Şimdi Ara

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.180
Cevap
6
Favori
48.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamza53

Teşekkürler biraz bekleyeyim ama sanırım bende oyun süresi olmayan kod aldım.Olmadi birde 1 aylık süre alacağım
    Aldığın yerin linkini atarsan daha sağlıklı bilgi veririz ama genelde complete edition almadığın sürece içinde game time olmaz tek bfa paketi aldığına göre ondada game time yoktur. 1 aylıkta game time alman gerek oynayabilmen için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlenet'in Launcher'ında "Play" tuşu yanında var olan game time'ın göstermesi lazım senin sorunun kesinlikle Game Time

Bunun var olup olmadığını bulman yok ise ödeme yapman lazım ya da forumdan birisinden ucuzundan game time alman gerekli aldıktan sonra normale dönecektir.
  • @CB1111
    https://www.gamesatis.com/world-of-warcraft-battle-for-azeroth/wow-battle-for-azeroth Bu sayfadan almıştım.

@mczaga
    Bende play tuşunun yanında süre yazmiyir dediğiniz gibi demek süresiz olarak aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

@CB1111
    https://www.gamesatis.com/world-of-warcraft-battle-for-azeroth/wow-battle-for-azeroth Bu sayfadan almıştım.

@mczaga
    Bende play tuşunun yanında süre yazmiyir dediğiniz gibi demek süresiz olarak aldım.
    Evet game time yok o pakette. Birde aceke etmişsin o kadar parayı vermeseymişsin daha iyi olabilirdi çünkü prepatch gelecek ve belki bfa ondan sonra game time içine dahil olabilirdi en kötü 1 ay felan daha bekleseydin ama neyse almışsın artık umarım beklediğini karşılar oyun...

• Kimler kamuflajlı orc yapıyor şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Kimler kamuflajlı orc yapıyor şimdi?
    ilk işim erkek belf DH yi kadına cevirmek ne kadar alt karaterimde olsa oynayasım gelmiyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

ilk işim erkek belf DH yi kadına cevirmek ne kadar alt karaterimde olsa oynayasım gelmiyordu

Alıntıları Göster
    Peki Irkların karakter özelleştirmelerine ne diyorsun?Baya iyi yapmışlar tabi bazı ırklarda sönük kalmış bu da bir gerçek yapacak bişi yok :)

• Alliance özelleştirmeleri çok iyi olmuş horde tarafı zayıf kalmış. Gnome ve human saç sakal kombinasyonları epey güzel. Ally olaydım bi gnome açardım o derece beğendim.
  • Gnome'da pek bir şey bulamadım ben ya sadece küpeler hoştu. Human, Troll, Dwarf, Orc ve Tauren en beğendiklerim. Sonunda orijinal ırklar allied racelerden daha iyi gözükecek.
  • Arkadaşlar, yeni WoW oyuncusuyum. Bir geçmişim yok, hep starter takılıyordum bir çok karakteri 20 level yaptım. Battlechest kutum vardı, çıkan kodu girdim hesabım Legion'a kadar yükseltildi ve 1 aylık süre kazandım. Böylece oyuna başlamış oldum. Bölgem Chamber of Aspects. Bu akşam Dungeon ile kasarken alttaki binek çıktı. Baya nadir birşey dediler WoWHead'dan baktım %0,8 şansı varmış. Aslında çok şanssız biriyimdir mutlu oldum paylaşmak istedim. https://www.wowhead.com/item=13335/deathchargers-reins

World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch
    World of Warcraft : Shadowlands [Ana Konu] - 10.0 Pre-Patch
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hakkaten şanslıymışsın. Abdülhamit döneminden beridir farmlayıp hala düşüremeyenler var.
  • arkadaşlar sizce shadowlandsi gift olarak alsam ileride sıkıntı çıkar mı?
  • Bugün itibari ile 9.0 Shadowlands Pre-Patch için hazırlık dosyaları indirilmeye sunuldu Battlenet Launcher'da 19.5 GByte .

World of Warcraft: Shadowlands resmi olarak bilgisayarlarımızda artık :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 16 Eylül 2020; 18:21:0 >
  • quote:

Peki Irkların karakter özelleştirmelerine ne diyorsun?Baya iyi yapmışlar tabi bazı ırklarda sönük kalmış bu da bir gerçek yapacak bişi yok :)

Alıntıları Göster
    aslında butun ırklara bakmadım daha tam olarak. fakat baktıklarım arasında Human, Night elf (nedense çok hosuma gittie nelf yenilikleri) ve troller hosuma gitmişti sanırım.

Forsaken fanı olarak upright undead gelmedigi icin bir üzüntü var tabi

• quote:

Bugün itibari ile 9.0 Shadowlands Pre-Patch için hazırlık dosyaları indirilmeye sunuldu Battlenet Launcher'da 19.5 GByte .

World of Warcraft: Shadowlands resmi olarak bilgisayarlarımızda artık :))
    256gb ssd ye sadece Windows ile birlikte sığmayacak demekki 17gb boş alanım vardı galiba :)

Birde 22-23 eylül olarak tahmin etmiştim sanırım bu hafta açıklarlar tam tarihi...

• arkadaşlar oyunla ilgili fazla bilgim yok, bfa ne zaman battlechest e eklenecek acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A157177B3

arkadaşlar oyunla ilgili fazla bilgim yok, bfa ne zaman battlechest e eklenecek acaba?
    genelikle pre-patch ile birlikte ekleniyor.

pre-patch icin tahmini tarih 28-29 eylül
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

genelikle pre-patch ile birlikte ekleniyor.

pre-patch icin tahmini tarih 28-29 eylül

Alıntıları Göster
    teşekkürler hocam fazla kalmamış zaten beklerim :d yabancı sayfaları okuduğumda kafam karışmıştı çünkü bazıları artık battlechest diye birşey yok gametime son expansion öncesi bütün expansionları kaplıyor yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A157177B3

teşekkürler hocam fazla kalmamış zaten beklerim :d yabancı sayfaları okuduğumda kafam karışmıştı çünkü bazıları artık battlechest diye birşey yok gametime son expansion öncesi bütün expansionları kaplıyor yazmışlar

Alıntıları Göster
    artık battle chest(isim olarak) mantıgı yok. direk abone oldugunuzda dediginiz gibi son exp hariç herşey acılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.