Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
66.929
Cevap
124
Favori
2.387.155
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    510 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ReWeLLeR

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet DOĞAN

quote:

Orijinalden alıntı: absamet

bu görev neden olmamıştır sizce arkadaşlar hasarlı yada yok edilmiş herhangi bir parça yada mürettebat yoktu.

birde komutanın üst tarafındaki mürettebat eğitimini arttır bölümünün altında pre tanklara otomatik mürettebat aktarma kutucuğu vardı onu hangi mod ile yapıyoruz

5 Düşman Aracı Yoketmen Gerekiyormuş Sen 3 te Kalmışsın

İyi bakarsan 2 kill aldıgını görürsün.Sanırım yaralı mürettebat veya tankın parcalarında zarar oldugu icin gecer olmamıstır.

Pardon Ben En Üsttekini Yokedilmiş Düşman Olarak Gördüm :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    510 Mesaj
    Arkadaşlar Son Birkaç Haftadır Tank Avcılarıyla Uğraşıyorum Ama Arada Kaldığım Bir Nokta Var. T11E3 mü T11E4 mü. Birisi Tareti Dönen Diğeri Dönmeyen Bir Avcı Kullananlar Hangisine İlerlememi Tavsiye Ederler Acaba ???

Tier 9 da kahir cekmek istemiyorsan E4 yoluna git. 8 9 ve 10 cok iti tanklardir ama sadece t10da rahatlik istersen E3 tavsiye ederim. E3 yolunda T28 ve T95 guzel zirhli olsalarda yavasliklarindan dolayi oyuna katki saglayamadan oyun disi kaliyorlar. Medleri gectim HT ler bile rahatlikla etrafinda donebilirler.
    |
    |
    Ahmet DOĞAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eksik olmayın çok teşekkür ederim hocam.
    |
    |
    barracudaaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tier10 soruyorsan e3, her şekilde.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dün gece oyundayken benim ekran yukarıdan aşağıya yeşil sütunlar halinde dondu kaldı. yeniden başlattığımda da bir daha düzgün görüntü alamaz oldum. ekranda yeşil çizgiler var ve renkler çok kötü. anakart mı ramler mi ekran kartı mı gitti acaba fikriniz var mı?
    Oyuna başladığım günden bu yana oyun devamlı moka sarıyor...dün yine değişen haritalarda tanklar mal mal birbirine bakıyordu...mm hala meksika-hollanda maçları organize ediyor...ammo rack yemeden 700 hp IS3 ler havai fişeğe dönüyor...kıllanmıyayım diyorum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 4 Eylül 2015; 15:18:14 >
    |
    |

Ekran kartını sök 10 board ekran kartın varsa ona tak ekranı dene bakalım gene aynısı olucakmı baktın oluyor ramleri sök tekrar çalıştır deneyerek öğrenebilirsin.
    |
    |
    Anadolu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Birde 2 gündür oyunun içinde belli aralıklarla lag girip çıkıyor ama çok az süre mesela normal yolda giderken tank bikere tekliyor veya atış yaparken mermi geç çıkıyor felan gibi arada bişeyler oluyor sizede oluyormu ? İnternet sağlayıcısını aradım bizde bir dalgalanma görünmüyor dedi serverdanmı kaynaklı acaba pinge bakıyorum pingde aynı oluyor o anlarda başka olan var mı ?

onboard kart yok ama akşam parçalayıp bakacağım biraz.
    bu arada dün gece benim ping çok yüksekti. 80-90 oynarım genelde, dün gece 200'ü geçişti. uydunet kullanıyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: Saitou Hajime

daha yeni e4 aldım ben pişmanım e3 e git kesin
    |
    |

Orijinalden alıntı: saranghapanida

Birde 2 gündür oyunun içinde belli aralıklarla lag girip çıkıyor ama çok az süre mesela normal yolda giderken tank bikere tekliyor veya atış yaparken mermi geç çıkıyor felan gibi arada bişeyler oluyor sizede oluyormu ? İnternet sağlayıcısını aradım bizde bir dalgalanma görünmüyor dedi serverdanmı kaynaklı acaba pinge bakıyorum pingde aynı oluyor o anlarda başka olan var mı ?

Sorun internet kaynaklı değil. Bu yeni gelen yama yüzünden, ne yaptılar ne ettiler bilmiyorum ama oyunu bazı noktalarda kare kare ilerleyerek oynuyorum resmen, kimseyi doğru düzgün vuramıyorum, her türlü hatayı görmezden gelirim ama bu böyle giderse ben bu oyunu oynamam, daha doğrusu oynayamam zaten istesem de. Oyunda şu haliyle bot bot geziyorum ancak.

• Yüzbaşı
    563 Mesaj

Hocam öyle her dakka veya uzun süreli olmuyor anlık girip gidiyor maç başı 2 kere felan. yani salise sürüyor paket veri kaybı felanmı ki acaba.
    |
    |
    barracudaaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Seviye 5 pre tank almayı düşünenlere T-25 özelinde yardımcı olayım. Böyle bir oyun çıkarınca gelen para bu. Yoklukta iş yapıyor. Kadın mürettebatı malesef tamamlayamadım aralarında bir tane sap var

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    sevmeye başladım galiba şunu bile :P

|
    |

• Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Merhabalar. Bugün t28 prot. aldım. Hangi taktikleri önerirsiniz ? İlk hangi parçayı açmalıyım hangi donanımları almalıyım sizce ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba, hayırlı olsun. Keşke hafta sonunu bekleseydin %15 daha ucuza alabilirdin.

http://worldoftanks.eu/tr/news/pc-browser/44/special-earning-your-stripes-private/

Prot gerçekten çok yönlü bir alet ama biraz yavaş istersen geride bekleyip avcılık yaparsın, istersen ağır tanklar ile birlikte ön cephede savaşırsın güzel bir ön zırhı var o senin tarzına kalmış. Ama tankı fulleyene kadar biraz sıkabilirsin.
    Öncelikli olarak topu açmanı öneriyorum fakat onun için paleti istiyormuydu tam hatırlamıyorum. Eğer istiyorsa sırası ile palet-top-motor-telsiz şeklinde araştırabilirsin.
    Donanım olarak ben top sürgüsü - teleskopik dürbün ve kamuflaj ağı kullanıyorum. Ama sen devamlı ön cephede savaşırsan kamuflaj ağı ve teleskop yerine kaplı optik ile alet kutusu takılabilir.

@kitaptakikurt
    |
    |
    Bahsedilenler: kitaptakikurt
    1 senenin kıymetini sınıfta kalan bilir. 1 ayın kıymetini erken doğuran kadın. 1 haftanın kıymetini dergi çıkartan. 1 saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan. 1 dakikanın kıymetini uçağını kaçıran. 1 saniyenin kıymetini ölümden son anda dönen.1 salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.

• Yüzbaşı
    484 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sadonanım

Arkadaşlar aufk panther ile kastığım exp ler boşa gitti gibi yapacak bişey var mıdır sizce? Ru251 i açtıktan sonra İndian panzer ide açayım diye oynuyordum 10.000 exp kalmıştı. Patch gelince tankın değişeceğini biliyordum ama yolunun değişeceğini bilmiyordum. Tankı elit olarak garaja koymuşlar.

Bu arada şimdi dikkatimi çekti yukarıdaki sitemimi duymuşlar herhalde. Bu patc de İndien-Pz i sp1c nin yoluna eklemişler. O zaman tank hoşuma gitmesine rağmen kızıp satmıştım. Biraz serbestle açar alırım artık.
    |
    |
    1 senenin kıymetini sınıfta kalan bilir. 1 ayın kıymetini erken doğuran kadın. 1 haftanın kıymetini dergi çıkartan. 1 saatin kıymetini sevgilisini uğurlamak üzere peronda oturan. 1 dakikanın kıymetini uçağını kaçıran. 1 saniyenin kıymetini ölümden son anda dönen.1 salisenin kıymetini gümüş madalya alan bilir.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Açı falan verme, direk kafa oyna. Tareti yanaklarına nişan alacaklardır, bu durumda doldururken tareti sağ sol yap devamlı, o zaman mantle'a sıkıyorlar ister istemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kitaptakikurt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.