Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3307. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33053306330733083309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    youtube a yüklediysen direk linki verebilirsin, wot a yüklediysende indirme linkini verebilirsin.
  • kafama takılan birşey var, bu xvm de attığın hasar karşılığı kazandığın win8 yazıyor, ama orada tespitin sayesinde hasar, cap veya üs savunma veya kazanma-kaybetme dikkate alınmıyor. gerçek win 8 hesaplamasında bunlar dikkate alınıyor diye biliyorum.
    senaryo 1 : hiç hasar veremeden öldün ama kazandınız win8 0 (sıfır) mıdır ?
    senaryo 2 : az hasar attın ama cap bozdun, birsürüde yardımın sayesinde hasar var kaybettin yada kazandın win8 xvm nin gösterdiği sadece attığın hasar kadarmıdır ?
  • Zagor_71 Z kullanıcısına yanıt
    aynen hep önde basıyorum ben de ağırlar birbirne ateş edince arkadan vurup geri çekiliyorum şoka uğruyor kim 700 vurdu diye havalandırma sanırım iyi bi seçim olur tşkler
  • onlar spot tankları için faydalı olur. t30 a yükleme şart bana sorarsan. ne akdar azaltısan reload ı o kadar iyi
  • sadrainman kullanıcısına yanıt
    nişan alma mı var? yanlış hareketler bunlar.. bakınız mevzu tüm tanklar için 3 aşağı 5 yukarı aynı

top sürgüsü, düşey dengeleyici, havalandırma ya da optik

budur, şarjörlülerde top sürgüsü yerine x bir ekipman takabilirsiniz

tankın topu çok isabetli ise iyi de mürettebat varsa düşey dengeleyici belki minmax durumları için es geçilebilir onun harici farzdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borisgrey

nişan alma mı var? yanlış hareketler bunlar.. bakınız mevzu tüm tanklar için 3 aşağı 5 yukarı aynı

top sürgüsü, düşey dengeleyici, havalandırma ya da optik

budur, şarjörlülerde top sürgüsü yerine x bir ekipman takabilirsiniz

tankın topu çok isabetli ise iyi de mürettebat varsa düşey dengeleyici belki minmax durumları için es geçilebilir onun harici farzdır.

Gelusturulmis.top yöneltme bence önemli T30 için hızlı Nisan alma hız yüklemeden daha önemli şahsi fikrim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

t30 a teleskobik yada kaplı optiğinbi faydası olur mu nişan alma ve yükleme var ekstra havalandırmayla bunların arasında kaldım

mesajda nişan+yükleme denmiş, ben buna göre yorum yaptım.

düşey dengeleyici > nişan hızlandırıcı

düşey+nişan şahsen sadece şarjörlüde kullanırım, öte yanda sürgü takmamak %10 dpm kaybı, dpm önemli
  • borisgrey B kullanıcısına yanıt
    Kafam karıştı düşey dengeleyici daha mı faydalı nisan kucultmeden dpm dediğiniz tam olarak nedir hocam

dpm=dakikada verdiği hasar

düşey dengeleyici her zaman %20 daha küçük nişan dairesi verdiği için hızlı nişan alma ekipmanından daha iyidir.

hızlı nişan almayı düşey dengeleyici takamadığımız tanklara takıyoruz. T30'a düşey takılabilir galiba, o nedenle onu tercih etmek lazım.

ekstra görüş istenmiyorsa t30'a takılacak ekipman üçlemesi belli

düşey+sürgü+havalandırma

para yoksa havalandırma yerine başka bir ekipman takılabilir.

• bu kod mu doğru mu yapmışım?

artye tam zoom yaptım, ateş ettim içinden geçti mermi. hasar vermeden. tam olarak içinden. sekme falan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 13 Mart 2018; 14:17:42 >
    Tşk ediyorum bilgilendirme için düşey dengeleyici de takayım farkı görmek icin

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardaki reply i önce
    http://wotreplays.eu/
    Siteye yüklemeniz gerekiyor yükledikten sonra size link verecek o linki buraya kopyala yapıştır yapacaksınız.
    En kolay yöntem bu YouTube a yüklemek biraz daha teferruatlı
    düşey dengeleyicinin %20 daha küçük nişan dairesi verdiğini öğrendim..teşk ederim..gj..
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    belirttiğim husus tam nişan alınmadan önceki durum için geçerli. Buraya bir kinaye varsa açıklayım dedim, nişan alma bitince daha küçük nişangahımız olmuyor, yanlış anlaşılabilir cümleden. Yani taret dönerken tank hareket ederken nişangahımız düşey ile daha küçük demek istedim. Hızlı nişan ekipmanı top hareketi (taret+tankın) bitince çalışmaya başlıyor. Sırf o nedenle bile düşey daha iyi.

wotun forumlarında var zaten bu tartışmalar, isteyen aratıp bakabilir.

sarkazm = kasımpaşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borisgrey -- 14 Mart 2018; 8:38:33 >
  • Zagor_71 Z kullanıcısına yanıt
    bu mu acaba o link? bu kadar beceriksiz adam nasıl wot oynuyor demeyin ha
    http://yukle.donanimhaber.com/Embed/?Id=59319

zoom tam olmadğı için iyi çıkmamış ama yeşül nişangah yuvarlağı ve merminin hayalet amx f3 ün içinden hasar vermeden nasıl geçtiği yine beli sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dragotreis -- 14 Mart 2018; 14:29:21 >
  • Bı sorum olacaktı arkadaşlar şimdi bazen oyunda tanklar fena bı şekilde patlıyor ilginçtir binde bir oluyor bu ammo rack gibi değil bı anda içinden roket fırlatıyor gibi yanmaya başlıyor nasıl yapılır adı nedir bilen var mı acaba

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    video çekimi çok kötü ama durdurup kare kare oynatınca sanki mermi tanka geldiği anda beyaz bir ışık oluşuyor gerçekten tankın içinden geçip arkada patlamış gibi geliyor. . ilginç.
  • son hastalığımız salgınımz Obj 430 giller ve 705 giller.. hayda herkez oraya..bende t44 varmış bende oraya..taki nerf gelene kadar yetişşsek bari :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 15 Mart 2018; 9:19:24 >
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    obj430U bence biraz fazla abartılıyor, hızlanması felakaet obj140 10 kat daha iyi hızlanıyor (son sürat değil hızlanaması), düşmanın etrafında dönemiyorsun, arkasına geçemiyorsun, kaçamyorsun...is7 bile ondan daha kıvrak bir tank, delişi güzel ama o kadar. düşük tier maça çıktıysan düşük tierler için can sıkıcı ama t10 tanklar vızı vızır deliyor. ben aldım 1 kere oynadım "bu ne yaa 140 yada 62a ile oynayırım yine bunla oynamam" diye bir daha el sürmedim.
    268 im yok ama 268/4 üm var, şahsi fikrim 430 yerine bu tanka giderseniz gerçekten zevk alırsınız, hızlanması 430 dan çok daha iyi, istediğiniz hatta oynayabiliyorsunuz, geride pussan kimse gık diyemez ama ben 1.hatta oynamayı seviyorum, gerçekten güzel sektiriyor, he yada heat harici zor hasar veriliyor. kıvrak hızlı attımı vuran vurdumu delen eğlenceli bir tank
    sıralama savaşlarında maus, is7 ve 268/4 ile çok güzel maçlar çıkarrtım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zagor_71

obj430U bence biraz fazla abartılıyor, hızlanması felakaet obj140 10 kat daha iyi hızlanıyor (son sürat değil hızlanaması), düşmanın etrafında dönemiyorsun, arkasına geçemiyorsun, kaçamyorsun...is7 bile ondan daha kıvrak bir tank, delişi güzel ama o kadar. düşük tier maça çıktıysan düşük tierler için can sıkıcı ama t10 tanklar vızı vızır deliyor. ben aldım 1 kere oynadım "bu ne yaa 140 yada 62a ile oynayırım yine bunla oynamam" diye bir daha el sürmedim.
    268 im yok ama 268/4 üm var, şahsi fikrim 430 yerine bu tanka giderseniz gerçekten zevk alırsınız, hızlanması 430 dan çok daha iyi, istediğiniz hatta oynayabiliyorsunuz, geride pussan kimse gık diyemez ama ben 1.hatta oynamayı seviyorum, gerçekten güzel sektiriyor, he yada heat harici zor hasar veriliyor. kıvrak hızlı attımı vuran vurdumu delen eğlenceli bir tank
    sıralama savaşlarında maus, is7 ve 268/4 ile çok güzel maçlar çıkarrtım.

430u'yu fazla hafife almışsın bence.. 121 kullanırken madenlerde hill'e rushlarken karşılaşsan bu kadar rahat konuşamazsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33053306330733083309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.