Şimdi Ara

Wow Classic Ücretlendirmesi Hakkında.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
14.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blizzard'ın bunu duyacağından değil ya yine de fikrimi söylim

Yıllık ödemeli çok uygun fiyata da olabilir yıllık ödersin girer oynarsın
    Bir kere de başta yine uygun bir şey ödersin oda 1 aylık süresi ile birlikte olur

Normal oynayanlara da bedava olur onlarda başta bir şey öder.

Madem yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal en iyi çözüm bu.
  • Adamlar için değişen hiçbir şey yokki.

14 yıl önce ne kadarsa hala o kadar.

Olan bize oldu euro artışıyla :)

İlk oyuna başladığım dönemde aylık 26-27 liraya geliyordu. Şuan 64 civarı :)
  • İşin açıkçası şu durumda Blizzard ve WoW itibarı hali hazırdaki oyuncularınıda bir nokta da ilgilendiriyor.

O yüzden oynanmaması ve bedava olması itibarını düşüren şeyler olur.

Süre ödemesi ve ilk alım ödemeleri olsun fakat kimseyi üzmüyecek şekilde olması lazım bunların.

Etrafımdaki oynamayanlar artık Blizzard'ın fiyat politakalarını eleştiremeyecek kadar iyi bir çözüm olmalı ki orada burada zırt pırt efsaneler oluşturarak itibarını zedelemek için ağlayıp durmasınlar.

Sorunun asıl kaynağının kendileri olduğuna ikna olmaları lazım öyle bir çözüm yani.

Umarım
  • Bu classic nezaman başlayacak belli mi ?
  • Yav Battlechest alan oynayabilsin işte ya..

Çok mu hayalperestlik oldu?
  • Bu arada YuckFou nickli arkadaşa katılıyorum. Bu kadar çok oyun varken kimsenin oynayacağını bende sanmıyorum. Ha tabi biraz da olur troll kitle ama genellikle eski oyuncu olup para vermek istemeyen kitle geri döner gibime geliyor. Yani bedava olunca Lol, Dota, Pubg vs. tayfasının bunları bırakıp Wow oynayacağını sanmayın. Oynasalar bile iki günde karışıkmış diyip beceremez bırakırlar. Mmorpg olayı fözden düşeli çok oldu. Geriye biz kaldık dinozor tayfa olarak..
  • Bir iddia'ya göre;
    WoW:Classic 'de LFR sistemi olmayıp grafiklerde aynı eskide kaldığı gibi olacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 15 Nisan 2018; 15:13:18 >
  • Valla ben anlamam Sony ve Steam nasıl sabit kur ile ürün satmaya çalışıyor ise blizzard'da aynısını yapabilir.

En azından değerlendirebilir. Rusların ruble ile belli bir kurdan alması gibi.
  • aylık ver 13 avroyu derse kimse oynamaz.çok başarılı vanilla sunucuları var zaten binlerce kişinin aktif oynadığı, kim ne yapsın kaç yıllık içeriğe paket parası+aylık ücret verip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni dolar kuruyla aylık ücret fırladı gitti resmen. Herhangi bir gelişme var mı ücretlendirme hakkında? Aldığım duyumlar pek iyi yönde değil, Classic'de de aylık sistemi olacak gibi söylentiler geziyor Reddit'te..
  • Aylık ödeme yerine son çıkan pakete sahip olunmak girmek için yeterli olursa herkes classicte oynar, blizzard 1 kuruş ekstra kazanamaz.
  • Ama bu şekilde de aylık ödeme olduğu için çok fazla oynayan olmuyor. Hele ki bizim gibi ülkelerde insanlar prepaid almadan önce birkaç kere düşünüyor. Bence tek ödeme olmalıydı, daha fazla oyuncu çekerdi. Zaten yeteri kadar para kazandıklarını düşünüyorum. Hatta bu şekilde de fazla oyuncu çekerek F2P oyunlar gibi daha fazla bile para kazanabilirler. Oyundaki yaş kitlesinin F2P veya tek ödeme ile düşeceği olayına gelirsek de ben bu zamandan sonra çok fazla troll falan olacağını düşünmüyorum. Bu kadar çok oyun varken ve Wow'a nispeten çok daha basit ve seri oynanışlı haldelerken kimse gelip de Wow'da 60'a karakter kasıp, görevler için Wowhead'i karıştırıp, videolar izleyip sonra da trollük yapmaz. Oyunun aynı kitlesi ve ciddi miktarda old school oyunca çeker ama sonradan bedava diye başlayan sayısı daha az olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

İlk bilgiler geldi fakat ücret konusu yok.

http://www.wowhead.com/news=284983/dev-watercooler-wow-classic-will-start-on-patch-1-12-drums-of-war

http://www.blizzardturk.com/warcraft/dev-watercooler-world-of-warcraft-classic
    Bence satış politikası gereği yapılan çalışmaları abartmışlar. Bir anda çıkarsalar oyuncuların gözünde değeri düşecek ve buna para vermeye değmez imajı oluşacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

Bence satış politikası gereği yapılan çalışmaları abartmışlar. Bir anda çıkarsalar oyuncuların gözünde değeri düşecek ve buna para vermeye değmez imajı oluşacak.

Alıntıları Göster
    Olabilir.

"Clearly we had a lot of work to do to make WoW Classic live up to the Blizzard standard of quality, and deliver the experience players want." Çok çalışmışlar güya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlama konusunda her hangi bir ipucu yok ise
    Oyun sektöründe buna benzer bir olayda ne olmuş ona bakalım?
  • Bence, önce Battle for Azeroth'U çıkarırlar. Sonra paketin tutup tutmama durumuna göre Classic'in çıkışını hızlandırırlar veya ertelerler
  • Erky Perky kullanıcısına yanıt
    aynen öyle olacak bence de
  • WoW Normal 12.99 Eu Wow Classic de içerir.
    WoW Classic 7.99 Eu Sezonluk alımda olur aylık ödemeye göre daha indirimli olur WoW Classic bir ön oyun alımı gerektirmez direk ödeme yapıp oynamaya başlanır.

Bu da benim son tahminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 2 Temmuz 2018; 20:3:1 >
  • Wow classic nedir arkadaslar server falan anlamadim yeni birsey mi geliyor oyuna?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.