Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
166
Cevap
4
Favori
11.717
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Warships - Ana Konu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1997 Mesaj
    oyuna yeni başıyacaklar için ekstra kodlar

Dreadnought, Aurora, Tachibana premium gemileri ve 30 günlük premium içeriyor

HEWC7-WSCT9-2AT7R
    HEWC6-UB2GK-FMXW6
    HEWC2-EGSP5-9245D
    https://friends.worldofwarships.eu/join/legend__md

link üzerinden oyuna kaydolup wargaming sitesinden kodları aktifleştirmeniz yeterli, kodlar hesap başına bir tane ve sınırlı süre için geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend3017 -- 31 Ağustos 2019; 17:43:18 >
    |
    |
    |
    |
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    10254 Mesaj
    Olmayacak denilen oldu ve World of Warships'e denizaltıların geleceği duyuruldu. Hatta şu anda test sunucusunda denemeler başlamış bile. Denizaltılarla birlikte destroyerler de sualtı bombalarına kavuşmuş olacaklar.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 11tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Binbaşı
    1167 Mesaj
    bu oyunda amacım 2 gemiye erişmekti.
    destroyer tarafında bismark
    kruvazör tarafında da roon

ikisinide çok zevk alarak oynuyorum.
    bismark benim oyun stilime en uygun gemi diyebilirim.
    tamamen ikincil gittim ve 19 kaptan yeteneklerini fulledim.
    cidden saçma şekilde damage verebiliyor. bilmiyorum ama X ve IX gemilerinin yanında T8 olmasına rağmen gayet keyifli bir gemi. Tek handikap biraz fazla yanıyor :)

oyunu oynayan sizlerin bismark görüşü nedir?
    HDD: Kingston HyperX Savage 480GB SSD / PSU: EVGA SuperNOVA 1000W G3 PSU
    CASE: Phanteks Enthoo Evolv ATX Tempered Glass / COOLER: Corsair H115i
    GAME EQ: Logitech G633 Artemis Spectrum - Logitech G502 Proteus Core - Logitech G410 Atlas Spectrum
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj

Bismark destroyer değil, BB . Yanlış yazdınız herhalde.
    Bismark Alman zırhlıların da frederich ile en tırt bulduğum gemidir. Ana bataryaların 2'li olmasından ve dispersion'dan dolayı. Ama 10. seviye alman zırhlısı GK oyundaki favori gemim. Gk ile 1600 + üstü oyunum var , Full secondary esas Gk ile zevkli .
    |
    |
    mageji kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1167 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shupusbu

Bismark destroyer değil, BB . Yanlış yazdınız herhalde.
    Bismark Alman zırhlıların da frederich ile en tırt bulduğum gemidir. Ana bataryaların 2'li olmasından ve dispersion'dan dolayı. Ama 10. seviye alman zırhlısı GK oyundaki favori gemim. Gk ile 1600 + üstü oyunum var , Full secondary esas Gk ile zevkli .
    doğrudur ben eskiden beridir destroyer derim :)
    zırhlı olacak.
    ben de tam tersi bismark ile alman t10 gemisi ile ne zaman teke tek kalsam alıyorum. şimdiye kadar alamadığım hiç olmadı. hatta en son satıp bismark mı alalım demişlerdi oyun içinde.
    belkide oyuncu faktörüdür bilemiyorum.
    amerikanlar arasında ise montana ile teke tek alamadım şimdiye kadar hiç. bunun dışında aşırı keyif alıyorum bunu oynamaktan.
    iyi oyunlar.
    |
    |
    HDD: Kingston HyperX Savage 480GB SSD / PSU: EVGA SuperNOVA 1000W G3 PSU
    CASE: Phanteks Enthoo Evolv ATX Tempered Glass / COOLER: Corsair H115i
    GAME EQ: Logitech G633 Artemis Spectrum - Logitech G502 Proteus Core - Logitech G410 Atlas Spectrum
  • Yarbay
    3504 Mesaj
    bismark benimde 8. seviye zirhlilarda keyif aldigim bir gemidir.oyunda alman gemilerinin oynanabilirligi cok dengeli bilmem farkindamisiniz.
    10. seviyede kremlin dusman kertezi musaitse tek atista cok can yakiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,323
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.