Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2370. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23682369237023712372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: false shepherd

Bu tank ası tam neye göre veriliyor? Çok iyi diyemeyeceğim şu maçta, tank ası verdi:

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Bilgi ekranında, 3x'le 6877 exp, ana ekranda 5895 exp, listede 1310 exp görünüyor.

Tank asını hangisine göre hesaplıyor?
    Oyunu en son 3 yıl önce oynadığımdan, karışık geldi. Üstüne, ilk 3'e %50 fazla exp etkinliği de olunca, emin olamadım Eskiden, rekorlarımız bile, genelde 2500 exp falan olurdu; şimdi uçmuş gitmiş..

4000 üzeri hasar.
  • 1310a göre hesaplanıyor, bilmem kaç gün içinde o tankı oynayan oyuncuların %99undan fazla exp alınca veriyor.@false shepherd

Ben alıyom sürekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar top yükleme süresi 4.30 iken 8.60 oluyor
    Bu sorun nasıl düzelir
  • neredeyse 8k hasar ama M yok!!!
    2. mermide Maus un mühimmat deposu patladı 2500 canı havaii fişek gibi patladı
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • nocen kullanıcısına yanıt
    Ya yukleyiciyi kaybediyorsundur ya da muhimmat depona hasar aliyorsundur.
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    Cevabı paylaştığın resimde gizli; hasar vermişsin ama neredeyse hiç spot yapmamışsın, ben o tankta kaplı optik+kamuflaj+kartal gözü+dış boya kombinasyonu ile 10k spot yaptığımı bilirim ve paraya kıyar heat mermi atarım ıs7 e100 hiç farketmez affetmiyor çünkü ve iddia ediyorum t54 oyundaki en iyi med tank. 320 maçım var hiçbirinde beni çaresiz bırakmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Biliyosun 1-2 kasımda tır geliyor gelirsen buluşalım mutlaka tırla iki tur atarız benim klanda pek istanbul olan yokta dh den gelicek arkadaş varsa buluşabilirz orda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 25 Ekim 2014; 23:54:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Biliyosun 1-2 kasımda tır geliyor gelirsen buluşalım mutlaka tırla iki tur atarız benim klanda pek istanbul olan yokta dh den gelicek arkadaş varsa buluşabilirz orda..

Öyleymiş ama işim belli olmaz, eğer gelirsem haberleşiriz
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hee bonus cod veriliyor sanırsam..

• Hangi paraya kıyacam işte, t62a bu hafta açılacak ama 2m anca var, çoğu kişi t54 ile heat sıkılırsa çok zevkli oluyor diyor ama ben ap ile bile 2k sıksam dahi zarar ediyorum :( heat anca t10 heavy gelirse karşıma sıkıyorum haliyle. Mptor ile paleti açabilirsem zevk verir herhalde xd
    Geçen hafta da 8k spot 1k dmg vırdum yine seviye1 vermişti sanırım.

• Bu şans mıdır MM hilesi midir bilmiyorum ama , işte size denge hemde bu aralar bir çok kez aynı olmuştur... Bizde noob sürüsü doluyken karşıya unicum oyuncular!!! Gelde isyan etme!!!!
    Diğeri görünmüyor ama o da %65 falandı
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • M4A3E8 fury tankı oyundaki mağazaya eklenecekmi yoksa sadece paket halinde tek seferlik mi satılacak ve almaya değermi ?
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Gürsel
  • çapulcu penguen kullanıcısına yanıt
    MM ayni, topu ayni sadece premium olacak. Alip almamak sana kalmis ama yabanci forumlarda "yeni fury aldatmacasi" bahsediliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 26 Ekim 2014; 14:41:15 >
  • Bunlar hep bana mı oluyor acaba başkalarına da mı oluyor...lakeville..bende KV2 var..3-4.sıradayım..karşılaşma savaşı yani ekranın sağında kocaman büyük beyaz bayrak var..hadi küçük tanklar neyse ama bizde 3 büyük(ayı) 1-2 orta tank en soldan diğer üsse!!! gidiyor.zaten yavaşlar hata yaptılarında geri dönmeleri mümkün değil..9 yaşında kızım var "baba bunlar niye o tarafa gidiyorlar yanlış yolda değiller mi" diye sordu..kızım düşünebildiğine göre...ne mi oluyor..biz zeus yada spartaküs değiliz elbette..adamlar toplu olarak ayılar sürüsü şeklinde gelip bizi beyaz bayrağın orada eziyorlar sonra bizm sola giden ekibin de arkalarından gidip(üssü yani bayrağı ele geçirmeden..) dolaşıp onlarıda eziyorlar..resim ancak bu kadar çekebildim..WOT işte..takılmadan..kızmadan esc..diğer tank..
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 26 Ekim 2014; 15:45:57 >
  • Tog 2 görevinden 3500 altın geldi.Bununla Su100y ya da type 64 almayı düşünüyorum.Sizce hangisini alayım?Yakın zamanda premium tanklarda indirim olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dorthonion92 -- 26 Ekim 2014; 15:55:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

MM ayni, topu ayni sadece premium olacak. Alip almamak sana kalmis ama yabanci forumlarda "yeni fury aldatmacasi" bahsediliyor

normalinin oynaması gayet zevkliydi filmi izleyince biran gaza geldim sanırım ama dedikleri gibi aldatmaca büyük ihtimal almam teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

Tog 2 görevinden 3500 altın geldi.Bununla Su100y ya da type 64 almayı düşünüyorum.Sizce hangisini alayım?Yakın zamanda premium tanklarda indirim olur mu?

eğer td de iyiysen su100y al bende type 64 var ama iyi kazandırmıyor pişman oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapulcu penguen

quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

Tog 2 görevinden 3500 altın geldi.Bununla Su100y ya da type 64 almayı düşünüyorum.Sizce hangisini alayım?Yakın zamanda premium tanklarda indirim olur mu?

eğer td de iyiysen su100y al bende type 64 var ama iyi kazandırmıyor pişman oldum

Tavsiye için teşekkürler.Test serverında denemeyi planlıyorum.
  • dicker max
  • 
Sayfa: önceki 23682369237023712372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.