Şimdi Ara

Worldcard Shell 4x125 : 40TL Shell Puan + QR 10 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
5
Favori
5.637
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burada QR kod ile ödeme yapılabiliyor personel işleyişe hakim. Burada üç kez QR ile sorunsuz gerçekleştirdim. Adres:

Özdilek petrol Shell, Ergazi, Batıkent Yolu, Batıkent, Batı Blv NO:113, 06370 Yenimahalle/Ankara

Worldcard Shell 4x125 : 40TL Shell Puan + QR 10 TL
  • Kayseri'de üniversiteye giden yoldaki furkan doğan yurdunun yanindak shell de sorunsuz islem yaptim. Gorevli cok bilgili ve ilgiliydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isparta Çünür Shellden qr ile sorunsuz yakıt alımı yaptım. Kasada ki arkadaş olayı biliyordu. Sorun çıkmadı

• bugün aynı shellden ilk denemede oldu. aynı eleman vardı kasada. geçen denedik 4,5 kere nasıl olmamıştı dedim. Olurmu abi ya bak oluyor çat diye filan dedi. şöyle pis bi gülüş attı. yoksa dedim yeni yazılımmı attınız filan. lafı değiştirdi v.s. bende uzatmadım.

Ya nasıl yapılacağını öğrendi yada pos değişti yada yazılım atıldı.
  • Bugün konudaki arkadaşların yönlendirmesiyle bizzat kendim postan denedim ve işlemi yapabildim.
    Temassız özellikli pos cihazında;

1- Tutarı girin.
    2- Pos ekranında "Kartı gösteriniz" yazısını görünce "0" a basın.
    3- ekrandan veya slip olarak çıkan QR kodu telefondaki ykb uygulamasından okutun.
    4- telefona gelen onay smsini girin, işlem tamamdır..
  • TL card.ıma kişiye özel harcama puan teklifi gelmiş. QR ödeme TL card ile yapılabiliyor mu, yoksa yalnızca kredi kartları ile mi?
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Evet, TL card ile oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Evet, TL card ile oluyor.
    Super. Çok teşekkürler. Kendim shell kampanyasını tamamladım. Hatunun telefon sürekli yanımda olmuyor ama xiaomi telefona 2. Uygulama olarak onun kartları eklerim, shell kampanyasını, shell, qr ve kişiye özel harcama hedefi olarak 3lu kombo yaparım bi aksilik çıkmazsa. 5 kere 125 toplam 625 harcamaya 50qr.dan puan, 30 kişiye özel, 50 de shell puanı gelir. 3 5 kuruş da shell club card.da birikir :) Allah bereket versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    Benzeri bende de mevcut. Tek farkımız benim kişiye özel tl kart kampanyam 15tl. 2 defa Shellden qr ile ödeme gerçekleştirdim sorunsuz işledi. Faydalanabilirsiniz

• Merhaba;

Düzce Kapıcı sapağındaki Shell Zafer Petrol’de hem QR kodla işlem yapabileceğiniz YKB posu hem de mobil ödeme yapabileceğiniz temazsız pos(Akbank posu) mevcut.

Çalışanlar yardımcı da oluyor.

* Bankkart lira kullanımı da var.

Bilginiz olsun...

• Çorum Öğretmenevi in Karşısında Shell de de Sorunsuz Kullanılabilir.

• mct2002 kullanıcısına yanıt
    Tl card veya world karttan mı harcamanın yapılacağını nasıl belirliyoruz. Ben uygulamadan direkt olarak Pay’a bastığımda world kredi kartından harcama gerçekleştiriyor. Ayarları kurcaladım ama fark edemedim sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    Ben yaparken seçenek şeklinde sunmuştu

• tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    üstte seçenek çıkıyor world kartı sağa kaydırınca tl kart çıkıyor bende
  • Samsun yolu samsun istikameti siteler e gelmeden ilk shell de QR kod kullanılıyor (ankara)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viktory... -- 9 Temmuz 2020; 15:18:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara İstasyon Bilgisi;

Shell Çiğdem.

Adres Ankara Konya yolu. Taurusa gelmeden Aygaz i geçince sağda. İstasyonu Shell kendi işletiyor. Pırıl pırıl. Kasada yapı Kredi QR kod la ödeyeceğim demeniz yeterli. Direk pos tan QR kod slibini veriyorlar. Uygulamadan sorunsuz ödeme yapabiliyorsunuz. O neyy, himmet ağabey QR kod neyim var mı bizde diyen yok :))

LPG fiyatı ise 3,46 TL. Kampanyadan öncede kullandığım bir istasyondur. Lpg'si çok iyidir, tavsiye ederim

• Kırıkkale merkezde bulunan Shell gozuyukari petrolde sikintisiz ilk işlemi yaptım. Personel bilgili.
    Worldcard Shell 4x125 : 40TL Shell Puan + QR 10 TL

• Ankara
    serhat mahallesi gobekdeki shell
  • Konya Meram Tıp fakültesi yakını yaka shell, personel bilgili.

• Puani yatan varmi? Bana sadece 10 TL qr kod icin 10 TL yatti yatmasi gereken 40 TL yatmadi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.