Şimdi Ara

World Of Warcraft Kapsamlı Başlangıç Rehberleri (Video) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
16
Favori
7.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam çok iyi bir player olduğumu söyleyemem ama oyunu öğrenmek istiyorsanız kesinlikle size önerim yabancı guildler daha çok sohbet daha az ego daha çok ingilizce pratik şansı, sorduğunuz bıkkınlık veren sorulara bile sıkılmadan verilen cevaplar :) takıma wipe yedirttiğin gibi rager moda daha zor geçen insanlar, maalesef türk oyuncularda bu sabır nedense daha az.genelde guilde girdiğinde sana diyecekleri gear kas baba bize yetişmeye çalış artifect kas 35 olunca bizle takılırsın falan fişman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tako07

quote:

Orijinalden alıntı: TotikChannel

Güncel.

sizin videolarınız sayesinde oyuna başladım ve öğrenmeye çalışıyorum.
    türk guildi bulmakta zorlanıyorum olduğum serverda oyunu tam anlamı ile öğrenmek istiyorum açıkçası.
    hangi server tavsiye edersiniz ?

Biz twisting nether'da oynuyoruz dilerseniz guild ismi Totik Soldiers (horde tarafı)
  • Konu güncel. Twisting netherda horde oynuyoruz gelmek isteyen herkese kapımız açık.
  • Konu güncel.Videolar devam etmektedir.
  • Konu güncel.
  • Merhaba iyi günler oyuna başlamak ve topluluğunuza katılmak istiyorum. Ts, raidcall discord vb nereden size ulaşabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yeni başladım aslında tam olarak yeni de değil daha önceleri ara ara gene oynadım ama yalnız oldugum için sıkıp sıkılıp çok bıraktım kabul ederseniz katılmak isterim
  • TotikChannel kullanıcısına yanıt
    Hocam emeginize yureginize saglik. Hayal edemeyecegim kadar ayrintili ama bir o kadar da anlasilir bir rehber. Daha once hic wow oynamadim ama su aralar cok kafami kurcaliyor. Uygun fiyatli bazi siteler buldum mutlaka en kisa zamanda alacagim.

Tekrar tesekkurler bu harika rehber icin. Suan binek alma bolumunu izliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.