Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
6
Favori
15.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 76
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 23 saat 45 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Swothra (69 mesaj) oguzhan297 (40 mesaj) Sintai (36 mesaj) MMX 166 (32 mesaj) Father Torque (29 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (201 mesaj) Mobil (23 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (33 mesaj) Uygulama (37 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Warships - Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    239 Mesaj
    Oyunu severek aktif bir şekilde oynuyorum. Filo atmak veya oynanışla ilgili soru sormak isteyen varsa ulaşabilir. Gong_ER

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ben oynanış taktiği almak isterim. Fransızlardan ilerliyorum şuan Algerie kullanıyorum. Asıl amacım Henri alabilmek ( oyuna para harcamıyorum )7. seviye olmasına rağmen zayıf bir gemi, arkadan bir mermi ile ağır hasar alıp, oyun dışı kalıyorum. Küçükleri topçu atışı ile, büyükleri hava savunması ile korumaya çalışıyorum. Bişiler eksik gibi yinede.... Neler tavsiye edebilirsiniz.
    |
    |
    Sintai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Teğmen
    239 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Ben oynanış taktiği almak isterim. Fransızlardan ilerliyorum şuan Algerie kullanıyorum. Asıl amacım Henri alabilmek ( oyuna para harcamıyorum )7. seviye olmasına rağmen zayıf bir gemi, arkadan bir mermi ile ağır hasar alıp, oyun dışı kalıyorum. Küçükleri topçu atışı ile, büyükleri hava savunması ile korumaya çalışıyorum. Bişiler eksik gibi yinede.... Neler tavsiye edebilirsiniz.

Fransızlar ile oynaması zor ve zevksiz hakkaten. Algerie mermilerini amerikanlar gibi dikmediği için ada dibinden kamplama şansı pek olmuyor. Adaların biraz açığından zırhlı yakmak veya zırhlılara eşlip edip dd ve hava savunması yapmak en mantıklı oyun şekli gibi. Teke tek savaşta iyi bir gemi aslında ama her kruvazör gibi zırhlılar karşısında ağır hasar alıyor. BB'ler ile mesafeyi iyi ayarlamak lazım. Zaten atış süresinin uzunluğu, tespit ve torpido mesafesinin yüksekliği buna işaret:)
    |
    |

• Er
    11 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Ben iki haftadır oynuyorum baya sardı beni.Ancak şöyle bir sıkıntım var : Masa üstünden oyna butonuna tıkladıktan sonra çıkan mail ve giriş şifresi sayfasında faremin tıklama özelliği kayboluyor.Yani fare imleci dolanıyor ama tıklama yapmıyor. Bu arada ekran çerçevesi yeşile dönüyor.Bahsettiğim ekranda mail ve şifre bölümlerini tab tuşu ile geçip burayı atlatsam da ondan sonra gelen "son kullanıcı lisans sözleşmesini" farenin tıklama fonksiyonu olmadığından geçmem mümkün olmuyor ve oyuna giremiyorum. Oyunu ilk yüklediğimde ve son güncellemeden sonra bu sıkıntı başıma geldi. İlkinde antivirüs ayarlarından uygulamaya izin ver diyerekten bu sıkıntıyı aşmıştım ama bu güncellemeden sonra sıkıntıyı gideremedim çok sinir bozucu. Yardımcı olacak varsa sevinirim. Ayrıca kurmuş olduğunuz takım veya filo varsa girmek isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isake -- 21 Ekim 2017; 15:43:30 >

Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
    |
    |
    isake kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Teğmen
    159 Mesaj
    Arkadaşlar oyuna yeni üye olacaklar için davet linki yazıyorum 2 adet bedava premium gemi kazanmanızı saglayacktır bu linkten üye olursanız;

https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/4GZNmZY

2 senelik oyuncuyum çok zevkli güzel bir oyun tavsiye ederim.
    |
    |
    Thermaltake Suppressor F51, Xilence Performance C I402, i7-6700 CPU 3.4ghz Skylake, 2x 8gb Kingston HyperX Fury Black DDR4 2400mhz, Asus Maximus VIII RAnger Anakart, 250gb Samsung SSD, 250gb OCZ SSD, 2tb HDD, MSI GTX 1070 Gaming, Thermaltake 700w 80 Gold, Dell 24 Gaming Monitor - S2416DG, Logitec G930 7.1 Kulaklık
  • Yarbay
    10438 Mesaj
    WoW için yeni yıl armağanı, en soldaki ücretsiz:

https://santa.worldofwarships.eu/tr/#/select
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27&amp;amp;quot; 75hz FreeSync
  • Yarbay
    3179 Mesaj
    Parayla da aldık hiç bir şey çıkmadı. Bol bol bayrağım var artık
    |
    |
  • Yarbay
    10438 Mesaj
    Uygun fiyata premium gemi arayanlar için İtalyan V. seviye BB "Giulio Cesare"yi (bizim bildiğimiz adıyla Jül Sezar) öneririm. 2600 doblona düşmüş ki kabaca 40TL civarına alabiliyorsunuz. En kötü maçımda bile 80-90k kredi bırakıyor, iyi maçlarda 250k gördüm. Yalnız web sitesinde görünmemesine rağmen oyun içi gemi ağacından satın alınabiliyor.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27&amp;amp;quot; 75hz FreeSync
  • Teğmen
    239 Mesaj
    W4R5H1P5A8G5R 4 kutu

Hatalı dedi, sağlık olsun. Bir defa şu kodların çalıştığını göremedim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swothra -- 3 Ocak 2018; 9:36:23 >
    |
    |
    Sintai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10438 Mesaj
    Şu oyunda Giulio Cesare kadar troll bir gemi görmemiştim. Kaptanın 4. seviye yeteneğini de açıp tespit edilme menzilimi 11.3km'ye kadar indirdim. Şimdi bizim takımdan birkaç BB'ye takılıp istediğim gibi hedeflere mermi yağdırabiliyorum, taretlerini bana çeviren olursa anında ateşi kesip görünmez hale geliyorum, bu sırada bizim diğer gemilerden ateşi yiyen rakipler ilgisini benden alınca yine ateşe başlıyorum Tespit edilme menzilinin düşük olması öylesine etkili ki birçok CA'ya beni farketmeden yeterince yaklaşıp hiç beklemedikleri bir anda saldırabiliyorum. Seviyesi için oldukça hızlı sayılır, buna CL boyutlarını da eklediğinizde vurulması da BB'ylere oranla daha zor bir hale geliyor. Tek olumsuz yanı AA'sının etkisiz olması, CV'lerin ilk saldırdığı hedef oluyorsunuz o nedenle oyunda CV varsa daha defansif oynamak zorunda bırakıyor.

• Yarbay
    3179 Mesaj

Hiç aklıma gelmezdi valla
    |
    |
    Father Torque kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1790 Mesaj
    Atış performansımı iyileştirecek bir rehber arıyorum. Özellikle kalın zırhlı gemilere AP ile daha fazla hasar vermek konusunda belki bir şeyler kapabilirim. Var mı böyle bir şey?
    |
    |
    R5 3600~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~GeForce RTX™ 2080 GAMING OC 8G~~Corsair Vengeance RGB PRO 16GB 3600MHZ~~Samsung 250GB 970 EVO Plus~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB/SkyHawk 4TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
  • Yarbay
    3179 Mesaj
    Bende destroyer ile nasıl oynanılır, merak ediyorum. Görülme sınırı 7km torpido menzili 6km vs... Böyle bir şey ile nasıl oynanabilir ki.
  • Yarbay
    10438 Mesaj

Bu durumu düzeltmek için bazı kaptan yeteneklerini açmanız ve daha üst seviye DD'lere (ve torpido donanımlarına) geçmeniz gerekiyor. Örneğin 4. seviye kaptan yeteneklerinden Concealment'i aldığınızda geminin görülme menzili %10 azalıyor. Daha üst seviye DD'lere geçtikçe torpido menzilleri artıyor, hatta ileride bu gemilere geçince torpido hızını arttırmak için menzili kısaltan kaptan yeteneği çok daha kullanışlı oluyor.
    |
    |
    Swothra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3179 Mesaj

İlk 15-20 tur sürünüyoruz,sonra düzlüğe çıkıyoruz yani
    |
    |
    Father Torque kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1619 Mesaj

Klana alımlarımız devam ediyor ! Oyuncuları ayrım yapmadan herkesi klanlarımıza alıyoruz. Düşük gemisi, yüksek gemisi, profesyonel, yeni başlamış yada başlayacak farketmez herkesi aramıza bekliyoruz. Bu konuda hiçbir ayırma yapmıyoruz. Önemli olan tek şey aktif olmak ve eğlencenin tadına varmaktır. Klanımız ilk kurulan Türk klanlarından olmasının yanısıra geniş bir donanıma sahip bir klandır. Bütün oyuncuların klanımız ve klan sistemi imkanlarından faydalanması gerektiğini düşünüyor ve savunuyoruz. Buyrun hepinizi aramıza bekliyoruz...

• Kayıt Sayfası : Kayıt Sayfası

• Web Sitesi : Web Sitesi

• Klan Kuralları : Klan Kuralları

• Discord : Discord
    |
    |

• Yarbay
    5136 Mesaj
    benim şöyle sorunlarım var, anlayamadım allahtan konu varmış da, bir yardımcı olabilirseniz sevinirim.. wot oynuyorum ama gemiler garip, ya da bir eksiklik var çözemedim..

gemi satın alımı, satımı nasıl yapılıyor? sağ tıklayınca al/sat veya başka detay çıkmıyor. gemi yükseltme parça alma araştırma bulamıyorum. bir de savaş bittiğinde ekran kararıyor, bir süre sonra oyundan çıkmak istiyor musunuz evet/ hayır/ esc menüsü çıkıyor, hangisine basarsam basayım oyundan çıkmıyor, geri dönmüyor.. görev yöneticisinden kapatabiliyorum sadece.

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
    Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, olmazsa olmaz uyku için bile günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?
  • Yarbay
    2026 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

benim şöyle sorunlarım var, anlayamadım allahtan konu varmış da, bir yardımcı olabilirseniz sevinirim.. wot oynuyorum ama gemiler garip, ya da bir eksiklik var çözemedim..

gemi satın alımı, satımı nasıl yapılıyor? sağ tıklayınca al/sat veya başka detay çıkmıyor. gemi yükseltme parça alma araştırma bulamıyorum. bir de savaş bittiğinde ekran kararıyor, bir süre sonra oyundan çıkmak istiyor musunuz evet/ hayır/ esc menüsü çıkıyor, hangisine basarsam basayım oyundan çıkmıyor, geri dönmüyor.. görev yöneticisinden kapatabiliyorum sadece.

üstte limanın yanında ağaç var, orda sırayla açabiliyorsun alt kollara. açmak içinde dp lazım. araştırıyorsun sonra satın slıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.