Şimdi Ara

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.180
Cevap
6
Favori
48.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shadowlands Afterlives: Ardenweald (Ara'lon ve Ursoc)

Açıklamalı anlatımı 7:46'da başlıyor açıklaması (ingilizce)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 14 Eylül 2020; 17:46:27 >

• World of Warcraft: Shadowlands Collectors Edition D&R ve Idefix'de 1000₺'ye ön siparişe sunulmuş.

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

World of Warcraft: Shadowlands Collectors Edition D&R ve Idefix'de 1000₺'ye ön siparişe sunulmuş.

Yalnız ek bilgi kısmı Epic sürümü bilgilerini içeriyor orada bir düzeltme lazım sanırım.

Bunun yanında

3 tane Afterlives hikaye animasyon fragmanı izledik hangisi en iyisi sizce hangisi arkadaşlar?

Ben Ardenweald'i beğendim yalnız bu fragmanlar beklediğimden daha derinlemesine işlemiş konularını o yüzden umutlarım biraz daha arttı Shadowlands ile ilgili.

• mczaga kullanıcısına yanıt
    net olarak en iyisi bastion diyorum hocam. kısmetse CE’lerin yanına shadowlands’i de ekleyeceğim. inşallah çıktıktan sonra fiyatı artmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sanırım ally paladin olduğum için utherli daha çok hoşuma gitti ama sonuncuyuda izlemek lazım bi sıralama yapmak için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En çok Maldraxxus'u merak ediyordum en alakasızı o oldu. Draka ne alakaydı olabilecek onca karakter varken.
    Bastion iyiydi. Arden başından beri umrumda olmayan merak da etmediğim covenant olarak ilgimi çekmedi haliyle. Dk için en iyisiymiş falan umrumda değil kafama silah dayasalar seçmem.
  • Blizzard kaynaklı değil ama euro kaynaklı bir artış olacaktır. Ama 11.11 indirimlerinde bence güzel bir indirim gelebilir en azından ben blizardınn yerinde olsam bu hype dan faydalanmak için güzel bir indirim yapardım...

• heroic edition almayı düşünüyorum ama ön sipariş fiyatı 460 tl. ön sipariş vermeli miyim yoksa bir süre daha beklemeli miyim? sizce fiyatı düşer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kovadogs

heroic edition almayı düşünüyorum ama ön sipariş fiyatı 460 tl. ön sipariş vermeli miyim yoksa bir süre daha beklemeli miyim? sizce fiyatı düşer mi?
    hocam battle.net de degismez fakat forumda ucuza satan baya kişi var. onlardan alabilirsiniz daha uygun fiyata
  • Youtube'da bir videonun altındaki yorum.

Ret Paladin Community: Hey, Blizzard, can we get the buff to our sustain damage and mobility?
    Blizzard: Got you, take burst damage buff.
    Blizzard month later: Oh, you does too much burst damage, we nerf it now.
    Thats how it goes every expansion.
  • Merhaba oyuna başlamayı düşünüyorum ama ,şimdi shadowland paketini alsam ek paket çıkana kadar bfa kısmını oynayabilir miyim ?

• Acaba ne kadar olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

Merhaba oyuna başlamayı düşünüyorum ama ,şimdi shadowland paketini alsam ek paket çıkana kadar bfa kısmını oynayabilir miyim ?
    Complete edition olanı alman gerekir oda pahalıya gelir şuan. Yakında prepatch gelecek o zaman bfa eğer game time içine eklenirse ondan sonra alman daha iyi olur fiyat bakımından ancak pre patchle birlikte mi gelir yoksa çok daha sonra mı eklenir bfa game time içine orada kesin bir bilgi yok sadece tahminler var...

• Irkların Karakter özelleştirmeleri ön bakış ve Irklar top-10 (Shadowlands Beta [İngilizce])

Ben bu kadar çok seçenek olacağını ve bu kadar iyi olabileceğini tahmin etmiyordum.Güzellemiyorum gerçekten iyi.
    Umarım bundan aşağı gelmez ek pakedin kendisinde.
    Muhakkak izleyin.

Bu arada Cinsiyet değiştirme artık ücretsiz olacak Shadowlands geldikten sonra
    Berber salonunda tüm özelleştirmeler gibi değişikliği yapabileceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 14 Eylül 2020; 17:27:13 >

• Arkadaşlar merhaba, bugün shadowland gelene kadar bfa paketinde oyunu biraz deneyimlemek için bfa kod alıp yeni bir hesaba kodu ekledim fakat paketim halen "Starter Edition" olarak görünüyor.Nedeni konusunda bilgi verebilecek olan var mıdır?
  • quote:

Arkadaşlar merhaba, bugün shadowland gelene kadar bfa paketinde oyunu biraz deneyimlemek için bfa kod alıp yeni bir hesaba kodu ekledim fakat paketim halen "Starter Edition" olarak görünüyor.Nedeni konusunda bilgi verebilecek olan var mıdır?
    Game time var mıydı aldığın kodun içinde?
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Gamesatis üzerinden almıştım ürün detaylarinda süreyle ilgili birşey yazmiyordu.Sure olmadığı için böyle görünebilir mi?

• quote:

Arkadaşlar merhaba, bugün shadowland gelene kadar bfa paketinde oyunu biraz deneyimlemek için bfa kod alıp yeni bir hesaba kodu ekledim fakat paketim halen "Starter Edition" olarak görünüyor.Nedeni konusunda bilgi verebilecek olan var mıdır?
    Game time + bfa alman gerek eğerni her 2sinide almışsan bazen bu tür şeyler olabiliyor 2 arkadaşı rafla aynı zamanda başlatmıştım 1sinin acc hemen aktif oldu diğerinin ise 3 saat sonra aktif olmuştu o yüzden sende biraz beklemek zorunda kalabilirsin eğer hem game time hemde bfan var ise...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CB1111 -- 14 Eylül 2020; 11:15:52 >
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler biraz bekleyeyim ama sanırım bende oyun süresi olmayan kod aldım.Olmadi birde 1 aylık süre alacağım

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.