Şimdi Ara

World of Warplanes (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
2
Favori
21.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: a4technic

quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Kabul ettiler sonunda
    Onay maili geldi.

Ee sonuç umut var mı?

Fena değil bana göre Pek fazla oynamadım.
    Ama WoT gibi değil tabiki. Paldır küldür giriyoruz. Herkes kafasına göre uçuyor.
    Japon uçakları güçsüz duruyor diğerlerine göre. Ruslar almış başını gitmiş.
    Uçaklar havada başlamayıp pistten biz kaldırsak güzel olurdu.
    2 Temmuz'da açık betaya geçecekmiş. O zamana kadar ne katacaklar bakalım.

• Çok kalitesiz bir oyun bunun yerine War Thunder oynamanızı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Çok kalitesiz bir oyun bunun yerine War Thunder oynamanızı tavsiye ederim

bu oyunla ilgili konu açıp belirtiştim çok beğenemeye gerek yok ama wot da beleş premıum hesap la oynamak ıçın çok ıyı bır fırsat gunde 5 galıbıyet almak yeterli...
  • bu oyun tutmaz beyler en azından wot kadar
  • enes5000 E kullanıcısına yanıt
    tuttuğum için değil war thunderı da beğenmedım ben ama wop un bı ayrıcalığı var bır sure ıçın onu değerlendırmek lazım.... aşağıdakı lınkten de okuyabılırsınız....

http://forum.donanimhaber.com/m_77077608/tm.htm
  • Wargaming'i çok küçümsenmiş oyunun hala kapalı betada olduğunu hatırlatırım, test etme imkanı buldum oyun gayet güzel pistten kalkması vakit kaybı olacaktır açık betadan sonra ki asıl versiyonu görmeden karar verilmemeli
  • evet katılıyorum oyun pek güzel değil ben sadece söylemek istedim
  • oyun hoşuma gittiği için basit bir joystick aldım deneme amaçlı, ancak bir türlü tanıtamıyorum
    yardımcı olabilecek var mı ?
  • Şu anda açık beta olması lazım... BEn kapalı beta daveti almıştım LYS den dolayı şimdi indi patch yapıyor
  • beyler oyunu yükledim fakat başlarket hata veriyor.

-------------------
    Critical Error Occurred
    -------------------
    tried to pop the render target when no render target was there.
    Exception (EXCEPTİON_CCP: 0xE06D7363 @ 0xC813AE) received
    Please send the logs/130716_165928.dmp and the last log to developers.
    You can press Ctrl+C to copy this messege to the clipboard.
    ------------------
    TAMAM
    ------------------

LÜTFEN YARDIMCI OLUN...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankamon3074

quote:

bu oyunla ilgili konu açıp belirtiştim çok beğenemeye gerek yok ama wot da beleş premıum hesap la oynamak ıçın çok ıyı bır fırsat gunde 5 galıbıyet almak yeterli...

Bunun nasıl yapıldığını anlatır mısın? Bende bu sebepten girdim biraz altın aldım ama premium vs. nasıl alınacağını bulamadım. Nasıl yapıldığına dair biraz ayrıntı verebilirsen çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerguder

quote:

Orijinalden alıntı: tutankamon3074

quote:

Bunun nasıl yapıldığını anlatır mısın? Bende bu sebepten girdim biraz altın aldım ama premium vs. nasıl alınacağını bulamadım. Nasıl yapıldığına dair biraz ayrıntı verebilirsen çok sevinirim.

daha başlamadı o olay beklıyoruz

• oyun herkese beta açık. beta olmasına rağmen son patchlerle birlikte grafikler ve oynanış gayet güzelleşmiş. controller kolaylaşmış. wot taki aynı hesapla giriş yapıp oynayabilirsiniz denemeyen varsa oyunu kurup oynasın beğeneceğinizi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

oyun herkese beta açık. beta olmasına rağmen son patchlerle birlikte grafikler ve oynanış gayet güzelleşmiş. controller kolaylaşmış. wot taki aynı hesapla giriş yapıp oynayabilirsiniz denemeyen varsa oyunu kurup oynasın beğeneceğinizi düşünüyorum.

warthunder oyna bi grafik gör oyunu harika yapmışlar ya
  • be oyunu uzun süredir oynuyorum alman heavy-fighter kasıyorum uçakları tek tek aldım yanlız 109 zwillin'i bi türlü açamadım researc butonu aktif olmuyor required : 38 300 yazıyor 2 haftadır böyle bu uçak neden açılmadı anlamıyorum ingilizcem olmadığı için oyunu tam çözemedim ne yapmam gerekiyor bilen biri cevaplarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quad4core

be oyunu uzun süredir oynuyorum alman heavy-fighter kasıyorum uçakları tek tek aldım yanlız 109 zwillin'i bi türlü açamadım researc butonu aktif olmuyor required : 38 300 yazıyor 2 haftadır böyle bu uçak neden açılmadı anlamıyorum ingilizcem olmadığı için oyunu tam çözemedim ne yapmam gerekiyor bilen biri cevaplarsa sevinirim.

foto ekle görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

quote:

be oyunu uzun süredir oynuyorum alman heavy-fighter kasıyorum uçakları tek tek aldım yanlız 109 zwillin'i bi türlü açamadım researc butonu aktif olmuyor required : 38 300 yazıyor 2 haftadır böyle bu uçak neden açılmadı anlamıyorum ingilizcem olmadığı için oyunu tam çözemedim ne yapmam gerekiyor bilen biri cevaplarsa sevinirim.

foto ekle görelim

buyur hocam ing olsa anlıyacam da ingilizcem yok

• quote:

quote:

quote:

foto ekle görelim

1400 ex daha lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

foto ekle görelim

1400 ex daha lazım

Hocam nerde yazıyor banada öğretirseniz sevinirim bide bu exleri nasıl topluyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

foto ekle görelim

1400 ex daha lazım

Hocam nerde yazıyor banada öğretirseniz sevinirim bide bu exleri nasıl topluyoruz.

37600 yazısını gördünmü kırmızı ile orası senin toplam ex miktarın 39000 ise ucagın istedigi ex bide yeterli paran yok daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leaderjack1 -- 1 Ağustos 2013; 22:20:22 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.