Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (523. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar oyunu dün gece indirmeye başladım bu sabaha inmişti şimdi oyunu kuruyorum Eu serverini indirdim . Oyuna başlarken ilk taktikler olarak bi yardım edermisiniz hangi takı seçmeliyim hangi bölümde yada serverde (ne varsa işte bilmiyorum oyunu daha ) girmeliyim küçük bir yardım ederseniz sevinirim
  • T34 random maçlarda gayet zevklidir, önden gitmeyip orta mesafede destek tank olarak kullanıldığı zaman hem hızıyla hem atış hızıyla E75 ve IS4 den daha işlevsel olabiliyor, tepe arkalarında hull down yaparak oynandığında silahın aşağı eğilme özelliği sayseinde düşman sadece sizin tareti görebildiği halde çoğu zaman siz gövdeyi görebiliyorsunuz. Bu sayede bazen 3- 4 düşmanı tutabiliyorsunuz (mines, steppes, cliff, sand river, fishermans bay v.s. gibi haritalarda) . Diğer tier9 heavylerin rollerini kapmaya çalışıp abilik tasladığın zaman sonuç hüsran oluyor, biraz korkak oynamak lazım. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

dostlar oyunu dün gece indirmeye başladım bu sabaha inmişti şimdi oyunu kuruyorum Eu serverini indirdim . Oyuna başlarken ilk taktikler olarak bi yardım edermisiniz hangi takı seçmeliyim hangi bölümde yada serverde (ne varsa işte bilmiyorum oyunu daha ) girmeliyim küçük bir yardım ederseniz sevinirim

mutlaka ilk sayfayı oku, başlarda biraz maç yap bazı olayları kendin çözmeye çalış daha sonra yardımcı olunur illaki, bu arada server ayrımı yok direk oynayabilirsin
  • Sonunda biraz kavradım. Panzerjager 1 tankını açtım. Ama Taretin sabit olması çok büyük bir dezavantaj. Başka bir tank kasıcam
  • T34 medium standartlarnda sayılabilecek bir tank, hızlı, silahı isabetli ve çabuk, dönüşleride güzel, ama dediğim gibi IS4 gibi göğsünüzü gere gere çıkamazsınız düşük tierların karşısına, hele yanınızı ve arkanızı kollamadan asla, hızlı oyuncular için güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

Sonunda biraz kavradım. Panzerjager 1 tankını açtım. Ama Taretin sabit olması çok büyük bir dezavantaj. Başka bir tank kasıcam

Öyle diyorsun ama TD'lerin topları diğer tanklara nazaran daha iyidir. Ve yeni başlayan oyuncular için bence Tank Destroyer'lar daha uygun. Bende öyle başlamıştım çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

Sonunda biraz kavradım. Panzerjager 1 tankını açtım. Ama Taretin sabit olması çok büyük bir dezavantaj. Başka bir tank kasıcam

oku en baştaki konuyu hiçbişey bilmiyosun en tank nede oyun hakkında yarım saat otur oku şu forumu cok komik soruların var
  • eu ve na hesaplarla ilgili bir kaç sorum var forumda olan varsa bana özelden ulaşabilir mi
  • quote:

dostlar oyunu dün gece indirmeye başladım bu sabaha inmişti şimdi oyunu kuruyorum Eu serverini indirdim . Oyuna başlarken ilk taktikler olarak bi yardım edermisiniz hangi takı seçmeliyim hangi bölümde yada serverde (ne varsa işte bilmiyorum oyunu daha ) girmeliyim küçük bir yardım ederseniz sevinirim

rus heavy den gitsen senin kolaylik olabilir diger ulkelere gore bana rus lar daha kolay kasiliyomus gibi dusuk tier tanklarin yuksek tier toplari kullanabildikleri icin
  • ya bi hata yaptık goldları na hesaba almışız. eu hesaba aktarmak için ne yapmak lazım. yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKAKINCI

ya bi hata yaptık goldları na hesaba almışız. eu hesaba aktarmak için ne yapmak lazım. yardım lütfen

Yapabileceğini zannetmiyorum. Gitti goldlar.
  • Customer Servisle iletişime geç,Ticket at.
    Böyle durumlarda biraz uğraştırsalarda altınları transfer ediyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vuque -- 21 Ocak 2012; 14:46:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuque

Customer Servisle iletişime geç,Ticket at.
    Böyle durumlarda biraz uğraştırsalarda altınları transfer ediyorlar...

açtık ticket bakalım ne olacak saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURKAKINCI

ya bi hata yaptık goldları na hesaba almışız. eu hesaba aktarmak için ne yapmak lazım. yardım lütfen

emin degilim ama oyle bi sansin olmayabilir
  • dostlar ben şuan oynuyorumda patlayınca oyundan çıkıp başka bir tankla başka bir oyuna girsem sorun olurmu ? ve ben tanklara ne kadar ateş etsemde hiç canları gitmiyor tam patlattım tamam bunu ben öldürdüm diyorum bi bakıyorum başkası öldürmüş şuana kadar hiç kimseyi patlatamadım sorun ney ?
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
    Güzel olmuş bence.
  • quote:

dostlar ben şuan oynuyorumda patlayınca oyundan çıkıp başka bir tankla başka bir oyuna girsem sorun olurmu ? ve ben tanklara ne kadar ateş etsemde hiç canları gitmiyor tam patlattım tamam bunu ben öldürdüm diyorum bi bakıyorum başkası öldürmüş şuana kadar hiç kimseyi patlatamadım sorun ney ?

sorun senin ilk sayfadaki taktikler kısmını okumamış olman olabilir bak ! Biz böyle bi milletiz aslında okumuyoruz kardeşim
  • Az önce SU-152'nin stock topuyla arkadan E-100'e tam 950 damage verdim.

Edit: Motoru yandı ayrıca yanmadaki hasarda dahil 950 damage.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 21 Ocak 2012; 16:06:50 >
  • Bu Amx 13 90 da nasıl bir tankdır. t7 olmasına ragmen t8 tankların üstünde gözüküyor sıralamada Hep t9-t10 ların savasında buluyorum kendimi
  • Victory!
    Battle: Fisherman's Bay 21 Ocak 2012 Cumartesi 15:19:38
    Vehicle: IS
    Experience received: 2.050
    Credits received: 55.323
    Battle Achievements: Sharpshooter, Top Gun, Boelter's Medal, Master Gunner, Sniper

-

arada iyi oynasakta kanım ısınmadı şu tanka bir an önce IS-3'e geçmek istiyorum 40k var daha :P

edit : bu arada bir tankta ortalama kaç damage oturttuğumuzu veya savaşta toplam ne kadar damage oturtturduğumuzu gözteren bir program falan filan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vovien -- 21 Ocak 2012; 17:08:21 >
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.