Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3149. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31473148314931503151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aldıgın tank %50 daha fazla mürettebat veriyor ve mesela fransız agır aldın bir fransız agır tankında egitmeden direk oynayabilirsin.

Yada deneyim biriktirip gold ile serbest deneyime dönüştürebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Aldıgın tank %50 daha fazla mürettebat veriyor ve mesela fransız agır aldın bir fransız agır tankında egitmeden direk oynayabilirsin.

Yada deneyim biriktirip gold ile serbest deneyime dönüştürebilirsin.

Hocam mürettebat kısmını biraz açıklayabilirmisiniz?

• Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Tankın tepesinde mürettebat hızlardır seçenegini hızlandıra tıklayın.exp için kaldırın.

Mürettebat oto atmak için xvm yüklemen gerek yada mürettebatı garaja gönderip ondan sonra oynatacagın tanka aktar.

Sadece aynı sınıfta oluyor Agır=Agır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 5 Ağustos 2016; 20:01:13 >
  • quote:

Tankın tepesinde mürettebat hızlardır seçenegini hızlandıra tıklayın.exp için kaldırın.

Mürettebat oto atmak için xvm yüklemen gerek yada mürettebatı garaja gönderip ondan sonra oynatacagın tanka aktar.

Sadece aynı sınıfta oluyor Agır=Agır

Premium araç ne kadar karlıdır peki?

Şuan için kredi bakımından pre hesap almassan bir işe yaramıyor ıs6 wz111 fln hariç diyelim :) pre hesapsız anca mürettebat kasar.
    Ama bir klana girip kalesinde %50 para açılırsa pre hesapsızda oyun oynanbilir yani illa pre hesapa gerek yok eger oyun oynamaya zamanın varsa.%50 daha fazla exp dışında.

• quote:

Şuan için kredi bakımından pre hesap almassan bir işe yaramıyor ıs6 wz111 fln hariç diyelim :) pre hesapsız anca mürettebat kasar.
    Ama bir klana girip kalesinde %50 para açılırsa pre hesapsızda oyun oynanbilir yani illa pre hesapa gerek yok eger oyun oynamaya zamanın varsa.%50 daha fazla exp dışında.

Teşekkürler hocam,pre araçlar pahalı işte biraz ama.30-40 liralık araçlarda iş yapmaz herhalde.

Tier 6 cromwell b veya Rudy oneririm. Gerisinin pek bi getirisi olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Tier 6 cromwell b veya Rudy oneririm. Gerisinin pek bi getirisi olmaz

Cromwelli herkes tavsiye ediyor zaten,Rudy hangi ülkenin peki? Bu tankları yakalamak zor ama.

• Rudy rus agacinda. Tanklar surekli satista degil ama sikca paketler halinde satiliyor. Cromwell B i mutlaka garajina kat seni uzmez.

• quote:

yenı başlayan oyle para açılan klana gıremezkı tier 10 ve tier 8 tank olucak da garajda 2500 3 bın wn8 ıstıyorlar recent en az
  • Seferlerin tarihi belli olsun bende gelebilirim.
    _sAdO_

• premiumsuz cdc ile 2 macdan birinde eksiye iniyordu mutz la presiz 30 40 bin kar kaliyordu. premiumla mutz 80 90 k kar da birakiyor mermi ucuz tamir ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 6 Ağustos 2016; 1:37:39 >
  • beyler bayadır girmiyorum. durumlar nasıl?
  • Bazı premium tanklarda indirim var şuanda.
  • Aim bot, fail mm, illegal mods...
    Yeterli mi ?

• Şu an üst düzey grafiklerde laptop aldım.9.15güncellemsinden sonra oyunda şöyle bir sorunum var.Oyuna giriyorum oynarken çat diye atıyo oyundan tekrar.açılmaya başlıyor.Neyse tekrar servere bağlanıyor bu defa komut listesi hiç bir şekilde çalışmıyor. Ama bir daha da oyundan atmıyor.Ne zaman ilk açsam oyunu 2-3 oyun sonrası bu şekilde atıyor.Komutlar kalkınca rahatlıyor atmıyor tekrar.komu( yardım et,olumlu ,olumsuz,dikkat ,yüklüyor ve tamir söndürme sağlık kiti ve mesajlaşma) sorun ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karyali4884 -- 7 Ağustos 2016; 13:15:48 >
  • karyali4884 K kullanıcısına yanıt
    kullandığın moddandır, modsuz oynamayı denedin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 7 Ağustos 2016; 13:36:41 >
  • oyundan atma sıkıntısı bende de var arkadaşlar. görüntü aygıtı....durdurdu diye bir uyarı gelip oyun kapanıyor ve masaüstüne dönüyor. tekrar başlatıyorum. bazen de kendi başlıyor. fakat bu bende sürekli yapıyor. özellikle tanklarla kafa kafaya gelip beni patlattıklarında kesin oluyor. moddan olduğunu düşünmemiştim bir deneyeyim. ekran kartım daha önce uçmuştu. fırınlamıştım öyle kullanıyorum. bu nedenledir diye düşünüyordum. fakat güncelleme öncesi gayet güzel idare ediyordu.

düzeltme: modu kaldırıp denedim sonuç aynı. patladığım anda oyundan atıyor.

kayisikent bu arada mod güncellemeni yayınlamadın sanırım daha. müsait olduğunda bakar mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anadolu -- 7 Ağustos 2016; 22:01:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

Aim bot, fail mm, illegal mods...
    Yeterli mi ?

fail mm yi biliyordum da aim bot iyice puding etmiş oyunu
  • Faceit'te beta başvurum kabul edilmiş, 5 adet direk davetiye kodum var isteyen e-mail'i ile pm atarsa yollayabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 31473148314931503151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.