Şimdi Ara

WOT için bu 2 Notebook arasında kaldım yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba başlıkta da belirttiğim üzere wot oynamak için 2000 TL'yi geçmeyecek notebook arıyorum. Oyuncu arkadaşlardan ve deneyimli üyelerimizden yardım talep ediyorum.

1)Asus P Series P2528LJ-TR551D Notebook : http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-p-series-p2528lj-tr551d-notebook-fiyati,206194.html

2)2)Asus K Series K555UB-XO099D Notebook : http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-k-series-k555ub-xo099d-notebook-fiyati,191152.html

Bu iki notebook arasında kararsız kaldım arkadaşlar f/p açısından en uygunu hangisidir yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Bu 2 laptoptan birisini alacaksan eğer Asus K serisini al (4 GB RAM olanı), daha sonra 4 GB RAM daha eklersin duruma göre. 940M ekran kartı çok iyi olmasa bile, 920M'ye göre daha iyidir.
  • Yukardaki arkadasa katiliyorum ama sansini zorlayip ekran karti 950 olan bir tane bulursan seni gercekten oyun konusunda uzmez. Bu ikisi hele P serisi kesinlikle ise yaramaz.
  • Arkadaşlar şu an ara verdiğim wot karakterime devam etmek istiyorum. K555UB 940m Ekran kartlı notebook nasıl bir performans sunar wot için aslında kısa vadede derdim bu işin esasında ?
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Vayyy şimdi de " yukarıdaki arkadaş " olduk ha, peki öyle olsun
  • BJK kullanıcısına yanıt
    "Besiktasli, adam gibi adam" deseydim, cok pis gaz vermis olmazmiydim :D
  • Beyler birde benim soruyu cevaplarsanız çok sevinirim
  • Üstedğin cvp bende hocam dün acer 573 546 s aldım 2.7 turboda 3.1 işlemci hız, intel ırıs6100 ekran kartı ki bu 8400 gforce denk.açıkcası umduğumu bulamadım dün oyunu hd indirdim görüntü on numara. Ama max. Grafikte donma oluyor yüksek yaptım ayarları buseferde tank taretleri anten gibi uzuyur yukarı doğru.grafik bozulur yani 920 gforce bence seni üzer şimdilik oyundan bu haliyle memnunum çoo zevk almaya başladım grafik bozulması çok sık yaşanmıyor allahtan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda akıcılık olsunda hocam pek grafik aramıyorum işin açıkçası donma yaşatıcaksa olmaz olsun öyle grafik :) Güle güle kullanın bende HD mi SD mi indirsem bilemedim büyük ihtimal ASUS K555UB'yi alacağım. Hangisinden daha tatmin edici performans alabilirim SD çok fark eder mi grafiklerde ?
  • Hd ile sd arasında sadece grafik farkıvar oda bariz şekilde zevke yansıyor.şuan işteyim eve gitmek için can atıyorum o derece:)donma yaşanmıyorda grafikte bazen bozulmalar oluyor tarette özellikle oda zevki bozacak şekilde değil.bf4 alıp kuracam o nasıl olacak esas onu merak ediyorum.2. Bilgisayarın 940 m gforce işüni görür bence bu arada ben 2100 den indiürmli1599 a aldım sendeki 1900. Bi incele istersen aldığımı

• Teşekkür ederim hocam sağolasın yardımların için. Tamam inceleyeciğim acer'i de iyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuNky1907

Teşekkür ederim hocam sağolasın yardımların için. Tamam inceleyeciğim acer'i de iyi akşamlar.

rica ederim iyi akşamlar
  • Sikinti cikarmaz heralde.
    İslemcideki gpu ile oynuyorum bende.
    Hd mideum da 60-70 civari fps veriyor

• Eyvallah dostum. SD launcher yüklü HD ye çevirme imkanım varmı acaba ? Yoksa komple download mı gerek ne dersin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuNky1907

Eyvallah dostum. SD launcher yüklü HD ye çevirme imkanım varmı acaba ? Yoksa komple download mı gerek ne dersin ?

sanırım 400 mb lık ek var onu indiriyorsun üstüne
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.