Şimdi Ara

World of WarShips Taktik Paylaşım Forumu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
7.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun daha baştan oldukça garip bir durumda. Sonuçta Rusların 2. dünya savaşında ne savaş gemisi vardı da "buff"layıp Alman gemilerinin tepesine bindirsinler? Kalkıp da ismini bile duymadığımız bir hafif kruvazörü örneğin Bismarck'tan daha iyi yapmaya kalkarlarsa da iyice rezil olurlar. E kendi ülkelerinin en güçlü olmadığı bir oyunu da bu Ruslar yapmaz, o nedenle bu oyun yaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Bu oyun daha baştan oldukça garip bir durumda. Sonuçta Rusların 2. dünya savaşında ne savaş gemisi vardı da "buff"layıp Alman gemilerinin tepesine bindirsinler? Kalkıp da ismini bile duymadığımız bir hafif kruvazörü örneğin Bismarck'tan daha iyi yapmaya kalkarlarsa da iyice rezil olurlar. E kendi ülkelerinin en güçlü olmadığı bir oyunu da bu Ruslar yapmaz, o nedenle bu oyun yaş.

Hemen ön yargılı olmayalım arkadaşım. Oyun çıksın oynayalım ondan sonra kararlarımızı verelim!
  • Youtube'da bu konu hakkında gezerken "Battlestations" adlı bir oyun buldum. Umarım çıkacak oyun en az bunun kadar güzel olur!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msgstr -- 30 Nisan 2013; 18:50:08 >
  • quote:

Bu oyun daha baştan oldukça garip bir durumda. Sonuçta Rusların 2. dünya savaşında ne savaş gemisi vardı da "buff"layıp Alman gemilerinin tepesine bindirsinler? Kalkıp da ismini bile duymadığımız bir hafif kruvazörü örneğin Bismarck'tan daha iyi yapmaya kalkarlarsa da iyice rezil olurlar. E kendi ülkelerinin en güçlü olmadığı bir oyunu da bu Ruslar yapmaz, o nedenle bu oyun yaş.

hadi oradan
  • Mark Valley kullanıcısına yanıt
    Esas sana "hadi oradan" Bak oyunun betası çıktı ve şu anda sadece 3 milletin gemileri var, Abd, Japonya ve Rusya. Nerde Alman gemileri? Sonra eklenecekmiş. Neyse ben Japon ağacından başladım, Rus gemilerini seçtirmek için istedikleri kadar güçlendirebilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni sardı oyun.. 2 gündür oynuyorum
  • Birkaçgündür oynuyorum bayağı olmuş bence bu oyun.Bu arada yamulmuyorsam oyun World of Warships olarak çıktı eğer bu ana konu olacaksa başlığı güncellesek iyi olur.
  • ne kadar çılgın şeyler yazmışlar yahu. neyse CV destek isteyen varsa oyun içi ekleyebilir.. turumaji nickim
  • Dün indirdim kurdum.Bu oyun tutar demedi demeyin.
  • oyun world of battleships adıyla duyurulmuştu daha sonra ise world of warships e dönüştürüldü
  • Erie'e alışmıştım ki Chester ımı aldım ve denizlerin fatihi olacağız
  • başlayalı çok olmadı Steel ocean dan geldim gayet keyif alarak oynuyorum. Gameplayımden bir kesit. Olaylar 1.dakikada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriticalWave -- 4 Ocak 2016; 7:55:11 >
  • quote:

Esas sana "hadi oradan" Bak oyunun betası çıktı ve şu anda sadece 3 milletin gemileri var, Abd, Japonya ve Rusya. Nerde Alman gemileri? Sonra eklenecekmiş. Neyse ben Japon ağacından başladım, Rus gemilerini seçtirmek için istedikleri kadar güçlendirebilirler.

Rusların sadece Muhrip gemileri var şuan =) japonya halen revaçta abd de öyle almanyanında kruvazörleri geldi. Grafikler muazzam rakibi Steel ocean'a göre.
  • Ben de bu oyundayım Nickim: Gandalf_2016
    Normalde oyun oynamam ama bu oyun bana hastalık yaptı. 40 Yaşından sonra oyun hastası olduk, çocuklarla hanımla papaz olduk
  • CriticalWave kullanıcısına yanıt
    Su torpidolari hedefine tuturamayan bir tek ben varim heralde :(
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    4. sinif gemiye kadar geldim.
    cok guzelmis yahu.
    tabii ki de hareket kabiliyeti, maustan inip bu gemilere binince insana fiyasko geliyor :)

bu arada torpido isi epey eglenceliymis :)

adama bir koyuyorsun, titanik gibi bolunuveriyor :)

ama daha ogrenilecek cok sey var.

mesela, wot taki gibi depo isi... hani eski toplari vs satmak gibi.
    veya murettebat konusu sanirim 5. sinif gemilerden sonra erisilir durumda.

alisacagiz artik, naapak
  • @Homerius
    WOT bile bazen kriz gecirtirken bu ayri bir stress oldu bana. Acemilik cok kotu birsey, hedef tutturma konusunda cidden cok kotuyum. Bu arada bende tier 4 deyim denk gelirsen beraber oynariz :) atislarimi senin uzerinde denerim artik :D:D:D
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    ayip ettin. hic sorun degil

ps: sanirim bu oyunda da katakulle donuyor.
    yahu adam, koca adanin altindan gelen 6 tane torpidoyla vuruldu.
    ne yazik ki ss alamadim
  • 8. seviye neyse artik bilemiyorum da, oraya kadar geldim.

belese 1 gunluk premium verdi

edit: saka bir yana, okuzz gibi hasar verip, hayyyvann gibi para veriyor bu meret

editin editi :)
    o premium wotta da gecerliymis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homerius -- 16 Şubat 2016; 17:03:24 >
  • neredesin gurselcan?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.