Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31483149315031513152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WT AUF E100 ü özledim be...o neydi öyle saydırıyordu yakaladığında....ruinberg sokaklarında rastladığım diyojenler kelime-i şahedete başlıyordu...hey gidi günler...
  • tavakspor kullanıcısına yanıt
    Sekli yeterdi :(
  • Platoon arkadaşı arıyorum

Tier 9
    Tier 8
    Tier 6
  • Arkadaşlar FACEIT için kod göndermemi isteyen varsa gönderebilirim alacağınız puanlarla istediğiniz kadar gold alabilirsiniz hesabınıza
  • koda gerek yok kayıt olurken kendi yolluyor zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar, hatırlarsınız belki uzun süredir burada para kasamamaktan yakınıyorum. açtığım hiçbir tankı alamıyorum günde max 150k kasabiliyorum.

gelecek bayram gibi köyde elime para geçecek ve bir pre tank alacağım, asıl amacı para kasmak olacak ama 90 tl vermek istemiyorum fazla.

şuanda indirimde 40 tlye skoda t40 var ve sıksık da indirime giriyor, wot replaysdan replaylara baktım ortalama 2k hasara presiz 45-55k para bırakıyor.(pre hesapla birlikte 60-70k) sizce nasıl alınabilir bir tank mı t40? bir çok kişinin düşük tierde iyi bir tank oldugunu söylediğini duymuştum, eğer iş yapar ve güzel para kasan bir tanksa indirip bekleyip birdahaki sefere 40 tlye alacağım, fikirleriniz nelerdir?
  • CeinDe kullanıcısına yanıt
    Herkes girebiliyor mu? üye oldum kod gelecek resmi forumda yeniler girmesin yazıyor.
  • Len şu TD 6k hasar görevi için o kadar tank denedim. FV183, JgpzE100, E4, WT, ISU 152 ile yapamadım, ama RHM Borsig ile oldu. Kısmet işte

http://wotreplays.com/site/2863977#el_halluf-sharp1903-rhm_-borsig_waffentr_ger

• Of var ya bir de rhm pre tank çıkmış. Süper valla alınır bu tank

Camosu pek iyi değil ama diğer özellikleri gayet iyi , yalnız bu parça pahalı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 9 Ağustos 2016; 22:02:19 >
  • panter2 ile e50'yi açmaya çalışıyorum. her 10 savaşın 7-8 inde tier10 savaşa atıyor. batchatler etrafımda halay çekiyor. topu güzel de orta tank için ağır kalıyor panter 2.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    6k degilde sondaki 88 hasar resmen omur torpusu, ha oldu olacak 2-3 hasardan cok gorev kacirdim. en son 5kati vur gorevinde (hala yapamadim) 78 puanla kacirdim gorevi :(
  • mucizevi M kullanıcısına yanıt
    oyundaki tankların çoğu ya kağıt üstünde kalmış ya da bir prototip üretilip vazgeçilmiş. 2.dünya savaşını görmüş 3-5 tank var onları da hayali tanklarla eziyorlar. misal jagdtiger'ın jagdpanther'in tiger'ın karşısına sherman, churchill, T-34 gibi tanklar çıktı gerçek hayatta.
  • RHM Skorpion G akarrr
  • Şu faceit yeni başlamışken kaymağını yemek lazım...Takım kuralım...Tamir ve mühimmat ücreti yok...Yenilgi ile sonuçlanan maç sonucu...

• Rapator kullanıcısına yanıt
    Random dan hallice biraz. Adama hangi tanki almasi gerektigini bile soylemeye firsat kalmadigi gibi herkes random mantigi ile hareket ediyor.
  • Rus td ağacına başladım. Tier 4 SU-85B gördüğüm en uyuz td. 10k free harcayacağım SU-85'e geçebilmek için
  • SU 100 den sonra toparlarsin acele etmeseydin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

SU 100 den sonra toparlarsin acele etmeseydin :)

harcadım bile. değmez o kadar saat SU-85B ile takılmaya
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    rating, wr, wn8 den bağımsız oynadığın için daha bir iyi...Bastırılmış troll duygularını ortaya çıkarabilirsin...
  • 
Sayfa: önceki 31483149315031513152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.