Şimdi Ara

World Of Warcraft Kapsamlı Başlangıç Rehberleri (Video) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
16
Favori
7.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tauren Druid olarak başladım :) yanınızda yer alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tako07

dün akşam işten eve döndüğümde yükleme bitmişti sorun çözülmüş oldu oyuna başladım orc warrior açtım bakalım nasıl gidecek.
    diablo olsun eski zamandan knight online olsun hep warrior karakter ile oynamışlığım var bundaki nasıl onuda merak ediyorum daha lvl 6 oldum yavaş ilerliyorum artık zamanla olacak diye düşünüyorum.

Siz kastıkça zamanla taşlar yerine oturacaktır. Yeni açılan skilleri okumanız gerekiyor tek önemli tarafı bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TotikChannel

quote:

Orijinalden alıntı: Tako07

dün akşam işten eve döndüğümde yükleme bitmişti sorun çözülmüş oldu oyuna başladım orc warrior açtım bakalım nasıl gidecek.
    diablo olsun eski zamandan knight online olsun hep warrior karakter ile oynamışlığım var bundaki nasıl onuda merak ediyorum daha lvl 6 oldum yavaş ilerliyorum artık zamanla olacak diye düşünüyorum.

Siz kastıkça zamanla taşlar yerine oturacaktır. Yeni açılan skilleri okumanız gerekiyor tek önemli tarafı bu.

Rehber ve bilgilendirmeler için eline sağlık çok güzel bir rehber olmuş WoW'a başlayıp başlamama konusunda tereddütlerim vardı. Rehberlerini izledikten sonra bastım download'a Tekrardan eline sağlık.

• Komple rehberlerini inceliyecem şimdi bakalım wow bana gerçekten hitap edecekmi

Edit : Hocam şimdi ben Kalabalık bir PVP serverine başlamak istiyorum şurdanda

https://realmpop.com/eu-kazzak.html Baktım server durumuna Horde ve alliance arasında dağlar kadar fark var, peki ben horde açsam alliance bulmak için zorlanmazmıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntiLacc -- 3 Temmuz 2016; 6:41:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lahana35

Komple rehberlerini inceliyecem şimdi bakalım wow bana gerçekten hitap edecekmi

Edit : Hocam şimdi ben Kalabalık bir PVP serverine başlamak istiyorum şurdanda

https://realmpop.com/eu-kazzak.html Baktım server durumuna Horde ve alliance arasında dağlar kadar fark var, peki ben horde açsam alliance bulmak için zorlanmazmıyım ?

Hayır zorlanmazsınız çünkü serverlar birbiriyle eşleştiriliyor, insanlar kolay kasabilmek adına serverlarda tek tarafta yığılıyorlar.

• Serimiz hala devam ediyor, konu güncel.
  • arkadaşlar biriniz bana yardım ederse çok sevinicem totikchannel sagolsun videolarını izliyorum oyunu ogreniyorum ancak fotograflardada görüldügü gibi videodaki gibi etrafımdaki hayvanların can barlarını ve isimlerini göremiyorum cok rahatsız edici acaba nasıl çözerim bu sorunu ?  World Of Warcraft Kapsamlı Başlangıç Rehberleri (Video) World Of Warcraft Kapsamlı Başlangıç Rehberleri (Video)

• awerysup A kullanıcısına yanıt
    V'ye bas.
  • yeşil itemleri nasıl satabilirim npc cok ucuza alıyor ama ben daha pahalıya satmak istiyorum
  • awerysup A kullanıcısına yanıt
    Auction House denilen müzayede yerindeki Npc'ler aracılığıyla satabilirsin. Kaç level itemlardan bahsediyorsun bilmiyorum ama her itemın her zaman alıcısı olmayabiliyor. Özellikle kıyafetler ve silahlar, Auction House'a konulurken bir miktar gold vermek gerekiyor ve satılmadığı zaman da o para yanıyor. Hani düşük level itemlardan bahsediyorsak, astarı daha pahalıya gelebiliyor.
    Ana şehirlerde Guard'lara sorarsan Auction House nerede olduğunu haritanda işaretlerler.
  • tesekkur ederim, fazla kullanisli olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: awerysup

arkadaşlar biriniz bana yardım ederse çok sevinicem totikchannel sagolsun videolarını izliyorum oyunu ogreniyorum ancak fotograflardada görüldügü gibi videodaki gibi etrafımdaki hayvanların can barlarını ve isimlerini göremiyorum cok rahatsız edici acaba nasıl çözerim bu sorunu ?  World Of Warcraft Kapsamlı Başlangıç Rehberleri (Video) World Of Warcraft Kapsamlı Başlangıç Rehberleri (Video)

Add-on kullanıyorum ismi de tidy plates kendi isminizin olduğu yerde z-perl unit frames ile değiştiriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TotikChannel -- 16 Ağustos 2016; 0:37:43 >

• Konu güncel.
  • Konu güncel.
  • wow'a her zaman başlamak istiyordum ama gerekli bilgi yaa eksik yada anlatımda sorun vardı sayenizde bunların hepsini gideriyorum çok tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mambaste

wow'a her zaman başlamak istiyordum ama gerekli bilgi yaa eksik yada anlatımda sorun vardı sayenizde bunların hepsini gideriyorum çok tşkler

Rica ederim size yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
  • Youtube kullanmam ama yeni başladım wowa ve emeğin için abone olup bütün videoları beğeneceğim. Emeğine sağlık.

edit: Yeni başlayan birine hangi add-on ları önerirsiniz tonik channel hocam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirzaloglu -- 21 Eylül 2016; 18:28:23 >
  • Yahu kardeşim, videona "Binek Alma" başlığı atıyorsun, sonra gidip Dungeona giriyorsun.

Ne saçma iş. Senin de ne yaptığın belli değil.
  • Güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TotikChannel

Güncel.

sizin videolarınız sayesinde oyuna başladım ve öğrenmeye çalışıyorum.
    türk guildi bulmakta zorlanıyorum olduğum serverda oyunu tam anlamı ile öğrenmek istiyorum açıkçası.
    hangi server tavsiye edersiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.