Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (445. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fornicras.

quote:

Orijinalden alıntı: xaxa789

Birşey sorucam ya Bir kişi bir ağaçtaki tankları almadan direk tier 10 tankı alabilir mi ? Örneğin e-100ü var ama istatistiklerde tiger2-e75 yok olabilirmi böyle birşey tank companyde gördüm nasıl oluyor ?

WG klanındansa olabilir adamlara bak mesela Leichtraktorr ile 2 maç yapmış sonra pat Maus'a geçmiş. Oyunun kodları ellerinde olduğu için kafalarına göre takılıyorlar.

Yada yine WG klanındakiler bi Löwe alıyor onunla 5 maç yapıyor Free exp'lede istediği tankı açıyor vs. diye uzaar gider.

t10 tanklar için 700-800 bin civara free exp yetiyor. bas gold u aç free exp ile t10 u.

mesela ms-1 den is7 yi hiç oynamadan açmak için 928.585 exp ve 37.144gold yeterli

ya da

921 555 exp ve 36.863gold t30 a gidiyor.

bu adrese girin ctrl tuşuna basılı tutup açmak istidiğiniz ağacın başlangıç ve bitiş tanklarına sol tıklayın.

http://www.wotdb.info/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihat034 -- 27 Aralık 2011; 9:16:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: green_wonder

quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

Kofti Fransız tanklarının en cok base saldıran light tanklarda çok etkili olucağını düşünmekteyim .

ya arkadaşım bu lafı anca tier 1 tanka sahip olan oyun hakkında hiçbir bilgisi olmayan adam eder. Bence oyunu bırak. Unistall yap. Harcanıyorsun..

update 7.1 oynacak zaman bulamadım. daha doğrusu zaman harcamak istemedim. Ancak bol bol video izledim. Fransız tanklarının iki tane genel özelliği var. medyum olsun hvy olsun oldukça hızlılar, oyunda en fazla mermiyi atacağa benziyorlar, zırhlarının eğimleri de fazla. Videolarda gördüğüm fransız hvy tier 10 manevra kabileyeti sayesinde her türlü tier 10 nu alıyordu. bu veriler ışığında fransız tanklarının açık alanlarda durdurlması zor, şehir savaşlarında berbat olacağını rahatlıkla söylebilirim

Yahu arkadaşım sen hala buralardamısın.
    Birde gelmiş uninstall falan yap diyo.
    Senin bu oyunu çoktan silmiş olman lazım.
    Çünkü bu oyunun seni aştığı çok belli.
    Acayip iyi oyuncuymuş süper deneyim sahibiymiş gibi atıp tutman çok komik.
    Kaldıkı yaklaşık 8000 maç yapmışsın %46 kazanma oranın var.
    Sana sadece "bi git" demek istiyorum.
  • Fransız tanklarını bende kasıcağim. Sadece merkavav ya takılmak için öyle yazdım. :) neyse ben cevap yazmayacaktım ama tartışmada çıksın istemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WG klanındakiler pre tank kasmıyo.. Free ex de çevirmiyo... Onlar promo kod tarzı kodları hesaplarına girerek direk ilgili promo kodun verdiği tankı garajlarına aktivite etmiş oluyorlar. Ondan şippadak diye o ağaç bu ağaç tanka anında sahip oluyorlar...
  • quote:

Fransız tanklarını bende kasıcağim. Sadece merkavav ya takılmak için öyle yazdım. :) neyse ben cevap yazmayacaktım ama tartışmada çıksın istemem

Ben fransızlarda sadece tier 8 heavy AMX 50 100'e kadar gideceğim. Tier 9 ve üzerine geçmeyi şimdilik düşünmüyorum. AMX 50 100 ile zevkine random atacağım..
  • eğer destan yazılacak oyun isteyen varsa age of mythlogy titans ı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerkavaV

quote:

Fransız tanklarını bende kasıcağim. Sadece merkavav ya takılmak için öyle yazdım. :) neyse ben cevap yazmayacaktım ama tartışmada çıksın istemem

Ben fransızlarda sadece tier 8 heavy AMX 50 100'e kadar gideceğim. Tier 9 ve üzerine geçmeyi şimdilik düşünmüyorum. AMX 50 100 ile zevkine random atacağım..

Abi senin t30 daki Battle başı Damage kaç. Benim t 30 da 3200 çıkıyor. Bana anormal geldi. Ben bu tankla öyle iyi oynamadımki. Bende böyle ise sende 5000 felan vardır diye düşünüyorum. :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xcava666

quote:

quote:

Kofti Fransız tanklarının en cok base saldıran light tanklarda çok etkili olucağını düşünmekteyim .

ya arkadaşım bu lafı anca tier 1 tanka sahip olan oyun hakkında hiçbir bilgisi olmayan adam eder. Bence oyunu bırak. Unistall yap. Harcanıyorsun..

update 7.1 oynacak zaman bulamadım. daha doğrusu zaman harcamak istemedim. Ancak bol bol video izledim. Fransız tanklarının iki tane genel özelliği var. medyum olsun hvy olsun oldukça hızlılar, oyunda en fazla mermiyi atacağa benziyorlar, zırhlarının eğimleri de fazla. Videolarda gördüğüm fransız hvy tier 10 manevra kabileyeti sayesinde her türlü tier 10 nu alıyordu. bu veriler ışığında fransız tanklarının açık alanlarda durdurlması zor, şehir savaşlarında berbat olacağını rahatlıkla söylebilirim

öncelikle şunu söyleyim. fransız tanklarını için külüstür diyecek kadar CAHİL değilim. oyun hakkında pro derecesinde olmasam da iyi kötü bilgi sahibiyim. Oyunda fransız tankları iyi olacak demiştim, patch denemelerinde bunu rahatlıkla gördüm ve haklı çıktım. Kaptan zuu istediği tankı alsın, istediği kadar istatistik yapsın, fransız tanklarının savaştığı videoları etüt edemiyorsa, bu oyunu derhal bırakmalı. Çünkü bu kadar yapay ve sığ bir yorum NOOOOBluğunu belli ediyor.

gelelim istatistiğe. Permiumum yok ve company battlelara katılmadım. tank kasmak için sürekli company ve platoon oynayıp istatistiklarini sağlam tutanlar adam var. Ayrıca oyuna para basmak istatistiğe inanılmaz etki ediyor. Bİr örnek vermek gerekirse şu bedava 1 haftalık preyi ben de kullandım. presiz tiger 2 yi e 75 yapmak haftalarca uğraşırken. E 75 in son topunu 2 günde alıp e 100 doğru gitmeye başladım. kısaca şu premium olayı her şeye etki ediyor. Malesef sultan klanındaki bir takım dangalak oyunculara bunu anlatamıyorsun. Premiumumun oyuna ne kadar etki ettiğini bilmeyecek kadar kör cahiller. Zaten bu adamlara bu konuda anlaşamadığım için bu klandan çıktım bir daha da kesinlikle girmem :) İstatistiklerim iyi ben süper oyuncuyum diyen adamlar, klan savaşlarında oyuna yeni başlayanların yaptıkları hataları yapıyorlar. Zaten bu çok bilmişler yüzünden merkava gibi içinde harika oyuncuların bu klan, bildiğim kadarıyla henüz toprak sahibi bile olmadı :)

PResizlik hakkında konuşmaya devam etmek gerekirse özellikle tier 6dan sonra oyunu premiumsuz oynamak nerdeyse imkansız. hal böyle olunca hızlı tier 5 tankları ile scout yöntemiyle para kaldırıyorsun. bunun sonucu olarak da istatistik inanılmaz kötü oluyor. Ne yazık ki oyunu çok iyi bildiğini iddia eden angutlar premium olmayınca ve company olmayınca istatistiklerin bu kadar berbat olacağını akıl edemiyorlar.

bu arada bir öz eleştiri de kendim için yapayım. Doğrusu oyunda toplar ve tanklar, zırhlar hakkında fazla araştırma yapmadım. zevk için oynuyorum. Ama bunun acısını yüksek tierlerde çekmeye başladım. Tier yükseldikçe bilgi gerektiyor gerçekten :) bu bilgi olayı da istatistiklere etki ettiği gerçek. Bu yüzden kendimi vasat oyuncu olarak tanımlıyorum ve bu tanımdan memnunum. kendini pro olarak tanımlayıp fransız tanklarına işe yaramaz diyecek kadar noob olmadığım için kendimle gurur duyabilirim. Çünkü oyuna benden daha fazla zaman ve para verenlerin en basit gerçekleri göremeyecek olmasına anca oyunu bırak denir...

son olarak ben bu oyuna çok fazla önem vermiyorum. haftada en fazla iki saat oynarım :) çünkü üzerine destan yazılacak bir oyun değil...

presizliğin arkasına hiçbir başarısızlığı gizleyemessin, bende presiz oynuyorum ama tier 6 üstü tanklarda kar edememek tamamen senin başarısızlığında geliyor arkadaşım, tier9 medium a kadar para sıkıntısı çekmedim, tier8 heavyde dahil zarar etmedim . . . hee naptım aldım bi löwe, para yetmediği zaman hızlı bi şekilde tank için para kastım, hepsi bu . . . PRE mızmızlığını bırakalım, sırf senin için demiyorum bir çok kişi bunun arkasına sığınıyor
  • quote:

quote:

quote:

Abi senin t30 daki Battle başı Damage kaç. Benim t 30 da 3200 çıkıyor. Bana anormal geldi. Ben bu tankla öyle iyi oynamadımki. Bende böyle ise sende 5000 felan vardır diye düşünüyorum. :)

Yok yaw Ali ne yaptın sen.. Benim 2300 falan maç başı ortalamam taş çatlasın maksimum. Senin kadar başarılı değilim..
  • Ozaman ben modülleri sökmeyin, :) Hani akşam gelmedin platon yapacaktık. Bende sultansın en güclü 2 is7 si Ceinde ve Eulash ile dünyaları ele gecirdik. Maçlarda 5'er adet tier10 sürüsü geliyor. Çoğu zaman bunlar platon oluyor. İyi propaganda yapıyoruz. Daha fazla Propaganda yapmamız lazım. :) Artık sadece T30 oynuyorum. Hedefim t30 ile 300 maç.
  • quote:

Ozaman ben modülleri sökmeyin, :) Hani akşam gelmedin platon yapacaktık. Bende sultansın en güclü 2 is7 si Ceinde ve Eulash ile dünyaları ele gecirdik. Maçlarda 5'er adet tier10 sürüsü geliyor. Çoğu zaman bunlar platon oluyor. İyi propaganda yapıyoruz. Daha fazla Propaganda yapmamız lazım. :) Artık sadece T30 oynuyorum. Hedefim t30 ile 300 maç.

Akşamları 21:00-24:00 arasında oyunda oluyorum genelde, ben seni görmedim dün akşam mumble'da.. Eulash ile plat attık bizde bi kaç el, daha sonra Akuna ile plat attık ondan sonra da çıktım zaten.. O zaman ben de T30 ile 1000 maçı tamamlayım madem, sen online oldukça akşamları atalım plat tier10'larla..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xcava666

quote:

quote:

öncelikle şunu söyleyim. fransız tanklarını için külüstür diyecek kadar CAHİL değilim. oyun hakkında pro derecesinde olmasam da iyi kötü bilgi sahibiyim. Oyunda fransız tankları iyi olacak demiştim, patch denemelerinde bunu rahatlıkla gördüm ve haklı çıktım. Kaptan zuu istediği tankı alsın, istediği kadar istatistik yapsın, fransız tanklarının savaştığı videoları etüt edemiyorsa, bu oyunu derhal bırakmalı. Çünkü bu kadar yapay ve sığ bir yorum NOOOOBluğunu belli ediyor.

gelelim istatistiğe. Permiumum yok ve company battlelara katılmadım. tank kasmak için sürekli company ve platoon oynayıp istatistiklarini sağlam tutanlar adam var. Ayrıca oyuna para basmak istatistiğe inanılmaz etki ediyor. Bİr örnek vermek gerekirse şu bedava 1 haftalık preyi ben de kullandım. presiz tiger 2 yi e 75 yapmak haftalarca uğraşırken. E 75 in son topunu 2 günde alıp e 100 doğru gitmeye başladım. kısaca şu premium olayı her şeye etki ediyor. Malesef sultan klanındaki bir takım dangalak oyunculara bunu anlatamıyorsun. Premiumumun oyuna ne kadar etki ettiğini bilmeyecek kadar kör cahiller. Zaten bu adamlara bu konuda anlaşamadığım için bu klandan çıktım bir daha da kesinlikle girmem :) İstatistiklerim iyi ben süper oyuncuyum diyen adamlar, klan savaşlarında oyuna yeni başlayanların yaptıkları hataları yapıyorlar. Zaten bu çok bilmişler yüzünden merkava gibi içinde harika oyuncuların bu klan, bildiğim kadarıyla henüz toprak sahibi bile olmadı :)

PResizlik hakkında konuşmaya devam etmek gerekirse özellikle tier 6dan sonra oyunu premiumsuz oynamak nerdeyse imkansız. hal böyle olunca hızlı tier 5 tankları ile scout yöntemiyle para kaldırıyorsun. bunun sonucu olarak da istatistik inanılmaz kötü oluyor. Ne yazık ki oyunu çok iyi bildiğini iddia eden angutlar premium olmayınca ve company olmayınca istatistiklerin bu kadar berbat olacağını akıl edemiyorlar.

bu arada bir öz eleştiri de kendim için yapayım. Doğrusu oyunda toplar ve tanklar, zırhlar hakkında fazla araştırma yapmadım. zevk için oynuyorum. Ama bunun acısını yüksek tierlerde çekmeye başladım. Tier yükseldikçe bilgi gerektiyor gerçekten :) bu bilgi olayı da istatistiklere etki ettiği gerçek. Bu yüzden kendimi vasat oyuncu olarak tanımlıyorum ve bu tanımdan memnunum. kendini pro olarak tanımlayıp fransız tanklarına işe yaramaz diyecek kadar noob olmadığım için kendimle gurur duyabilirim. Çünkü oyuna benden daha fazla zaman ve para verenlerin en basit gerçekleri göremeyecek olmasına anca oyunu bırak denir...

son olarak ben bu oyuna çok fazla önem vermiyorum. haftada en fazla iki saat oynarım :) çünkü üzerine destan yazılacak bir oyun değil...

Sen harbiden dediğin kadar noobsun.
    Gelmiş presizlikten bahsediyor.
    Presiz olduğun içinmi hetzer ile 112 macta 9 kill in var.
    Presiz olduğun için mi 8000 macta %46 win ratio n var.
    Hersey istatistik değildir ama istatistik bazı belli başlı gerçekleri çok güzel ifade eder.
    Sen "Sultans taki bazı dangalaklar" terimini kullanana kadar kendi dangalaklığına bak.Age Of Mythlogy i bilmem ama sana uygun bir oyun duymuştum ben.
    Git farmville oyna sana daha iyi uyar
  • quote:

quote:

Ozaman ben modülleri sökmeyin, :) Hani akşam gelmedin platon yapacaktık. Bende sultansın en güclü 2 is7 si Ceinde ve Eulash ile dünyaları ele gecirdik. Maçlarda 5'er adet tier10 sürüsü geliyor. Çoğu zaman bunlar platon oluyor. İyi propaganda yapıyoruz. Daha fazla Propaganda yapmamız lazım. :) Artık sadece T30 oynuyorum. Hedefim t30 ile 300 maç.

Akşamları 21:00-24:00 arasında oyunda oluyorum genelde, ben seni görmedim dün akşam mumble'da.. Eulash ile plat attık bizde bi kaç el, daha sonra Akuna ile plat attık ondan sonra da çıktım zaten.. O zaman ben de T30 ile 1000 maçı tamamlayım madem, sen online oldukça akşamları atalım plat tier10'larla..

Tier 10 platon yapanlarda hep büyük klanlar oluyor. Kazandıkmı clan savaşı kazanmış gibi hissediyorum. BU arada ne zaman gelicek clan savşları.
  • Tamam o zaman olur.. Ayın 27 sinde açılacak diye biliyorum klan savaşları..
  • Sen bi de T95 al da onunla da plat yaparız. 2-3 T95'in birleştiği platlar yenilmez gibi oluyo.. Hem T95'i kasmazsan T30 TD ağacına çekildiğinde 90 mm stock gun ile 150 mm kasmak zorunda kalırsın..
  • quote:

Sen bi de T95 al da onunla da plat yaparız. 2-3 T95'in birleştiği platlar yenilmez gibi oluyo.. Hem T95'i kasmazsan T30 TD ağacına çekildiğinde 90 mm stock gun ile 150 mm kasmak zorunda kalırsın..

Wallaha iyi hatırlattın. Bu akşam t25 at ile yardırayım .
  • Arkadaşlar Post mu kasıyonuz yaw ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Arkadaşlar Post mu kasıyonuz yaw ?

Post nedir?
  • Mesaj Konulardaki mesajlarınızı değiştirebilir silebilirsiniz hatta

Aynı dakka içinde 2 tane mesajı alt alta görünce direk aklıma o geldi yanlış anlamayında
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Mesaj Konulardaki mesajlarınızı değiştirebilir silebilirsiniz hatta

Aynı dakka içinde 2 tane mesajı alt alta görünce direk aklıma o geldi yanlış anlamayında

Benim mesajı diyorsan ilk mesajı yazdıktan kısa bir süre sonra aklıma başka bir konu gelmişti..
  • 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.