Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
6
Favori
14.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 76
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 3 saat 27 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 1246
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 76
  • Favoriye Eklediklerim 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mageji (9 mesaj) Aerospace (5 mesaj) komoli (3 mesaj) Platinium (3 mesaj) Admin (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (188 mesaj) Mobil (23 mesaj) Tablet (3 mesaj) Mini (27 mesaj) Uygulama (37 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Warships - Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3139 Mesaj

Teknoloji ağacından puan kazandıkça önce araştır sonra satın al yapıyorsun. Gözüne bir ülke kestir oradan yürü derim :)
    Savaş bittiğinde ekran kararması olayı oyunla ilgili bir sıkıntı varmışa benziyor. Bence launcher dan dosyaları bir kontrol ettir, eksik bişi bulursa indirsin.
    |
    |
    dragotreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    5136 Mesaj

Cevaplar için sağolun, soruyu sorduktan hemen sonra kendiliğinden düzeldi??? Oyunu yeni bs a eskisinden kopyalamıştım , indirmedim en baştan, wot center da wot ve wowp vardı bu yoktu, biraz güncelleme olunca mı düzeldi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Swothra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör first9

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
    Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, olmazsa olmaz uyku için bile günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Oynayan varsa yazabilir japonyadan zırlı gidiyorum yomatoydu sanırım ilk hedefim o şuan 6 seviyedeyim premium var daha bi kaç gün önce başladım herşeyi çözemeden savaşma harici :) kanımızda var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bende japonlardan gidiyorum. Premium yada gemi almak istiyorum ama fiyatlar aşırı pahalı. Black friday misali indirim yada ekstra indirim kodu vs anca paklar bizi.
    |
    |
    byrktolga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    4028 Mesaj
    Elimde aşağıdakileri içeren bir key. İşe yarar mı?
    "Ishizuchi, Japanese Tier IV Premium ship
    300 doubloons
    3 premium membership days"

Yarar hocam.
    |
    |
    GATIRCAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    komur-çelik takası nasıl oluyor.
    |
    |

Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN
  • Yarbay
    2236 Mesaj

Hala oynayanlar var mı ? Biz aktif olarak takılıyoruz yalnız random takımla oynanmıyor oyunu bilmeyen adam dolu.

Bende VIII. North Carolina var. Arkadaşta VIII. Bismarck var.
    |
    |
    Bahsedilenler: Ambarad

Ben aktif oynuyorum ama tek başıma, random takılıyorum.
    |
    |
    DaYWaLkeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3952 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Ben aktif oynuyorum ama tek başıma, random takılıyorum.
    Klanımız da mevcut. Öylesine açtık klan bonuslarından yararlanmak için. İstiyorsanız, davet atabilirim nickinizi verirseniz.

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yarbay
    3139 Mesaj

Ekleyebilirsiniz tabi. Oyun içi nickim Beyaz_Peynir
    |
    |
    Ambarad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3952 Mesaj
    quote:

Ekleyebilirsiniz tabi. Oyun içi nickim Beyaz_Peynir
    Tamamdır davet attım.

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yarbay
    3139 Mesaj

Kabul ettim. Klana dahil olmayan diğer oyuncularıda ekleyelim bence. Denk gelirsek, beraber oynarız.
    |
    |
    Ambarad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Bende de klan mevcut. Öylesine bonuslardan faydalanmak için açmıştım. Aktif 3 kişi var. Akşam 5 ten sonra sürekli oyundayım. Discord vs takılmak isteyen varsa başvurabilir. İsterseniz tek takılın sıkıntı değil. Bir sınırlama veya isteğim yok. Kazayla 7 kişi olursak klan maçı bile yaparız:)) Klan ismi: EJDER

Kabul ettim. Klana dahil olmayan diğer oyuncularıda ekleyelim bence. Denk gelirsek, beraber oynarız.
    Tamamdır hocam yapalım bunu.
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yarbay
    3139 Mesaj

İsterseniz, yeni açılan klana gelin. Oyun içerisinde karşılaştığımızda beraber oynarız.
    |
    |
    Sintai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    753 Mesaj
    Herkese Selamlar,
    İsteyen olursa CMMR klanına başvurabilir. Mutlaka şu sesli chat'e gelin, mutlaka şu saatlerde aktif olan gibi kuralları olayan bir klan. Üstelik de klan limanımız oldukça üst seviye. Her maçta daha çok XP, daha çok kredi kazanabilirsiniz klan bonuslarıyla. Yeni gemi alırken de kayda değer klan indirimi oluyor.
    Maaelsef ben klan üye alımı yapamıyorum. O yüzden sizin oyun içinden başvurmanız gerekli. Şu aralar klan savaşları da yapıyoruz bir iki lig yükseldik. Yükselmekten ziyade kaln savaşlarına çok güzel ödüller veriyor, onları topluyoruz :)

Çoğu oyuncu Türk ama aramızda Romanya'dan İtalyadan falan arkadaşlar da var.

Klanın tam adı: [CMMR] CiMMeRiaNS

İyi oyunlar.
    |
    |
    |
    |

https://warships.net/___the_conqueror___

Rewards for new players/Yeni oyuncular İçin:
    • Premium battleship Warspite
    • Premium cruiser Diana Lima
    • 14x days of Warships Premium Account time and more TBA

Rewards for returning friends/Oyuna Dönen Oyuncular İçin:
    • Premium battleship Warspite
    • Premium cruiser Diana Lima
    • 28x days of Warships Premium time
    • 2x Supercontainers and more TBA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgunver -- 10 Haziran 2019; 3:45:4 >
    |
    |
    Thermaltake Suppressor F51, Xilence Performance C I402, i7-6700 CPU 3.4ghz Skylake, 2x 8gb Kingston HyperX Fury Black DDR4 2400mhz, Asus Maximus VIII RAnger Anakart, 250gb Samsung SSD, 250gb OCZ SSD, 2tb HDD, MSI GTX 1070 Gaming, Thermaltake 700w 80 Gold, Dell 24 Gaming Monitor - S2416DG, Logitec G930 7.1 Kulaklık
  • Yarbay
    2017 Mesaj
    World of warships davetiye linki arıyan arkadaşlar için yenilenen ödül sistemi linki bırakıyorum,
    https://warships.net/legend__md

World of Warships’teki ilk savaşları için ödül:

- II Diana Lima, bir Liman yuvası ve 9 beceri puanına sahip bir Komutan
    -7 günlük Warships Premium Hesap

Bir Seviye VI gemi ile oynadıkları ilk savaş için ödül:

-VI Warspite, bir Liman yuvası ve 10 beceri puanına sahip bir Komutan
    -7 günlük Warships Premium Hesap
    -5.000.000 kredi
    -Her türden işaret sancağından 25’er adet
    -5 "Ek Kaynak " kutusu

90 gün veya daha uzun süre oyundan uzak kalanlara geri döndükleri için bonus ödev:
    Seviye IX-X gemilerle 25 savaş kazanarak şunları kazanın:

-14 günlük Warships Premium Hesap
    -2 süper kutu

Daha fazla bonuslardan faydalanmak için klanımıza gelmek isteyen arkadaşlar oyun içinden veya forum üstünden irtibata geçebilirler.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,576
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.