Şimdi Ara

WotLK Yok! Ne Yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4 ay önce oyunu bıraktım, canım sıkıldığı için tekrar başlamayı düşünüyorum ancak aldığım WotLK paketini kaybettim. 70TL verip tekrar almak istemiyorum ayrıca alınca gelen Key'de boşa gitmiş olucak. Bu durumda ne yapabilirim? Önerileriniz için şimdiden teşekkürler. (WoW ve TBC paketlerine sahibim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taco_paso_24 -- 17 Ağustos 2009; 3:24:32 >

• Key niye boşa gitsinki, WOTLK kaybettim demişsin cd-keyi girmişsindir umarım.
  • CD-Key'i girdimde, oyunun CD'si elimde yok. O bakımdan download etme şansım varmı herhangi bir yerden, ben onu merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taco_paso_24

CD-Key'i girdimde, oyunun CD'si elimde yok. O bakımdan download etme şansım varmı herhangi bir yerden, ben onu merak ediyorum.

eu wow'dan indirebilrisn
  • WotLK üyeliğimde aktif olduğu için indirmeme izin vermiyorlar.

(Sonuç : İndirmeyi buldum ve indiriyorum, yorumlarınız için teşekkürler. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taco_paso_24 -- 17 Ağustos 2009; 3:52:31 >
  • Key girdiysen rahatsın, yani pek rahat değilsin hep indirip kurman gerekecek ama uğraşmaya değer.
  • hep indirip kurmana gerek yok full kurulu halini bi externala kopyala bişi olursa direk onu atarsn makineye sorun ortadan kalkar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.