Şimdi Ara

World Of Warcraft Kapsamlı Başlangıç Rehberleri (Video) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
16
Favori
7.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 bölüm yaptık ve seriyi bitirdik arkadaşlar toplu olarak izlemek isterseniz tüm listeye BU LİNKTEN ulaşabilirsiniz.
  • bu harika rehber için teşekkür ederim oyuna haftasonu başlayacağım . Küçük bir sorum olacak sadece battle chest almayı düşünüyorum bununla 90 lvl yapacağım, aklıma takılan şu legion geldiği zaman WoD cheste eklenecek mi yoksa legion almadan önce WoD'u da almak zorunda kalacak mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedMercyFraya

bu harika rehber için teşekkür ederim oyuna haftasonu başlayacağım . Küçük bir sorum olacak sadece battle chest almayı düşünüyorum bununla 90 lvl yapacağım, aklıma takılan şu legion geldiği zaman WoD cheste eklenecek mi yoksa legion almadan önce WoD'u da almak zorunda kalacak mıyım?

Rica ederim, sorunuza gelecek olursak önceki bütün patchler bir sonraki patch geldiğinde oyuna ekleniyor. Ancak Legion gelir gelmez eklerler mi yoksa biraz zaman geçince mi eklerler onu bilemiyoruz. Dediğim 2 şekildede yaptılar daha önce. Filmiyle kısa zaman aralığıyla çıkacak olması vs. bir sürü etken var, önceden kestirmek zor.

• Konu güncel.
  • Yeni oyuna başlamak isteyen birisi şu an en az ne kadar ödemesi gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aniveum

Yeni oyuna başlamak isteyen birisi şu an en az ne kadar ödemesi gerekli?

20 levela kadar oyun tamamen ücretsiz. Ama oyunu öğrenmek gezmek görmek istiyorsa 28 TL değerindeki battle chest ilk 1 ay için yeterli.
  • Çok iyi rehber olmuş hocam teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

Çok iyi rehber olmuş hocam teşekkürler

Beğenmenize sevindim çok teşekkür ederim.
  • Konu güncel.
  • Dostum merhaba öncelikle emeğine sağlık videolarının hemen hemen hepsini izledim gerçekten çok keyifliydi. Hardcore bir oyuncu değilim çok fazla geçmişim ve deneyimim yok wow la ilgili ama az çok bir fikrim var. Casual bir oyuncuyum diyelim yüzeysel yani. Neyse sana sormak istediğim; frozen bir accountum var populasyon olarak dengeli bi realm arıyorum yeniden başlamak için. Pvp olarak Burning Legion veya pve olarak Magtheridon realmleri cazip görünüyor sence bunlardan hangisinde başlamalıyım ya da senin tavsiye edebileceğin edebileceğin dengeli bir realm varmıdır? Mesela Magtheridon poulasyonu ally 149.895 - 154.035 horde (https://realmpop.com/eu.html) ve gündüz medium, akşamları high duruma ulaşıyor senin düşüncen nedir?
  • baristanblue kullanıcısına yanıt
    Dengeli realm defias var diyorlar, gerisi yalan yok öyle bir realm. Şuan outland-silvermoon gibi serverlerin haricinde oyuncu çok az. Legion da low realm olmaz o ayrı konu. Pvp yapacaksan outland-raven-ally. horde olacaksan pvp yapma zaten.
  • Burning Legion'da artık eskisi gibi Alliance yoğunluğu kalmadı sanırım ? Uzun zamanldır Ally oynamıyordum, Ally oynama gibi bir düşüncem var fakat realm konusunda kararsızım. Birde oynayacak insan lazım. Dh dekiler ağırlıkla nerede oynuyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baristanblue

Dostum merhaba öncelikle emeğine sağlık videolarının hemen hemen hepsini izledim gerçekten çok keyifliydi. Hardcore bir oyuncu değilim çok fazla geçmişim ve deneyimim yok wow la ilgili ama az çok bir fikrim var. Casual bir oyuncuyum diyelim yüzeysel yani. Neyse sana sormak istediğim; frozen bir accountum var populasyon olarak dengeli bi realm arıyorum yeniden başlamak için. Pvp olarak Burning Legion veya pve olarak Magtheridon realmleri cazip görünüyor sence bunlardan hangisinde başlamalıyım ya da senin tavsiye edebileceğin edebileceğin dengeli bir realm varmıdır? Mesela Magtheridon poulasyonu ally 149.895 - 154.035 horde (https://realmpop.com/eu.html) ve gündüz medium, akşamları high duruma ulaşıyor senin düşüncen nedir?

Eşit realm bulmak bir işinize yaramayacaktır. WoW şu an mega server mantığıyla çalışıyor bir çok realm birbiriyle zaten bağlı. Karşıda az kişide olsa pvp maplerinde karşına adam koyacaktır. Oynadığın tarafta çok kişi olması daha hızlı kasmana yarayacaktır.

• oynadığı tarafda yada realm de çok kişinin olması nasıl hızlı kasmasına yarıyor hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

oynadığı tarafda yada realm de çok kişinin olması nasıl hızlı kasmasına yarıyor hocam ?

Dungeonlarda ilk baş kendi serverınıza bulamazsa diğer serverlarla eşleştirme yapmaya çalışıyor oynadığınız realm ve taraf kalabalıksa daha hızlı bulacaktır. Doğrudan kasma hızınız artmış olur.
  • Konu güncel
  • Konu güncel...
  • Konu güncel...
  • Konu güncel...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.