Şimdi Ara

wotlk resmi video (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
6.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ugurozel

Kılıçta hakkaten bir ayarsızlık var. Dikkat çekiyor.

arkadaşlar kılıçla alıp veremediginiz nedir,

kılıç nerhzulun düşünceleriyle arthasın beynini kontrol ederken bir sorun yok, videoda boyu degişince mi problem oldu anlamadım

frostmourne bu borumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Enqq

quote:

kılıç nerhzulun düşünceleriyle arthasın beynini kontrol ederken bir sorun yok, videoda boyu degişince mi problem oldu anlamadım

frostmourne bu borumu

arkadaşım senin bahsettigin şeye fantazi, kılıcının ebatının sürekli değişmeside kurgu hatası diyoruz biz

• Ya beyler Şaka Maka bi yana ama video manyak bişe ya Diğer videolardan bu kadar zevk almadım Süper Ötesi bu bilizard parayı hakkediyo vallah biz para veriyoz adam da bizi meraktan öldürüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise. -- 21 Ağustos 2008; 22:57:28 >
  • ya beyler bu video yu bir yerden download edemzmiyiz yada bilen var sa bi link koyabilirmi....
  • quote:

arkadaşım senin bahsettigin şeye fantazi, kılıcının ebatının sürekli değişmeside kurgu hatası diyoruz biz

bişeyin kısalıp uzamasına fantazi değil fantezi denir
  • Şu arthasdan nefret ettiğim kadar murloc lardan nefret etmem
    İlidana betrayer demişler ,sırf halkı için laneti kabul etti die .Arthasda halkı için laneti kabul etti ama ilidan gibi çekip gitmedi halkını öldürdü babaısını öldürdü.
    Yazar ben olsaydım ilidanı bir şekilde ödüllendirir Arthasıda ilidana yem ederdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: oracles

Şu arthasdan nefret ettiğim kadar murloc lardan nefret etmem
    İlidana betrayer demişler ,sırf halkı için laneti kabul etti die .Arthasda halkı için laneti kabul etti ama ilidan gibi çekip gitmedi halkını öldürdü babaısını öldürdü.
    Yazar ben olsaydım ilidanı bir şekilde ödüllendirir Arthasıda ilidana yem ederdim

Acaba ozaman bukadar heycanlanırmıydık?

kılıca gelince kılıç arthasın yaptığı büyüyle masmavi olduktan sonra büyüyo (ben öle gördüm)

• quote:

quote:

frostmourne bu borumu

ben buradaki yorumlar okumadan bunu söyledim, sonradan forumu okuyunca benim gibi düşünenleri görünce bir ayarsızlık olduğuna karar verdim gerçektende dikkatli bakaya gerek yok bariz ortada bir hata olduğu anlaşılıyor. benim kılıçla alıp veremediğim yok. haddime de değil zaten :D blizzard gibi bi firma bunu nasıl yaptı onu almadı aklım. Yada belki biz ayırt edemiyoruz kameranın yakın uzak olması görüntüyü çok değiştirebilir. boş şeyler bunlar. video süper..

• quote:

Orjinalden alıntı: injection

Bana Arthas biraz göbek yapmış gibi geldi oturmaktan

KOPTUUUUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leech King

quote:

bişeyin kısalıp uzamasına fantazi değil fantezi denir

çakal

• quote:

quote:

quote:

frostmourne bu borumu

ben buradaki yorumlar okumadan bunu söyledim, sonradan forumu okuyunca benim gibi düşünenleri görünce bir ayarsızlık olduğuna karar verdim gerçektende dikkatli bakaya gerek yok bariz ortada bir hata olduğu anlaşılıyor. benim kılıçla alıp veremediğim yok. haddime de değil zaten :D blizzard gibi bi firma bunu nasıl yaptı onu almadı aklım. Yada belki biz ayırt edemiyoruz kameranın yakın uzak olması görüntüyü çok değiştirebilir. boş şeyler bunlar. video süper..

bu bir taktikte olabilir.. bu bilinen bir taktiktir; bilerek çekim/kurgu hatası yapılır ve insanların filmi hatırlaması kolaylaşır..

misal:
    - geçen hödöyü izledin mi?
    - heee şu aktörün bir bölümde sakallı akabindeki sahnede traşlı olduğu film mi?'

dikkat ederseniz kılıcı çektikten sonra flaşlı şekilde karaktere zoom yapılıyor ve flaşdan sonra silah büyüyor. flaş orda çok alakasız. tamam güzel bir görsel öğe ama silahın ebatının değiştirmek ve izleyicinin dikkatini dağıtmak için yapıldığı belli :)

neyse çok offtopic oldu bu

genel olarak blizzard yine yapacagını yapmış, çok anlamlı ve güzel video.. tek hatası(silahı saymazsak) kısa olması, insanın tadı damağında kalıyor, ''devamı haftaya' olayı gibi sinir bişey:D

• diğer trailerlar gibi buda mükemmel olmu$,sade olmu$ bu sefer araya alliance ve horde girmemi$.

olay frozen throne'un bitmesinden sonra ba$lıyor.Müzik bile kaldığı yerden devam ediyor.Arthas Lich King'le birle$tikten sonra uyanıp King Terenas'ın daha önce söyledikleri aklından geçiyor.Dikkat ederseniz'de Frozen Throne'da Lich King'in Throne'a giderken yine kafasından babasının ve Uther'ın söyledikleri geçiyordu.
  • Muradininde
  • http://www.youtube.com/watch?v=bmQWPotocIg Yutub'a upload ettiğim ilk video bende böyle birşey bekliyordum zaten siftah için belki yarın işte olupta izlemek isteyenler olur.
  • Arthas Çok yanlız görünüyo yaw içim Burkuldu
  • ya bence arthas ın ruhu yeniden kendine gelecek öldürdüğümüz şey lich king in ruhu olacak sonra arthas "for the alliance" diyip kendine gelecek
  • Biz paladinlerde boklu stormwindin yamuk paladin liderlerinden kurtulup ait olduğumuz lorderon silverhand clanına dönücez
  • müzik warcraft 3 human end (arthasın babasını öldürdüğü) videosunda çalan müzik, insanın tüyleri diken diken oluyor. ayrıca froustmourne da ayarsızlık yok, hd videosunu indirdim iyice baktim gene yok, ya gözlerim bozuk yada frostmourne'nun büyüsüne kapılıldım

ayrıca tartışmaya değmez 379 dolara satıyorlarmış her isteyenehttp://www.epicweapons.com/products/frostmourne/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEO MD -- 22 Ağustos 2008; 6:21:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord Sıth

Biz paladinlerde boklu stormwindin yamuk paladin liderlerinden kurtulup ait olduğumuz lorderon silverhand clanına dönücez

sonra gidip utheri resleyeceksiniz dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: doom87

ya beyler bu video yu bir yerden download edemzmiyiz yada bilen var sa bi link koyabilirmi....

Ilk sayfaya bakarsan yazımda kendı sıteme upload ettıgım dırek lınk ve bır ust mesajda rapid linkı var
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.