Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3294. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32923293329432953296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: velociraptor

Arkadaşlar bir ricam olsa eminim üst konularda var ama yinede sorayım.. bir arkadaşım pre tank almayı düşünüyor.. scoprp g aldırmıycam..tecrübesi az daha yeni..şimdilik heavy sınıfı daha iyi.çok hasar yiyor..Çok isterse ona ne aldırayım Löwe?Is 6?t26E5 ne önerirsiniz?bütçe çok değil 300 ün altı..

Aslında O'na en uygunu IS6 bu durumda ama işte delmesi sorun ve smm'li tanklara ne yapacaklar belli değil. Liberty de belki uygun olabilir. Kupolası hariç, önden bayağı sağlam zırhı var ama tabii yanları bir IS6 değil
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    tecrübeli arkadaşlar yazacaktır ama benim nacizane görüşüm hepsinin + ve - leri var

Lowe ağır ancak topu iyi bir penetrasyona ve isabete sahip zırhı kimle kaşılaştığına göre iyi veya kötü
    Is-6 mobilitesi kötü değil zırhı iyi ancak topu felaket kendi seviyesindeki tankları bile delmek için iyi hesap yapmanız gerekiyor.
    T26E5 kullanmadım ama gördüğüm kadarı ile mobilitesi iyi klasik amerikan tankı hull-down için ideal

arkadaşınız ne tip oyun oynuyursa onu seçin derim.
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    aslında tecrübesi azsa tier6 ya da 7 de bakılabilir tier8 bu ara çok fena, %80 alt tier maç geliyor.

Ha illa tier 8 olacaksa, oyun içi gold ile alınmayacaksa T26E5 iyi seçim.

Elde bol gold var indirimle oyundan alınacak denirse o zaman Löwe. IS-6 öldü, ruhuna fatiha.

Yılbaşında kutu açan kumarcı arkadaşlardan pre tank düşünenlere çin TD'sine bakın derim.
  • hepinize teşekkür ederim sanırım T26e5 olacak oda ısrarcı olursa benim şimdilik bir önerim yok.
  • Bir sürü kasılacak tank getirmişler. T10'dan sonra gelecek olan tank, IS-M hattı, OBJ 430U hattı. Şimdi işin yoksa tekrar IS ve T44 alıp kas bunları
  • Ben bu oyunu bu kadar düzenli oynamadığım halde bu kadar çıldırıyorsam,düzenli oynayanlara sabır diliyorum.
    2011'den beri üyeliğim var oyunda, son bir aydır aktif oynadığım kadar hiç oynamamışımdır. Statlarım kötü,zaten üye olduğumda çocuktum.
    Matchmaking rezalet, oyunlar ya bizim takım 2-3 killden fazlasını alamıyor ya da rakip takım. Çekişmeli oyun 0.
    Kendini ortaya atıp bir kill almak için intihar edenler, olmayacak yerde saçma sapan hareketler yapanlar...
    Ben kötü oynadığımı kabul ediyorum fakat sırıtmamak için uğraşıyorum. Adamlar bir de üste çıkıyor.
    Oyun 14-6 giderken 3 kill almışım ve bizim takımdan iki aptal, oyunu kaybettiğimiz için taşın arkasında yerimi korurken bot,report vs yazıyor. Kendilerinin damagelerı,1000'in altında olduğu halde... Alışmışlar, oyun kötü gittiğinde herkese idiot team yazmaya, bot vs. yazmaya. Yine ilk olarak kendileri öldüğü halde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurel -- 22 Ocak 2018; 2:41:51 >
  • Bu MM duzelecegine giderek kotulesiyor herkes mi sikayetci olur MM den :( Cekisme olmadigi asikar, boyle oyunlarda ne kazanan mutlu nede kaybeden. Birakin kaybedince bile keyif almayi kazaninca bile keyif almiyorum.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    T-10 varsa sıkıntı yok...Yeni gelecek 9 ağırı T-10 olanlara verecekler zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

Yok yani T10 tankından sonra bir tane belli olmayan tank var ya, onu da kasmak lazım duruma göre

IS tankını şimdiden alsam mı acaba
  • ben IS aldım x2'lerle oynuyorum. Geçen circonflexes vidyo atmıştı IS diye, herif 100mm topla oynuyor. Vakt-i zamanında IS oynarkene 122'den başkası yoktu. Neyse baktım herif niye 100lükle oynuyor, goldu 235 deliyor, bir de aim time tabi daha iyi. IS-M için 65k exp biriktirmek gerekiyormuş.

Patch öncesi bi %15 indirim olursa T-10 ve Obj430 unutmayın.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    obj705a Cok performansli bir tank degil ancak Almanlarin Maus, VK7201 ve PZ VII gibi tanklari dusuk profil ve sidescrape ile cebinden cikartir. Tank bildigin yemiyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

T-10 alıp koyayım mı kenara, yeni gelecek tank işe yarar bir tank mı ?
  • Megadeth_ kullanıcısına yanıt
    Bence al, t10 alana obj 257 bedava :) ustelik troll bir zirhi var, delinmiyor meret.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Bu MM duzelecegine giderek kotulesiyor herkes mi sikayetci olur MM den :( Cekisme olmadigi asikar, boyle oyunlarda ne kazanan mutlu nede kaybeden. Birakin kaybedince bile keyif almayi kazaninca bile keyif almiyorum.

hay ağzınla bin yaşa.. aynı şeyden muzdaribiz.. herkes gibi.. ya 2-3 dk da domates olup ölüyoruz takımcanak :) yada karşı takım ölüyor, öldürecek adam bulamıyorsun biraz uzaktan gidince.. çekişme yok..
    dün 21 maç yapmışım wr %42 :( üst üste 7-8 maç 1-15 bitti.
    paranoyak oldum komple teorisi üretiyorum; bu wot heralde ortalamaları dengelemek için oyunculara ayar veriyor. mesela bir önceki gün wr'im %60 küsürdü. heralde bu adam geçen gün çok kazanmış, böyle olmaz bunu bi aşağı çekelim diye dandik, yenileceği baştan belli takımlara veriyorlar sanırım. sanki rng bile yenilinen maçlarda devreye giriyor ve vurması gereken vurmuyor.. belki komplo teorisi ama bu noktada bir mantığı da var gibi..
    tamam iyi bir oyuncu değilim, daha tecrübe kazanmam lazım, 3000 maçla, daha yeni tier 8-7 almış biri olarak çok yolum var ama örn.NDS gibi oyuncuların performansını anlamak mümkün değil. MM böyle iken nasıl wn8 değerleri bu kadar yüksek inanılır gibi değil. yaa 3 maç yapıyorum hepsi 1-15 / 3-15 arası bitiyor. yenilen takımın elemanı iken nasıl wn8 imi bu kadar (unicom seviyesinde) yüksek tutabilirim ki? bir kere baştan takım mal. can puanım kadar dmg veremeden ezip geçiyor karşı takım.. nasıl bu kadar başarılı istatistikler yapılabilir anlam veremiyorum. benimde şansımın yaver gittiği, gerçekten süper teknik/taktik oyunlar çıkardığım maçlar var ama bu sürekli olmuyor. patates takımla ne yaparsan yap.. önde gitsende, arkada beklesende ne yaparsan yap ezip geçiyorlar.. varsa bu oyunun bir kursu ben yazılmak istiyorum :)
    üstad NDS sözüm sana :) aç bir kurs yazılalım :)neyse ücreti veririz :)
  • Ne yaparsanız yapın hasar verseniz bile 15-1 15-3 biten maçta hasar oranını arttıramuıyorsunuz..tankının atışı oranında en çok 3-4 tane atabiliyorsunuz 450 vursanız 1800 ediyor sekse zaten 1400 ediyor..maalesef bende anlamıyorum sürekli hasar yapan nasıl yapıyor..önde gitseniz zaten baskının içinde kalıyorsunuz aynı hesap pusu atsanız bekleyince takım öldüğü için yine tek kalıyorsunuz en az 3 kişi üstünüze basıyor zaten 3.yü atamadan ölüyorsunuz hasar 1000-1500 kısaca matematik..biraz bu oyunda kısmet şans lazım..Quickybaby kum nehrinde ortada her sefer aynı çalının arkasından hasar yapıyor.. sadece düzenli çalıya ateş etsen adama en az 2 hasar verirsin ama ona bişey olmuyor kimse adamı görmüyor..aynısını ben defalarca yaptım hepsinde öldüm..siegfreid de şehir de ortada koridorlar var bilirsinki o koridor dan geçerken yersin..tekrar geçersen ölürsün..ama orzanel geçiyor geziyor bir daha geçiyor nereye gidiyorsun diye soran yok..oyunun başı..aklınıza oyunun sonu gelmesin daha ilk başladı adam ortaya koridorun başına geçiyor..ben geçiyimde gör..10 saniye..
  • 25 savaşta seviye 8 de 30.000 deneyeim kazanılan görevi yaptık ama deneyim vermedi... nerde hata yaptık acaba?25 savaşı kazandım deneyimde ilk 10 a girdim..hepsini yazdı..en sonuncuyuda yaptım tamamlandı yazdı ama bonus 30.000 deneyim vermedi.bilginiz var mı?
  • quote:

25 savaşta seviye 8 de 30.000 deneyeim kazanılan görevi yaptık ama deneyim vermedi... nerde hata yaptık acaba?25 savaşı kazandım deneyimde ilk 10 a girdim..hepsini yazdı..en sonuncuyuda yaptım tamamlandı yazdı ama bonus 30.000 deneyim vermedi.bilginiz var mı?

O direk araç expsi değil bildiğim kadarıyla, Free XP'ye dönüştürülmek üzere Combat XP havuzuna gitmiştir o 30000 deneyim. Bir bakın isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

25 savaşta seviye 8 de 30.000 deneyeim kazanılan görevi yaptık ama deneyim vermedi... nerde hata yaptık acaba?25 savaşı kazandım deneyimde ilk 10 a girdim..hepsini yazdı..en sonuncuyuda yaptım tamamlandı yazdı ama bonus 30.000 deneyim vermedi.bilginiz var mı?

O direk araç expsi değil bildiğim kadarıyla, Free XP'ye dönüştürülmek üzere Combat XP havuzuna gitmiştir o 30000 deneyim. Bir bakın isterseniz.

yani tüm deneyimlerin olduğu ama altınla serbest deneyime dönüştürülen deneyime mi eklediler?hadi yaaa...boşa değil elbet oyun oynadık ama bitirmek için son 5 savaşa geldiğimde biraz takılıp emek etmiştim..
  • Arkadaşlar hedefe kitlenme diye birşey varmı acaba varsa klavyede hangi tuş ile? Ayarlardan böyle birşey görmedim ama bazıları tankların etrafında dönerek çok isabetli atış yapıyorlar nasıl oluyor bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

yani tüm deneyimlerin olduğu ama altınla serbest deneyime dönüştürülen deneyime mi eklediler?hadi yaaa...boşa değil elbet oyun oynadık ama bitirmek için son 5 savaşa geldiğimde biraz takılıp emek etmiştim..

Oraya gidiyor olsa gerek evet.
  • 
Sayfa: önceki 32923293329432953296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.