Şimdi Ara

World of Warplanes (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
2
Favori
21.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wargaming_TR_Tepegoz

Merhaba @Draqonn ,

Aşağıdaki linkten nasıl bilet göndereceğini detaylı bir şekilde öğrenebilirsin.

Nasıl bir bilet oluşturabilirim?
    https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/61/18/how-do-i-submit-a-ticket

İyi oyunlar!
    Wargaming TR Temsilcisi - Tepegöz

Teşekkür ettim hocam.

• Merhaba @Draqonn,

Başka bir sorunun olursa ben hep buradayım. Sadece beni mesajın içerisinde mention etiketiyle haberdar etmeyi unutma

İyi oyunlar!
  • Wargaming_TR_Tepegoz kullanıcısına yanıt
    Hocam oyuna yeni başladım ama çok zor geliyor. Yani bir bombardıman uçağı aldım manevra yapamıyor diye kullanmıyorum. Type-91 var ateşi manevrası iyi ama hızlı ölüyor. Yani adamlar peşime takılıyor manevra yapa yapa gidiyorum fakat işsizler peşimi bırakmıyor kimse de yardıma gelmiyor. Tüm oyun boyunca adamlar beni kovalıyor ben de kaçıyorum. Genelde defansf takılıyorum ama salak dostlar gelip çarpıyor bana. Yani tanımadığın/iletişim kurmadığın kişiler ile oynamak cidden zormuş. Başladığımız yerde dönüyorum rakip uçaklar gelince havadan vurmaya başlıyorum dostları kovalayanları vuruyorum falan sonra kendi takımımdan biri gelip bana çarpıyor. Rakiple savaşmaktan ziyade dost uçakları kontrol eder oldum. Adamlar o kadar kör oynuyor ki, bir uçak gördükleri zaman her şeyi unutuyorlar at gözlüğü takıp o uçağı kovalıyorlar.
    Goldfinch ve Bulldog diye uçak var adamları iki saat taradım gıdım canları gitmedi. O kadar da diyor hedef vuruldu falan. Sonra adam bir manevra yapıp bana döndü 2 vurdu direkt yapıştım yere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 29 Ocak 2014; 12:59:57 >

• Merhaba @Demacia,

Rastgele oyuncular ile oynayıp organize olmak seninde dediğin gibi zor olabilir. Her oyuncu takımın bir bireyi gibi hareket etmeyi öğrendiği zaman eminim oyundaki çatışmalar çok daha eğlenceli ve çekişmeli geçecektir. Bunu aşmanın en kolay yolu arkadaş veya klan üyeleri ile oyuna girmektir. Bir klan bulmak için sana resmi forumlarımızı ve resmi fan sayfamızı öneririm.

Uçaklar ise birbirlerinden oldukça farklıdır. Aynı anda 4 özelliği tavan yapmış bir uçağı kullanmak elbette çok güzel olurdu. Fakat bu şekilde herkes bu uçağı kullanmak isterdi. Dolayısıyla her uçağın artı ve eksileri bulunuyor ve oyuncu oyun stiline göre bunu seçmek zorunda. Bende Tier 1 uçaklar içerisinden Type-91'i çok severim. Çünkü hızlı manevra yüksek ateş gücü benim aradığım özelliklerdir, fakat bunlara sahip olmak düşük can değerlerine sahip olmak demektir. Uçak türleri ise daha farklı bir olaydır. Avcı uçakları gerçekten ünvanını hakeden uçaklardır ve birçok oyuncu bu uçakları kullanmayı tercih eder. Fakat profesyonel maçlarda/turnuvalarda her türden uçağı kullanmak ve buna göre taktik belirlemek gerekir. Umarım cevabım seni biraz olsun aydınlatabilmiştir, gökyüzünde görüşmek üzere.

Resmi World of Warplanes Forumları
    http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/forum/402-forum/

Resmi World of Warplanes Fan Sayfası
    https://www.facebook.com/WorldOfWarplanes

İyi oyunlar!

• Demacia kullanıcısına yanıt
    Merhaba Genc :)
    Bu tur oyunlarda ilk seviyeler genellikle zor ve karisiktir cunku %80 oyuna yabanci kisiler ilk seviyelerde oynar ve acemilik ceker. Oyun cok hareketli ve aksiyon iceriyor. Oyunda isabetli atis yapmak icin LOL deki skillshotlar gibi rakibin onune nisan almak ve hareketlerini tahmin etmek gerekir. Ilk seviyelerde basarili olmak icin avci ucaklari tercih etmelisin, malum ne kadar hereketli olursan o kadar basarili olursun bu oyunda. Oyun teknigi ve ucak hakimiyetini kavrayinca digerlerini denersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 30 Ocak 2014; 10:31:46 >
    Savaş Uçağı mı ya da Saldırı Uçağı mı ne öyle bir şey vardı. Manevra Hız Can Saldırı Gücü hepsi üstün benden. Benim tepemde dörtgen varken onun tepesinde üçgen var zaten. Şuan kendime taktik belirliyorum zaten öyle uçağı alıp allah allah nidalarıyla saldırmıyorum bulldog aldım sağ taraftan gidip ağır avcıları takip edenleri almaya çalışıyorum sonra rakibin üstünlük kurduğu bölgeye gidip yardım etmeye çalışıyorum.

Edit: Ayrıca uçak alırken nasıl yapmalıyım, mesela sadece İngiltere kısmından mı geliştireyim yoksa her ülkeden III. seviye uçak alıp onları geliştirip oynadıktan sonra hepsinden tekrar IV. uçak mı alayım?
    Ayrıca kendi takımından uçağın gelip sana çarpması kadar sinir bir şey yok. Acayip sinirleniyorum şu tiplere yani bi ben mi önümde dost uçak varsa dikkatli gidiyorum anlamadım. İki kişi aynı rakibi kovalıyor olabilirz yahu çıkar şu at gözlüğünü arkadan bindiriyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demacia -- 30 Ocak 2014; 11:51:17 >

• Merhabalar @Demacia,

Uçak alırken öncelikle kendi önceliklerini belirlemelisin. Örneğin nasıl oynamak istiyorsun, kıvrak hareketlerle çarpışmakmı yoksa bulutların tepesine çıkıp düşmanlarına ölüm dalışı yapmakmı. Bunlar sadece örnekler. Daha sonra isteğine göre (kesinlikle ileride dış görünüşte senin için önemli olacaktır) ve teknoloji ağaçlarınıda inceleyerek kararını vermen gerekiyor.

İyi oyunlar!
    Tepegöz kardeşim oyunu keyifle oynuyorum ancak bir sorun bildirmek istiyorum. Özellikle okyanus, ve kutup bölgesinde fps hızı 9-14 arasında değişiyor düşüyor. Ve bu nedenle Lag (takılma) sorunları oluşuyor. Bilgisayarımda herhangi bir sorun görmüyorum. Diğer haritalarda olmuyor özellikle ve sıklıkla bu haritalarda oluşuyor. Bu oyunun genel bir sorunumudur yoksa sadece bana has mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatlisoy

Tepegöz kardeşim oyunu keyifle oynuyorum ancak bir sorun bildirmek istiyorum. Özellikle okyanus, ve kutup bölgesinde fps hızı 9-14 arasında değişiyor düşüyor. Ve bu nedenle Lag (takılma) sorunları oluşuyor. Bilgisayarımda herhangi bir sorun görmüyorum. Diğer haritalarda olmuyor özellikle ve sıklıkla bu haritalarda oluşuyor. Bu oyunun genel bir sorunumudur yoksa sadece bana has mıdır?

max. aldıgın fps nedir genel bir oyun içinde
  • Leaderjack1 kullanıcısına yanıt
    Ortalama 20 ile 30 arasında değişip duruyor.
  • Merhaba @tatlisoy,

Bazı haritalar diğerlerine göre daha fazla detaya sahiptir, örneğin bulut ve yeryüzü detayları (genel olarak ağaçlar) gibi. Bu sorunu aşmanın çözümü grafik ayarlarını ve çözünürlüğü biraz daha düşürmektir. Böylelikle bu haritalarda daha yüksek fps değerlerine sahip olabilirsin.

İyi oyunlar!
    Çözünürlüğü oyun içinden mi düşüreceğiz yoksa genel çözünürlüğü mü düşüreceğiz.
  • Merhaba @tatlisoy,

Oyunun çözünürlüğünü düşürmen yeterli. Bu sayede eminim çok daha yüksek FPS değerlerine sahip olacaksın.

İyi oyunlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatlisoy

Çözünürlüğü oyun içinden mi düşüreceğiz yoksa genel çözünürlüğü mü düşüreceğiz.

gölge su ekstra efekleri kapat yararı olur oyunun motoru sorunlu cok iyi ekran kartın olsa dahi fps düşüyor
  • Leaderjack1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim. @Leaderjack1
  • Bu gece indirmeyi düşünüyorum da malum 24gb bişey ultra seçersem 45gb bişey merak ettiğim öncelikle wottaki gibi ultra seçersek bazı tanklar hd oluyordu bundada öyle bişey varmı ?Sistemimin ultrayı kaldıracağını düşünüyorum.

Malum 2,0.0 yamasıyla köklü bir değişikliğe gidildi biraz okudum ama oynanış denildiği gibi kolay mı oldu ?

Wotta premium alınca wowsde dahil oluyordu warplanes'de dahil mi ?

Şu aşamada bu oyun için düşünceleriniz neler merak ediyorum ? Teşekkürler

Edit:Warthunder daha mı iyi durumda şuanda onu mu indirsem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 5 Kasım 2017; 21:1:10 >
  • 2.0 dan sonra ben oynadim. Hos benim garaj noob garaji ama oyunda eskisine nazarn pek bir degisiklik gormedim. WOT premiumu bundada gecerli hatta gold ve free exp dahil :)
  • bu mu daha güzel yoksa tank mı
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Ben buna cok sans verdim ama bir turlu istedigim hazzi alamadim.
  • Oyuna girerken "Yükleniyor" ekranında bekliyor. Region/Dil değişikliği yaptım windows için, fayda etmedi...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.