Şimdi Ara

Wow'a girince net kesilmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bir sorunum var.Wow'a girdikten sonra kesin zamanı belli değil ama 5 dkda da olabiliyor 4-5 saattede olabiliyor internet kesiliyor.Modeme reset atmadan da düzelmiyor. Çözüm Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Wildgang

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bir sorunum var.Wow'a girdikten sonra kesin zamanı belli değil ama 5 dkda da olabiliyor 4-5 saattede olabiliyor internet kesiliyor.Modeme reset atmadan da düzelmiyor. Çözüm Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

TTNET...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eredanne

quote:

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi bir sorunum var.Wow'a girdikten sonra kesin zamanı belli değil ama 5 dkda da olabiliyor 4-5 saattede olabiliyor internet kesiliyor.Modeme reset atmadan da düzelmiyor. Çözüm Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler..

TTNET...

Onunla pek alakası yok gibi.. Yani wow haricinde kesilmiyor
  • modemde sorun büyük ihtimal marka model nedir?
  • Wowa girince oluyosa modeminde sorun(galiba :)). Bide bisey indirmeyi dene bak kapancakmi.
  • Modem Zyxel P-660W-T1 Wireless modem . Aslında downloader açıkken your computer appears to be behind a firewall hatasını veriyordu ama download bitince takmadım.Port açmaya falan çalıştım ama olmadı sanırım wow port açma için yapılan resimli anlatımlar bulmuştum . Zyxel modem anlatımlarında benimkinin modelini bulamadım , modem arayüzündeki anlatımdaki yerleri bulamadım
    Şuan Modemin NAT bölümü bu şekilde:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lethargica -- 23 Haziran 2011; 17:50:45 >
  • quote:

Modem Zyxel P-660W-T1 Wireless modem . Aslında downloader açıkken your computer appears to be behind a firewall hatasını veriyordu ama download bitince takmadım.Port açmaya falan çalıştım ama olmadı sanırım wow port açma için yapılan resimli anlatımlar bulmuştum . Zyxel modem anlatımlarında benimkinin modelini bulamadım , modem arayüzündeki anlatımdaki yerleri bulamadım
    Şuan Modemin NAT bölümü bu şekilde:

porta gerek yok firewall hatasını pach indirirken veriyordur portla alakalı bir şey yok
  • evet öyleydi.
  • quote:

evet öyleydi.

Bendede öyle oluyordu ttnetdeyken.
  • up
  • sorunun tıpatıp aynısı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: `Gonzalez´

sorunun tıpatıp aynısı var

modemin marka model nedir , wireless mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: `Gonzalez´

sorunun tıpatıp aynısı var

modemin marka model nedir , wireless mi?

zoom ve evet wireless
  • şuan bende de bu sorun var. çözümü yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

şuan bende de bu sorun var. çözümü yok mu?

malesef kablosuz mu kullanıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lethargica -- 8 Ağustos 2012; 14:22:53 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

şuan bende de bu sorun var. çözümü yok mu?

malesef kablosuz mu kullanıyorsun?

modemde wireless var ama kablolu ile bağlanıyorum. DNS atıp duruyor 5 dakikada bir. WoW dışında sorun yok. Görev ortasındayken atmasıda iğrenç bi durum.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_61544098/mpage_1/f_/key_//tm.htm

İnceleyin derim, sorunun aynısı galiba
  • Linki inceledim. benimki de Linksys model ama çözüm bulamadım. Wireless ile bağlanmıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.