Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2282. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22802281228222832284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keske bizde kendi tankimizi uretebilen bir ulke olsaydikda bizimde bir tank agacimiz olsaydi.Hala Altay tankinin seri uretimine bile baslayamadik.İş geregi Altay tankini gorup inceleme imkanim oldu, gercekten heybetli bir goruntusu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni güncelleme ile birlikte geleneksel lag günlerimiz başkamıştır herkese iyi eğlenceler ...
  • Hocam twitch te canlı yayın yapıyor musunuz/düşünüyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak81s

Keske bizde kendi tankimizi uretebilen bir ulke olsaydikda bizimde bir tank agacimiz olsaydi.Hala Altay tankinin seri uretimine bile baslayamadik.İş geregi Altay tankini gorup inceleme imkanim oldu, gercekten heybetli bir goruntusu var

Heybetli fakat kasada hic egim olmamasi sorun cikartacak gibi duruyor
  • bu t34 de eskiden normal tanktı yanlış hatırlamıyorsam onuda preye çevirmişlerdi millet deli gibi kasıyordu hani test serverda bir elde 26 arty olurya aynı onun gibiydi oyun
  • Yahu şu kale modunu denemek için 80 kişilik klanda 7 kişi bulamadık ekip kuracak. Yazıklar olsun
  • hala orantısız eşleşme devam ediyor güncellemeden sonra iki üç el attım :(
    yine tık yok.
    şimdi bunlar nie güncelledi ki? ortada degişen birşey yok kale gelmiş o nise=_?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atilla_41

Beyler cümleten Selamünaleyküm,
    Güncellemelerden ne haber? Bitti mi? Devam ediyor mu?

Hocam geçen gün aynı nickte birini öldürdüm.Kv-1 kullanıyordu.Siz miydiniz?

Forumdaki son mesajım:)

• edit: ah bu ruslar ve hileli modları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramstayn -- 1 Ağustos 2014; 13:26:56 >
  • Arkadaş akşamdan beri 7 kişi (t6) kale savaşı yapalım diyoruz, klanda adam bulamıyoruz bu nasıl iştir anlamadım :/
  • benim güncelleme yükleyemedi neden acaba 2 gb indirdim böyle bir hata verdi neden acaba
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKB_87 -- 1 Ağustos 2014; 0:29:49 >
  • Bi onceki mesajimda linkte torrent olarak var ordan indirin deneyin 3 saate iner.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rxen -- 1 Ağustos 2014; 1:01:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

quote:

Bir bildikleri vardir heralde.Tanki gordugumde aselsancilar yeni bir zirh dan bahsediyorlardi ama kesinlikle daha fazlasini soylemiyorlardi Tankin dışı cok tuhaf gelmisti.Dışı sanki metal degilde baska birsey gibiydi.Metal gibi sert ama metaldan daha sicakti plastik gibi buna guvenerekden mi kasayi boyle yaptilar bilinmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bir bildikleri vardir heralde.Tanki gordugumde aselsancilar yeni bir zirh dan bahsediyorlardi ama kesinlikle daha fazlasini soylemiyorlardi Tankin dışı cok tuhaf gelmisti.Dışı sanki metal degilde baska birsey gibiydi.Metal gibi sert ama metaldan daha sicakti plastik gibi buna guvenerekden mi kasayi boyle yaptilar bilinmez

Bence zirhi metal yerine esnek plastikten yaptilar gelen mermi aninda seker hem ucuzda olur

• Indirimi gorunce sapittim :) dun gece 49m vardi ama suan 12m kaldi :D Herseyden bol bol aldim :D
  • quote:

Indirimi gorunce sapittim :) dun gece 49m vardi ama suan 12m kaldi :D Herseyden bol bol aldim :D

Bende çok çılgın harcamalar yaptım dün 600k vardı şimdi 120k var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Bu hafta sonuna yetisirse eger, ST-I ve Jagdtiger da alacagim. Tech Tree acip uzerinde % olan ne kadar tier 8 9 ve 10 varsa hepsini aldim :D Garajda yer kalmadi.

E100
    M103
    ISU 152
    Jpanther 2
    premium olarak KV-5 :D (sonunda aldim tum seri tamamlandi, KV-1, KV-1S, KV-2, KV-3, KV-4, KV-5)
  • quote:

Bu hafta sonuna yetisirse eger, ST-I ve Jagdtiger da alacagim. Tech Tree acip uzerinde % olan ne kadar tier 8 9 ve 10 varsa hepsini aldim :D Garajda yer kalmadi.

E100
    M103
    ISU 152
    Jpanther 2
    premium olarak KV-5 :D (sonunda aldim tum seri tamamlandi, KV-1, KV-1S, KV-2, KV-3, KV-4, KV-5)

/>

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba garajda 9. seviye olarak Conqueror - E75 - AMX 50120 - M103 - Lorr40 açık vaziyet de sizce hangi ikisini alayım fazla para yok maalesef ben Conqueror ve E75 i almayı düşünüyorum siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadonanım

Arkadaşlar merhaba garajda 9. seviye olarak Conqueror - E75 - AMX 50120 - M103 - Lorr40 açık vaziyet de sizce hangi ikisini alayım fazla para yok maalesef ben Conqueror ve E75 i almayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

AMX 50 120 + Conqueror(indirimde) al bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rxen -- 1 Ağustos 2014; 11:14:05 >
  • 
Sayfa: önceki 22802281228222832284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.