Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
492
Cevap
6
Favori
26.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu severek aktif bir şekilde oynuyorum. Filo atmak veya oynanışla ilgili soru sormak isteyen varsa ulaşabilir. Gong_ER

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sintai kullanıcısına yanıt
    Ben oynanış taktiği almak isterim. Fransızlardan ilerliyorum şuan Algerie kullanıyorum. Asıl amacım Henri alabilmek ( oyuna para harcamıyorum )7. seviye olmasına rağmen zayıf bir gemi, arkadan bir mermi ile ağır hasar alıp, oyun dışı kalıyorum. Küçükleri topçu atışı ile, büyükleri hava savunması ile korumaya çalışıyorum. Bişiler eksik gibi yinede.... Neler tavsiye edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Ben oynanış taktiği almak isterim. Fransızlardan ilerliyorum şuan Algerie kullanıyorum. Asıl amacım Henri alabilmek ( oyuna para harcamıyorum )7. seviye olmasına rağmen zayıf bir gemi, arkadan bir mermi ile ağır hasar alıp, oyun dışı kalıyorum. Küçükleri topçu atışı ile, büyükleri hava savunması ile korumaya çalışıyorum. Bişiler eksik gibi yinede.... Neler tavsiye edebilirsiniz.

Fransızlar ile oynaması zor ve zevksiz hakkaten. Algerie mermilerini amerikanlar gibi dikmediği için ada dibinden kamplama şansı pek olmuyor. Adaların biraz açığından zırhlı yakmak veya zırhlılara eşlip edip dd ve hava savunması yapmak en mantıklı oyun şekli gibi. Teke tek savaşta iyi bir gemi aslında ama her kruvazör gibi zırhlılar karşısında ağır hasar alıyor. BB'ler ile mesafeyi iyi ayarlamak lazım. Zaten atış süresinin uzunluğu, tespit ve torpido mesafesinin yüksekliği buna işaret:)

• Arkadaşlar merhaba. Ben iki haftadır oynuyorum baya sardı beni.Ancak şöyle bir sıkıntım var : Masa üstünden oyna butonuna tıkladıktan sonra çıkan mail ve giriş şifresi sayfasında faremin tıklama özelliği kayboluyor.Yani fare imleci dolanıyor ama tıklama yapmıyor. Bu arada ekran çerçevesi yeşile dönüyor.Bahsettiğim ekranda mail ve şifre bölümlerini tab tuşu ile geçip burayı atlatsam da ondan sonra gelen "son kullanıcı lisans sözleşmesini" farenin tıklama fonksiyonu olmadığından geçmem mümkün olmuyor ve oyuna giremiyorum. Oyunu ilk yüklediğimde ve son güncellemeden sonra bu sıkıntı başıma geldi. İlkinde antivirüs ayarlarından uygulamaya izin ver diyerekten bu sıkıntıyı aşmıştım ama bu güncellemeden sonra sıkıntıyı gideremedim çok sinir bozucu. Yardımcı olacak varsa sevinirim. Ayrıca kurmuş olduğunuz takım veya filo varsa girmek isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isake -- 21 Ekim 2017; 15:43:30 >
  • isake İ kullanıcısına yanıt
    Hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım.
  • Arkadaşlar oyuna yeni üye olacaklar için davet linki yazıyorum 2 adet bedava premium gemi kazanmanızı saglayacktır bu linkten üye olursanız;

https://playtogether.worldofwarships.eu/invite/4GZNmZY

2 senelik oyuncuyum çok zevkli güzel bir oyun tavsiye ederim.
  • WoW için yeni yıl armağanı, en soldaki ücretsiz:

https://santa.worldofwarships.eu/tr/#/select
  • Parayla da aldık hiç bir şey çıkmadı. Bol bol bayrağım var artık
  • Uygun fiyata premium gemi arayanlar için İtalyan V. seviye BB "Giulio Cesare"yi (bizim bildiğimiz adıyla Jül Sezar) öneririm. 2600 doblona düşmüş ki kabaca 40TL civarına alabiliyorsunuz. En kötü maçımda bile 80-90k kredi bırakıyor, iyi maçlarda 250k gördüm. Yalnız web sitesinde görünmemesine rağmen oyun içi gemi ağacından satın alınabiliyor.
  • W4R5H1P5A8G5R 4 kutu
  • Sintai kullanıcısına yanıt
    Hatalı dedi, sağlık olsun. Bir defa şu kodların çalıştığını göremedim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 3 Ocak 2018; 9:36:23 >
  • Şu oyunda Giulio Cesare kadar troll bir gemi görmemiştim. Kaptanın 4. seviye yeteneğini de açıp tespit edilme menzilimi 11.3km'ye kadar indirdim. Şimdi bizim takımdan birkaç BB'ye takılıp istediğim gibi hedeflere mermi yağdırabiliyorum, taretlerini bana çeviren olursa anında ateşi kesip görünmez hale geliyorum, bu sırada bizim diğer gemilerden ateşi yiyen rakipler ilgisini benden alınca yine ateşe başlıyorum Tespit edilme menzilinin düşük olması öylesine etkili ki birçok CA'ya beni farketmeden yeterince yaklaşıp hiç beklemedikleri bir anda saldırabiliyorum. Seviyesi için oldukça hızlı sayılır, buna CL boyutlarını da eklediğinizde vurulması da BB'ylere oranla daha zor bir hale geliyor. Tek olumsuz yanı AA'sının etkisiz olması, CV'lerin ilk saldırdığı hedef oluyorsunuz o nedenle oyunda CV varsa daha defansif oynamak zorunda bırakıyor.

• Father Torque kullanıcısına yanıt
    Hiç aklıma gelmezdi valla
  • Atış performansımı iyileştirecek bir rehber arıyorum. Özellikle kalın zırhlı gemilere AP ile daha fazla hasar vermek konusunda belki bir şeyler kapabilirim. Var mı böyle bir şey?
  • Bende destroyer ile nasıl oynanılır, merak ediyorum. Görülme sınırı 7km torpido menzili 6km vs... Böyle bir şey ile nasıl oynanabilir ki.
  • Bu durumu düzeltmek için bazı kaptan yeteneklerini açmanız ve daha üst seviye DD'lere (ve torpido donanımlarına) geçmeniz gerekiyor. Örneğin 4. seviye kaptan yeteneklerinden Concealment'i aldığınızda geminin görülme menzili %10 azalıyor. Daha üst seviye DD'lere geçtikçe torpido menzilleri artıyor, hatta ileride bu gemilere geçince torpido hızını arttırmak için menzili kısaltan kaptan yeteneği çok daha kullanışlı oluyor.
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    İlk 15-20 tur sürünüyoruz,sonra düzlüğe çıkıyoruz yani
  •  World of Warships - Ana Konu

Klana alımlarımız devam ediyor ! Oyuncuları ayrım yapmadan herkesi klanlarımıza alıyoruz. Düşük gemisi, yüksek gemisi, profesyonel, yeni başlamış yada başlayacak farketmez herkesi aramıza bekliyoruz. Bu konuda hiçbir ayırma yapmıyoruz. Önemli olan tek şey aktif olmak ve eğlencenin tadına varmaktır. Klanımız ilk kurulan Türk klanlarından olmasının yanısıra geniş bir donanıma sahip bir klandır. Bütün oyuncuların klanımız ve klan sistemi imkanlarından faydalanması gerektiğini düşünüyor ve savunuyoruz. Buyrun hepinizi aramıza bekliyoruz...

• Kayıt Sayfası : Kayıt Sayfası

• Web Sitesi : Web Sitesi

• Klan Kuralları : Klan Kuralları

• Discord : Discord

• benim şöyle sorunlarım var, anlayamadım allahtan konu varmış da, bir yardımcı olabilirseniz sevinirim.. wot oynuyorum ama gemiler garip, ya da bir eksiklik var çözemedim..

gemi satın alımı, satımı nasıl yapılıyor? sağ tıklayınca al/sat veya başka detay çıkmıyor. gemi yükseltme parça alma araştırma bulamıyorum. bir de savaş bittiğinde ekran kararıyor, bir süre sonra oyundan çıkmak istiyor musunuz evet/ hayır/ esc menüsü çıkıyor, hangisine basarsam basayım oyundan çıkmıyor, geri dönmüyor.. görev yöneticisinden kapatabiliyorum sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

benim şöyle sorunlarım var, anlayamadım allahtan konu varmış da, bir yardımcı olabilirseniz sevinirim.. wot oynuyorum ama gemiler garip, ya da bir eksiklik var çözemedim..

gemi satın alımı, satımı nasıl yapılıyor? sağ tıklayınca al/sat veya başka detay çıkmıyor. gemi yükseltme parça alma araştırma bulamıyorum. bir de savaş bittiğinde ekran kararıyor, bir süre sonra oyundan çıkmak istiyor musunuz evet/ hayır/ esc menüsü çıkıyor, hangisine basarsam basayım oyundan çıkmıyor, geri dönmüyor.. görev yöneticisinden kapatabiliyorum sadece.

üstte limanın yanında ağaç var, orda sırayla açabiliyorsun alt kollara. açmak içinde dp lazım. araştırıyorsun sonra satın slıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.