Şimdi Ara

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.180
Cevap
6
Favori
48.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• dönmeye değer mi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

dönmeye değer mi arkadaşlar?

9.1.5 de gelecek olanlara bakarsan dönebileceğin en iyi zaman sl için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

dönmeye değer mi arkadaşlar?

aynen "T6 vs T20 mage tower recolors ne olur , yalvarırım geri dönün" yaması. geri dönmek için en iyi zaman .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 17 Eylül 2021; 15:55:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alen Doğu Gencer

aynen "T6 vs T20 mage tower recolors ne olur , yalvarırım geri dönün" yaması. geri dönmek için en iyi zaman .

Alıntıları Göster

hocam ciddi mi dediniz , yoksa oyuna gelen yamaya serzenişte mi bulundunuz tam anlamadım. dönmeli miyim gerçekten, yıllarımı bu oyuna vermiş biri olarak soruyorum.

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt

yok hocam gelen yamaya serzeniş o  

blizzard yeni 9.1.5 de insanların şikayet ettiği bir çok şeyi düzeltme yoluna gitmiş. covenant değiştirebileceğiz farmsız şekilde, ayrıca conduit energy den kurtuluyoruz ve legendaryi kırdırıp başka bi tane onun yerine yapabiliyoruz. bunlar gerçekten olması gereken ve insanların bayadır şikayetçi olduğu şeylerdi.

ehhh işte birde mage tower olayı falan var. ancak millet mage tower geri gelsin derken weapon skinler için istiyordu. hani t6 dan bozma t20 lerin recolor olarak geri gelmesi için değil tabi.

Şimdi baktıgınız da shadowlands çıkalı ne kadar süre olmuş ? neredeyse 1 yıl ! e sen koca bir yılda oyuncuların istediği şeyi yapmak için bir adım atmazsan . maksimum 3 ayda düzeltilebilecek şeyleri koca bir yıla yayarsan oyuncu kaçar ve yeni yeni alternatiflerde çıkmaya başlamışken bir daha geri dönmez.

bundan dolayı "9.1.5 yalvarırım geri dönün" patchi olarak geçiyor  

Tabi benimki bir eleştiri. Geri dönüp dönmemek size kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 18 Eylül 2021; 13:51:55 >

• Mevcut etkinlikler:

Harvest Festival

Pirate's Day

Yarın da Brewfest başlıyor.

Tracy-Mcgrady@

Patch 9.1.5 Shadowlands'in en iyi hali olacağı için rahatlıkla tavsiye edebillirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 19 Eylül 2021; 12:55:12 >
  • Bu 9.1.5 Mage Tower yine eskisi gibi bir tekli dungeon gibi bir şey olacak sanırım doğru mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Bu 9.1.5 Mage Tower yine eskisi gibi bir tekli dungeon gibi bir şey olacak sanırım doğru mu?

Evet eskisi gibi olacak ama her zaman olmayacak sadece legion timewalking zamanında aktif olacak ilk hafta geldiğinde 2 defa üst üste aktif olacak sonraki sanırım 2 yada 3 ay sonra aktif olur...

• Bu hafta ki Catacylsm Time Walking haftasında Catacylsm öncesi Vanilla recipelerini Time Walking Vendorundan 1500 Timewarped badge'ler ile alınabilecek.

Meraklılarına duyurulur detay için wowhead'e bakabilirsiniz.

• her blizconda yeni expansiyon duyurusu yapılırdı, heralde bu yıl kasım ayında yeni ek paket duyurusu gelemz bu şartlarda, shadowlands bi 2023'ü görecek gibi.

Fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: alkanerkn

her blizconda yeni expansiyon duyurusu yapılırdı, heralde bu yıl kasım ayında yeni ek paket duyurusu gelemz bu şartlarda, shadowlands bi 2023'ü görecek gibi.

Fikri olan var mı?

Kasımdaki blizcon ertelenmişti sanırım şubat ayına...

• bence 2023'de Shadowlands olamaz

olmamalı

blizzcon olsun olmasın ne yaparlar bilmiyorum fakat 2023 'de Shadowlands olmamalı

hatta 2022 yazında Shadowlands bitsin bana kalırsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 30 Eylül 2021; 19:0:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

bence 2023'de Shadowlands olamaz

olmamalı

blizzcon olsun olmasın ne yaparlar bilmiyorum fakat 2023 'de Shadowlands olmamalı

hatta 2022 yazında Shadowlands bitsin bana kalırsa.

ben de aynı fikirdeyim 2022 yaz sonu yeni paket gelmeli, ama malesef 2022yi rahat bitirir shadowlands.

• 9.1.5 yamasının geliş tarihi açıklandı bu akşam, 2 kasımda geliyor.

9.2 yaması, 9.3 derken shadowlands paketi tbc'den daha uzun yaşayacak heralde

• 9.2 ile 9.3'ün olacağı kesin mi?

• Yeni yama yarın gelecekmiş öyle diyorlar.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.