Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2283. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22812282228322842285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bor alaşımlı bir zırh yaptıklarını duymuştum. Birde eğimli olsa bile artık delinmeyen tank varmı merak ediyorum.
  • 250k para kaldı t54e1 hala stok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Orijinalden alıntı: mandira_filazofu

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: atilla_41

Herkese cümleten hayırlı akşamlar,
    üstadım bizler premiumsuz oyuncular olarak tek bir daldan veya aynı anda 2-3 tank dalından ilerleyip,
    bir sonra ki tankı açtığımızda önce ki tankı satmak zorunda kalıyoruz. Çünkü getirimiz pek yok maalesef.
    Ama bunlara alternatif olarak 3 tane 5.sınıf tank alıp kredi kasma imkanımız var. Fakat dediğim
    gibi premium olmadan 5 maç yapacağımıza, o açığımızı 10 maçta kapatabiliyoruz.
    Dipnot; bu bahsettiklerim sakın mandira_filozofu arkadaşımızın avukatlığı olarak görünmesin. Bu konuda
    herkes muzdarip. Haksız mıyım?

Bendede premium yok ki, hiç almadım premium veya gold. Oyuna harcadığım para 0$

Garajimda 30 tankim var diyorsun peki o kadar garaj yuvasini nereden buldun ?
    Birde İS yi keyiften satmadim mecbur kaldim satmak icin

Yeniler bilmez, NDS ne kadar eski bilmiyorum ama bir ara (2011-12 falandı sanırım) 20-25 garaj yuvası almıştık bedavadan forumca. Bende de boş 17 toplam 25 tane var

Fırsatı kaçırmayıp 100 altına düştüğünde 50 garajcık yaptım.
  • ilk 5 te kalip 75 000 murettebat puani almak icin 60 kez mi kazanmak lazim ?
    bende su an o kisimda 54 yaziyor, 54 kez yapmis miyim yoksa 54 kez daha yapilacak mi?
  • veri stork raşın tenk in dı geym. veri nays ekurasi :)
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homerius -- 1 Ağustos 2014; 15:37:46 >
  • Homerius kullanıcısına yanıt
    54 kez daha yapman lazim :)
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    peki o isin gunluk sınırı var mi?
  • Homerius kullanıcısına yanıt
    Yok hayir. Yardir gitsin :)

Edit:
    Varmis galiba benimki de 54 de kaldi ilerlemiyor ?
    @Homerius

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 1 Ağustos 2014; 17:54:48 >
  • e hadi bir tane daha...
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • x2 xp ne zaman bitiyor ?
  • Saat 2den 6ya kadar cromwell ile 58.000 (yazıyla elli sekiz bin) exp topladım Comet açıldı.
  • Win8 8k küsür geldi son maçta ama yine de kazanamadık.. MM hala rezil.. 6 tane tier8 e karşı 9 tane tier8 maç olur mu ya? Nasıl kazanacağız biz anlam veremiyorum..

https://store.donanimhaber.com/b2/8a/09/b28a098208049b812a9870df77e4ad6d.png
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Arkadaşlar dmg ve hit panel lazım. ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stock haldeki VK 45.02 (B) ile ancak bu kadar yapabiliyorum "Ace Tanker" :(

• Anaa parası kalmamış...

@GurcellOnline
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadonanım

Anaa parası kalmamış...

@GurcellOnline

Dun 40m dan fazla harcadim :)
  • Multiplayer yayinin hayirli olsun alp abi

• Selam Arkadaşlar,

Bir sorun olmazsa artık bu haftadan itibaren her Cumartesi saat 13.00-15.00 arası Multiplayer twitch kanalında sizlerle birlikte olacağım. Eğer düzenli devam edebilirsek de Multiplayer ekibinin düzenli bir yayıncısı haline gelme ihtimalim var.

Bu nedenle de kendi twitch kanalımı aktif kullanmayacağım ancak dediğim saat aralıklarında Multiplayer çatısı altında sizlerle olacağım :).

Durumu açıklama videosu :

İlk yayın 2 Ağustos Cumartesi 13.00-15.00
    http://www.multiplay...akisimiz-hazir/

Kanal linki:
    http://www.multiplayer.com.tr/stream/

Sağlıcakla Kalın !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohzman -- 1 Ağustos 2014; 22:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BESİKTASK06

Multiplayer yayinin hayirli olsun alp abi

Teşekkürler :)
  • T-54 ü fulledim sayılır fakat topa kadar veremedim, obj 140 a gideni mi açayım t-62a ya gideni mi, var mı ikisinide deneyim şudur diyen bu bir ikinciside bunların goldu apcr mi heat mı?

• 
Sayfa: önceki 22812282228322842285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.