Y
@Yavuz5454 
vefalı
En az 50 Mention'ı Yanıtladı
teğmen
"teğmen": Geleneksel rütbe sistemi koşulları geçerlidir.
Diğer rütbeleri gör

Teğmen
22 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Fırsat Ekle
Hakkında
Forum İmzası:
Her türlü fışkıyı yiyip de; öyle beleşten, torpille cennet yok, kimsenin şefaatine güvenme;kendini kurtarmaya bak. İsteyeceksen Allah'dan iste, araya aracı, sekreter koyma, Çünkü Allah sana şah damarından daha yakın. Dua ettim hemen kabul edilmedi diye üzülme,ümitsiz olma kabul edilmesi için sen de üzerine düşeni yap. Bazı duaların kabul edilmesi zaman gerektirir, benim duam 7 sene sonra kabul edildi, darısı sizlerin başına
Forum İkinci El İmzası:
Öyle beleşten, torpille cennet yok, kimsenin şefaatine güvenme;kendini kurtarmaya bak. İsteyeceksen Allah'dan iste, araya aracı, sekreter koyma, Çünkü Allah sana şah damarından daha yakın. Dua ettim hemen kabul edilmedi diye üzülme,ümitsiz olma kabul edilmesi için sen de üzerine düşeni yap. Bazı duaların kabul edilmesi zaman gerektirir, benim duam 7 sene sonra kabul edildi darısı sizlerin başına
Hakkımda:
Her türlü fışkıyı yiyip de; öyle beleşten, torpille cennet yok, kimsenin şefaatine güvenme;kendini kurtarmaya bak. İsteyeceksen Allah'dan iste, araya aracı, sekreter koyma, Çünkü Allah sana şah damarından daha yakın. Dua ettim hemen kabul edilmedi diye üzülme,ümitsiz olma kabul edilmesi için sen de üzerine düşeni yap. Bazı duaların kabul edilmesi zaman gerektirir, benim duam 7 sene sonra kabul edildi darısı sizlerin başına
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Hyundai
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 243
İkinci El Bölümü Mesajları: 29
Konularının görüntülenme sayısı: 4.053 (Bu ay: 89)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 55 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.