Şimdi Ara

wotlk resmi video (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
6.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla hiç sevmiyorum Arthas ve Scourge'ü Burning Legion onlardan daha tehlikeli bence.Ama northrend güzel olacağa benziyor.Eski Azeroth atmosferi geri dönecek gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: S3ZGEK

Valla hiç sevmiyorum Arthas ve Scourge'ü Burning Legion onlardan daha tehlikeli bence.Ama northrend güzel olacağa benziyor.Eski Azeroth atmosferi geri dönecek gibi.

Esas tehlike sargeras>kil'jaeden>ner'zhul ancak ner'zhul gücünü kaybettiği için en iyi komutanı olan arthas'ın bedeni ile birleşmiştir peki arthas neden ner'zhul'un yanında çünkü kendi halkını korumak isterken frostmourne'u çekmiş ve zehirlenmiştir frostmourne'u çekme amacıda halkını korumak için daha fazla güçtür ancak büyülenir, delirir gider babasını öldürür sonra ner'zhul onu yanına alır yani arthas ama arthas hiçbir şey yapmıyor tıpkı zamanında sargeras'ın medivh'e girdiği gibi scourge'un sevilecek tarafı yok ama arthas büyük bir liderdir bence vede biz lich king'i kestiğimizde arthas serbest kalacaktır ölse bile ruhu bizimle olacaktır tıpkı medivh'de olduğu gibi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Absürd
    Esas tehlike sargeras>kil'jaeden>ner'zhul

seriyi dikkatli takip edip okuduysan ner'zhul lich king formunda hapsedildiğinde güçlerini sargeras bile zor zaptediyordu bu da onu zer'zhul>kil'jaeden yapar bunun da en büyük kanıtı kil'jaeden' in işini gücünü bırakıp lich king' in yok edilmesi için illidan gibi bi night elf' e bile destek çıkmasından anlaşılıyor gücün farkında olmasa boşver bırak buzullarda çürüsün gitsin derdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerOn -- 22 Ağustos 2008; 21:01:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PowerOn

quote:

seriyi dikkatli takip edip okuduysan ner'zhul lich king formunda hapsedildiğinde güçlerini sargeras bile zor zaptediyordu bu da onu zer'zhul>kil'jaeden yapar bunun da en büyük kanıtı kil'jaeden' in işini gücünü bırakıp lich king' in yok edilmesi için illidan gibi bi night elf' e bile destek çıkmasından anlaşılıyor gücün farkında olmasa boşver bırak buzullarda çürüsün gitsin derdi

Evet ilk başlarda öyle ancak daha sonralarında lich king'in gücü yavaş yavaş kayboluyor ve zaten o yüzden arthas'la tek vücut oluyor ancak sonra da güçlenyor ki birde şey var ner'zhulu baştan çıkaran kil jaeden'dir ona vaat'lerde bulunandır onun komutanıdır.

• quote:

quote:

quote:

Evet ilk başlarda öyle ancak daha sonralarında lich king'in gücü yavaş yavaş kayboluyor ve zaten o yüzden arthas'la tek vücut oluyor ancak sonra da güçlenyor ki birde şey var ner'zhulu baştan çıkaran kil jaeden'dir ona vaat'lerde bulunandır onun komutanıdır.

komutanıydı artık değil Farkındamısın bilmem Kadim scourge ordusu sunwellin kapılarına kadar dayandı

• bu arada trailer deki soundtrack' i nerde bulabiliriz bilgisi olan var mı?
  • http://www.wowwiki.com/Malygos

The Eye of Eternity bossu olan Malygos la görev yaparken karşılaşabileceğiz. Ama TBC'daki Muru'ya yaptıkları gibi Malygos'a yapabilirler. Malygos Wotlk çıktığında bir raid bossu olarak oyunda Icecrown Citadel patchi çıkıncaya kadar oyunda kalacak. Sonra The Eye of Eternity raidine gidip Malygosu keseceğiz. Biz çıktıktan sonra ölü kalan Malygos, Lich King'in işine yarayacağı gibi WOTLK Cinematic videosundan gördüğümüz gibi Lich King tarafından Malygos'u diriltecek. Muru ve Kazzakın değişimlerini gördünüz. Aynı şey Malygosda olabilir.

Wotlk cinematic videosundaki 6 büyük ejderhadan birini Sapphiron, Sindragosa, Frost Wrym ve diğer ejderhaya benzetmek doğru olmaz. Çok çok büyük ejderha kesilmiş bosslardan nasıl biri olur? Mümkün değil.

Malygos ftw!?..........

• quote:

Orjinalden alıntı: Cagrikurt

http://www.wowwiki.com/Malygos

The Eye of Eternity bossu olan Malygos la görev yaparken karşılaşabileceğiz. Ama TBC'daki Muru'ya yaptıkları gibi Malygos'a yapabilirler. Malygos Wotlk çıktığında bir raid bossu olarak oyunda Icecrown Citadel patchi çıkıncaya kadar oyunda kalacak. Sonra The Eye of Eternity raidine gidip Malygosu keseceğiz. Biz çıktıktan sonra ölü kalan Malygos, Lich King'in işine yarayacağı gibi WOTLK Cinematic videosundan gördüğümüz gibi Lich King tarafından Malygos'u diriltecek. Muru ve Kazzakın değişimlerini gördünüz. Aynı şey Malygosda olabilir.

Wotlk cinematic videosundaki 6 büyük ejderhadan birini Sapphiron, Sindragosa, Frost Wrym ve diğer ejderhaya benzetmek doğru olmaz. Çok çok büyük ejderha kesilmiş bosslardan nasıl biri olur? Mümkün değil.

Malygos ftw!?..........

İlli gitti archi gitti kil jeaden gitti arthas gidecek malygos kimmiş

ben titanlar hakkında bilgi toplamaya başladım yarın birgün kesecek oluruz hazırlıklı olalım

• Seni anlıyorum. TBC'da oyuna başladığın gibi ilk olarak İllidan demişsin. Herkes illidan demesin. Warcraft III seve seve oynadığınızı anlıyorum. Neferian'ı unuttun. C'thun ve Kel'thuzad'ı da. Bana kalırsa wowun en güçlü bossu C'thun dur. Çünkü o eski bir "old god". Old god C'thunun %15 hpsine nerf gelmeseydi ölümsüz boss olarak kalacaktı. Nihilum onu kesemeyecekti. Senaro gereği dışı olarak nerflettiler. Titanların yok edemediği en büyük old god olan Aqir'ın varlığından bile haberiniz yok. Naga imparatoriçesi Kraliçe Azshara hakkındaki bilginiz var mı?

Titanlar hakkında toplamaya çalışırken Sargeras ile ilgili birşeyler öğrenin. Gelecek son paketteki Maelstorm'un dibinde uyuyan Sargeras'ı uyandırmaya çalışacak olan Kraliçe Azsharayla savaşacağız.

Bu arada Warcraft evreni Sargerasla başladı. Aynı şey de bitecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cagrikurt -- 24 Ağustos 2008; 1:38:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cagrikurt

Seni anlıyorum. TBC'da oyuna başladığın gibi ilk olarak İllidan demişsin. Herkes illidan demesin. Warcraft III seve seve oynadığınızı anlıyorum. Neferian'ı unuttun. C'thun ve Kel'thuzad'ı da. Bana kalırsa wowun en güçlü bossu C'thun dur. Çünkü o eski bir "old god". Old god C'thunun %15 hpsine nerf gelmeseydi ölümsüz boss olarak kalacaktı. Nihilum onu kesemeyecekti. Senaro gereği dışı olarak nerflettiler. Titanların yok edemediği en büyük old god olan Aqir'ın varlığından bile haberiniz yok. Naga imparatoriçesi Kraliçe Azshara hakkındaki bilginiz var mı?

Titanlar hakkında toplamaya çalışırken Sargeras ile ilgili birşeyler öğrenin. Gelecek son paketteki Maelstorm'un dibinde uyuyan Sargeras'ı uyandırmaya çalışacak olan Kraliçe Azsharayla savaşacağız.

Bu arada Warcraft evreni Sargerasla başladı. Aynı şey de bitecektir.

wotlkda da mı maelstroma gidicez yoksa başka bir ekpaket daha çıkacak mı üçleme olacak diyorlar ama bilmiyorum

azshara hakkında bilgim olduğundan şüpheniz olmasın

Yalnızca oynamıyorum kitaplarını okuyorum , hikayelerini okuyorum , forumlarını okuyorum

• 0. World Of Warcraft 0-60
    1. The Burning Crusade 61-70
    2. Wrath of the Lich King 71-80
    3. Emerald Dream 81-90
    4. Maelstorm 91-100
  • quote:

quote:

Düzeltme yapayım Lich King'i Sargeras zor zapetmiyordu çünkü Sargeras Lich King ortaya çıktığında Aegwynn tarafından kısmende olsa durdurulmuştu. Onu zapedemeyen Kil Jadean idi. Çünkü Lich king'i o ortaya çıkarmıştı ve lich king onun kontrolünden çıkmıştı. Tam hatırlayamıyorum ama Kil Jadean bir sebepten Outland'den çıkmayıp Illidan'ı onu durdurması için yollamıştı. Kil Jadean ondan güçsüz değil kesinlikle. Kontrolünden çıktığı için durdurmak istemiştir. Bende bu Arthas'ın çok güçlü muhabbetlerini bir türlü anlamış değilim Lich King öyle aşmış bir hayvani güçleri olan biri değil (diğer var olan güçlerin yanında). Çağrıkurt'un da dediği başka güçlülerde var. Arthas'ı kesebilmeyi düşünmeyin bile gibisinden bir cümle sarfetmişti bir blizzard yöneticisi zamanında eğer kesilemeyecekse başka ek pakete gerek yok bence Arthas kesilemiyorsa diğerlerine hiç bulaşmaya gerek yok zaten :). Sonuç olarak Lich King güçlüdür Kil Jadean ile Archimonde ile karşılaştırılır belki ama titan ve old godlar felan akılını alır onun :)

• Arthas gücü yüzünden değil ilginç hikayesi yüzünden farklı görülmüştür

iyice incelendiğinde herkezin içinde bir parça arthas vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasturk

yani sapherina dedigin gibi fantazi dünyası hertürlü yorulabilir :) ama yinede paylaşayım :)

küçük

wotlk resmi video

büyük:

wotlk resmi video

burda kılıç büyümüyo,kameraya yakınlaştığı için büyük gözüküyo

edit:ha bide iki yüzüde bir değil,bir kurukafanın boynuzu diğerine göre daha büyük ve dolanıyo,yani ilk resimde uzun boynuzlu tarafı 2. resimde kısa boynuzlu tarafı ve diğer kurukafanın boynuzuyla birlikte görünüyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atyay -- 24 Ağustos 2008; 11:05:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord Sıth

Arthas gücü yüzünden değil ilginç hikayesi yüzünden farklı görülmüştür

iyice incelendiğinde herkezin içinde bir parça arthas vardır

Doğrudur ona lafım yok zaten. Illidan'ın hikayesi bana çok daha ilginç gelmişti okuduğum, oynadığım frp'lerde gördüğüm en iyi karakterlerden biriydi TBC'de hemen harcanmasına sinir olmuştum arthas daha sıradan bir hikayesi var gibi geldi. Bu arada o ejderha hangisi bir açıklama felan yokmu merak ettim çok.
  • Karşınızda Yeni Sylvanas Windrunner , Blizzard anlamışki banshee kraliçesi night elf degil sonunda onu High elf olarak düzelttiler.

wotlk resmi video
  • Bence iyi bir düzeltme. Scourge Ordusu Quel'thalas'ı istila ettiğinde High Elflerin nüfüsü %80sı katledilmişti. Bununla kalmaz. Trollar, Murloclar ve Gnollar da High Elflerin başına gelenlerde oldu ve yok edildi. Quel'thalas bölgelerinde High Elf, Troll, Murloc ve Gnoll nüfusları azalırken Scourge nüfusu da artmıştı. Blood elf oynarken onları görmüşsünüz. Blood Elflerin atası Nigh Elfler şu an azınlık durumdadır.

wotlk resmi video
    Troll > Elf

Wotlk Cinematic Videosundaki dev ejderha ile ilgili yukarıdan açıklamıştım.

• süper ya troller küçümsenecek bişey değilmiş valla blood elf ve night elf soyları trollden geliyormuş demek ilginç valla hiç tahmin etmezdim
  • Titanlar, Azeroth'a gelmeden önce Troll, Elemental(Old god), Aqir, Tauren, Gnoll ve diğer ırklar yaşamaktaydı. O zaman Troll imparatorlukları çok güçlüydü. Binlerce yıldır Aqir imparatorluğuyla savaşıyorlardı. Troll ordularından bıkan Aqir ve Elemental imparatorlukları zayıflamış oldu. Bu olay Titanların işini kolaylaştırdı. Aqir ve Elementallarını ortadan kaldırarak tüm Azeroth düzenini değiştirerek 6 farklı ejderhaları yaratarak bu Azeroth'taki tüm dengelerini bozdu. Titanlar Aqir ve Elementalleri tüketmekle kalmayıp diğer ırklarını da ezdiler. Bu yüzden Zandalar'ın etkisi zayıflayınca Troll imparatorluğu dağıldı ve bölündü. Bu imparatorluk çok çeşide bölündü. Çoğu kabile haline döndüler. Geri kalanı olmak üzere en güçlüleri Amani Empire ve Gurubashi Empire dir.

Titanlar da bu güçlü ilkel ırkların bulunduğu yerlerin karşısında Well of Eternity ağacını diktiler. İşte o dev büyülü ağacın karşısında yaşayan küçük Troll topluluğu evrim geçirerek Elf ırkı ortaya çıktı. Ataları Troll olan bu elfler zamanla çoğalıp gelişti. Daha çok gelişmek için Troll ve Aqir ırklarla savaşmak zorunda kaldı. Elf ırkı baştan aşağı değişmiş olarak gözükse de fakat Trollarından kalan vahşi, kibir, ihanet, açgözlü gibi kötü duygularını yok edemedi. War of the Ancients savaşında bu elf ırkı Nigh elfler ve Night elfler olarak ikiye bölünecekti. Sonrasını biliyorsunuz :)

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord Sıth

Nolcağı belli Arthas ölecek belediye gömecek

çok radikal ama bir o kadarda doğru bir yaklaşım.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.