Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2888. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28862887288828892890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun zamandır quickybaby nin xvm ini kullanmamıştım bu patchte bi deniyim dedim bir günde +5 puan wn8 geldi...
    nasıl bir customconfig yapmışsa çok güzel yapmış gerçekten bende diyorum bu herif autoloaderları nasıl böyle kullanıyor şimdi anladım her şeyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jpanter 2 nin son topuyla yardiriyorum. Acar acmaz tanki serbestle son topunu taktim. Hizi super 10 tier 15 macta 1 kez goruyor. Fv 183 u önden normal mermisi ile deldim bir kac defa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 6 Eylül 2015; 1:17:40 >
  • http://www.dosya.tc/server3/2njxf0/res_mods.zip.html

GurcelModpack hazir :) Hezamanki gibi biraz cakma da olsa calisiyor. ustune Jimbo kurabilirsiniz.
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    O alet acayip...Sıkışınca orta tank gibi bile oynayabilirsin...Tek alman tier 8 im, onunla hallettim hasarı, 30 kill kaldı bi ara bakıcaz artık...

İtina ile kill çalınır...Aslında öyle millet sıksın diyede beklemedim, hep son atışlar bana kaldı...

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 6 Eylül 2015; 1:31:40 >
  • Şimdi farkettim wz111 görevinde rusyayı bitirmişim, özellikle uğraşmadan diğer ülke tanklarındanda oynayarak 5 günde bir ülkeyi bitirdim hemde sadece tier 7 ve 8 oynayarak. kendimi hiç kasmadan 5m para alıcam sanırım

• Buraya attığım ilk replay olabilir. KV-1 favorimdi ta ki bu aracı alana kadar. Tavsiyemdir.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Replay:https://replays.quickybaby.com/result.php?id=144010 -http://wotreplays.com/site/2131227#stats

Son hamleyi yaparken aracın hızı yeterli olur diye düşündüm ama yetmedi. Sonuç: hüsran. Bir de kazansaydım çok fena olacaktı.
  • NDS kullanıcısına yanıt
    link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

link var mı?

youtube sayfasında linki var

• teşekkürler.

Kullandım beğenmedim, bana göre en iyisi wotunki.
  • Shit e50 son top akıyor yanlız..
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    e50 çok güzel zırhı e50m ile aynı topun delişi dışında e50m ile aynı hızda aynı sayılır sadece bayır yukarı e50m daha hızlı ama tier 10 u almamıştım özellikle hayal kırıklığı olduğunu bildiğimden
  • Dün gece T55A için arty nin son görevini yaptım. Bayan mürettebatı alırken Çekoslovakya skoda t40 seçeneği vardı. Bu premium tank ile Çekoslovakya ağacının gelmesi yakın herhalde.
  • Kışlada bile çekoslovakya var :)
  • sadonanım kullanıcısına yanıt
    Yetisir ise 9.11 en gec 9.12 yani bu yil bitmeden ekleyecekler.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Yandık desene...Artık görevlerde 7 yerine 8 ağaç kasıcaz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    Dandik gorevler gelirse kastigina degmez zaten. 2 kez ustuste wz111 :P
  • An itibariyle oyunu bırakıyorum 2.5 k maçım 1556 win8 var bugün t32 den m103 geçtim arkadaş o stock topuyla(196 delen t32 topu) 3500 hasar verdim çok mermi atmadığım halde gene zarar ettim ya tek arty yedim bir maçta -25 k para gitti abi ben tier10 hep zarar ederek nasıl alacam illa premium almak gerek bu oyun eskiden böyle değildi şimdi para olmuş hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okannnnnn -- 6 Eylül 2015; 16:33:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okannnnnn

An itibariyle oyunu bırakıyorum 2.5 k maçım 1556 win8 var bugün t32 den m103 geçtim arkadaş o stock topuyla(196 delen t32 topu) 3500 hasar verdim çok mermi atmadığım halde gene zarar ettim ya tek arty yedim bir maçta -25 k para gitti abi ben tier10 hep zarar ederek nasıl alacam illa premium almak gerek bu oyun eskiden böyle değildi şimdi para olmuş hep.

Eskiden de öyleydi. 6.8'den beri oynuyorum. Tier 5 tanklar ile para kasmak tek yolu, eğer oyuna para harcamak istemiyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: okannnnnn

An itibariyle oyunu bırakıyorum 2.5 k maçım 1556 win8 var bugün t32 den m103 geçtim arkadaş o stock topuyla(196 delen t32 topu) 3500 hasar verdim çok mermi atmadığım halde gene zarar ettim ya tek arty yedim bir maçta -25 k para gitti abi ben tier10 hep zarar ederek nasıl alacam illa premium almak gerek bu oyun eskiden böyle değildi şimdi para olmuş hep.

Eskiden de öyleydi. 6.8'den beri oynuyorum. Tier 5 tanklar ile para kasmak tek yolu, eğer oyuna para harcamak istemiyorsanız.

tier 5 en fazala iyi oynarsan 15 k getiriyor m103 le 15 k zarar etsem nasil para birikecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28862887288828892890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.