Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (524. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeXtrin

Bu Amx 13 90 da nasıl bir tankdır. t7 olmasına ragmen t8 tankların üstünde gözüküyor sıralamada Hep t9-t10 ların savasında buluyorum kendimi

Amx 13 90 Light Tank. Light'lar hiç bir zaman en üstte çıkmaz ki? Düşük tierler hariç.
  • Bırak kendi tierını t44 ve type 59 un da üstünde cıkıyor savaşa
    Bu tankın bi üstü yani t8 i olan Lorraine nin bile savasta üstünde cıkıyor cok gıcık bir durum.
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

• Marder III'mü ekliyorlar yeni updatete ?

marder III'ün üstündeki küçük hatsune mikucuklar süper olmuş :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Présacheth

Marder III'mü ekliyorlar yeni updatete ?

Sonraki Updatelerde gelcek .

Bu da sana

• quote:

Bırak kendi tierını t44 ve type 59 un da üstünde cıkıyor savaşa
    Bu tankın bi üstü yani t8 i olan Lorraine nin bile savasta üstünde cıkıyor cok gıcık bir durum.

Benzer bir durum Soviet Light Tank T-50-2 için de geçerli, T-50-2 tier5 olmasına rağmen tier 6ların arasında çıkıyor bu sebeple t-50-2'de bug oldugunu söylüyorlar. Aynı durum bahsettiğin tank içinde geçerli olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

quote:

Marder III'mü ekliyorlar yeni updatete ?

Sonraki Updatelerde gelcek .

Bu da sana

heheh süper olmuş

resimleri dead-robot'tanmı alıyorsun ?

bunu görmüştüm sanki daha önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vovien -- 21 Ocak 2012; 17:57:57 >
  • arkadaşlar size 2 sorum olacak ilk sorum çok hızlı ateş eden tanklar var lazer atıyor gibi arkasındada iz bırakıyor bu mermi den mi yoksa tankınmı özelliği bunu bi açıklarsanız sevinirim ve 2. sorum ben tank açmayı düşünüyorum biri Pzkpfw 35(t) daha az para isteyen tank yani diğeri ise Pzkpfw II daha pahalı olan .II tankını almak için gun diye birşeyi daha geliştirmek gerekiyor sizce bu gunuda geliştirip II tankını mı alayım yoksa 35 olanımı alayım ?
  • Ben pek çok yerden alıyorum. Araştırarak buluyorum. Sonucata bir otaku olduğum için bakacağim pekçok adres var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 21 Ocak 2012; 18:16:45 >
  • Hulldown nedir ? Oyunda böyle bişey varmı ? Adamlar bugün chatte bişeyler geveliyoduda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

arkadaşlar size 2 sorum olacak ilk sorum çok hızlı ateş eden tanklar var lazer atıyor gibi arkasındada iz bırakıyor bu mermi den mi yoksa tankınmı özelliği bunu bi açıklarsanız sevinirim ve 2. sorum ben tank açmayı düşünüyorum biri Pzkpfw 35(t) daha az para isteyen tank yani diğeri ise Pzkpfw II daha pahalı olan .II tankını almak için gun diye birşeyi daha geliştirmek gerekiyor sizce bu gunuda geliştirip II tankını mı alayım yoksa 35 olanımı alayım ?

O tankın kullandığı topla alakalı Anti Aircraft topudur genelde onlar flak diyoruz onlara

@xaxa Hulldown tankın gövdesini saklayarak sadece tareti göstererek düşmanı vurmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vovien -- 21 Ocak 2012; 18:21:43 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

arkadaşlar size 2 sorum olacak ilk sorum çok hızlı ateş eden tanklar var lazer atıyor gibi arkasındada iz bırakıyor bu mermi den mi yoksa tankınmı özelliği bunu bi açıklarsanız sevinirim ve 2. sorum ben tank açmayı düşünüyorum biri Pzkpfw 35(t) daha az para isteyen tank yani diğeri ise Pzkpfw II daha pahalı olan .II tankını almak için gun diye birşeyi daha geliştirmek gerekiyor sizce bu gunuda geliştirip II tankını mı alayım yoksa 35 olanımı alayım ?

O tankın kullandığı topla alakalı Anti Aircraft topudur genelde onlar flak diyoruz onlara

@xaxa Hulldown tankın gövdesini saklayarak sadece tareti göstererek düşmanı vurmak.

he yani böyle tuşa basınca felan olan şey değil
  • Yok canım,bir örnek

• quote:

Yok canım,bir örnek

Tamam anladm teşekkür ederim konuşanlardan 1ide t29 kullanıyodu zaten taretleri iyiya onların o yüzdendir
  • binoküler ile sabit optik arasında ne fark var.biri çıkarılıp başka tanka takılıyor biri takılamıyor ikisininde görüş menzili 500 m . durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flak88

binoküler ile sabit optik arasında ne fark var.biri çıkarılıp başka tanka takılıyor biri takılamıyor ikisininde görüş menzili 500 m . durum nedir?

Binocular sabitken 500 e kadar görüş sunar diğeri hareketli de olsan daha uzağı görürsün yine 500 ye kadar ama atıyorum 400 metre ise yüzde 10 u daha ekler 440 metre olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Orijinalden alıntı: flak88

binoküler ile sabit optik arasında ne fark var.biri çıkarılıp başka tanka takılıyor biri takılamıyor ikisininde görüş menzili 500 m . durum nedir?

Binocular sabitken 500 e kadar görüş sunar diğeri hareketli de olsan daha uzağı görürsün yine 500 ye kadar ama atıyorum 400 metre ise yüzde 10 u daha ekler 440 metre olur.

anladım ben jgpantere takıcam .flak 88 kullanıyom td de 650 metredekini dahi vuruyom .hem de ıskalamadan .düm düz gidiyo. ama işte bino ya da optik lazım dı doldurucu ve kamuflaj var bi binoyu taktım mı tamam armut avlarım o zaman sabitken jgpanter ile.

oyundu sinsi takılıyom.uzaktan atıyom alman topları zaten iyi menzilde öyle.şimdi e-50 ye doğru gidicem ondaki 88 lik top başka onu denicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Bu Amx 13 90 da nasıl bir tankdır. t7 olmasına ragmen t8 tankların üstünde gözüküyor sıralamada Hep t9-t10 ların savasında buluyorum kendimi

Amx 13 90 Light Tank. Light'lar hiç bir zaman en üstte çıkmaz ki? Düşük tierler hariç.

ama bır amx 13 90 t44 panther 2 yı gecıyor ılk gordugumde bende sasırdım t44 le yanına vardım gebertıyım dedım bın pısman oldum adam tak tak tak tak tak susmak bılmedı geberdım
  • Dostum flood yapıp durma yeni bişey yazıcaksan mesajını editle
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal98

quote:

Bırak kendi tierını t44 ve type 59 un da üstünde cıkıyor savaşa

aynen yaaaaa savaslarda hep fransız tankları ustun tıer 5 de de BDR VAR KV YI GECIYOR ASLINDA KV GUCLU AMA NIYE BOYLE YAPMISLAR ANLAMADIM GITTI

o sıralama alfabetik.
  • 
Sayfa: önceki 522523524525526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.