Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2167. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21652166216721682169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eger clan savaslarindan bahsediyorsan, suana kadar inceledigim tum clan savaslarinda belli basli tanklar haricinde cok nadir alternatif tank tercih ediliyor. Ben kendim clan savasi yapmadim, katilmadim da ama gerek videolar gerekse istatistiklerden bu sonuca vardim.
    E100, IS7 haricinde Foch 155 ve T57 en cok tercih edilenleriymis, oyle hatirliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Eger clan savaslarindan bahsediyorsan, suana kadar inceledigim tum clan savaslarinda belli basli tanklar haricinde cok nadir alternatif tank tercih ediliyor. Ben kendim clan savasi yapmadim, katilmadim da ama gerek videolar gerekse istatistiklerden bu sonuca vardim.
    E100, IS7 haricinde Foch 155 ve T57 en cok tercih edilenleriymis, oyle hatirliyorum.

hocam artık çoğu klan foch 155 kullanmıyor varsa alternatifine gidiyorlar ağır tank tarafında klan savaşlarında t110e5'de rağbet görüyor.

bu arada wt auf kasacaklar varsa yolu da kolaymış 7 ve sonrası yardırıyor bizim arkadaşta t9 'u var her maç 4k hasar banko diyor çünkü çok rahat deliyor.
  • Klan savaşlarının olmazsa olmaz tek tankı behçettir,bunun yanında çöl haritalarında Amerikan ve Rus artileri kullanılır birde Behçet arti, E100 sadece ve sadece kapalı defansta kullanılır, fv ve WT tercih edilmez, ağır rush grubu olarak hala ıs7 tercih ediliyor fakat nerften sonra kazanan görmedim ben hep eziliyorlar. T57 heavy 4-5li girerse etkili oluyor. Bana göre en etkili klan takımı şu; şarjörlü destekle beraber full med+cap için 4-5 kişilik kapalı defans ve haritaya göre arti. Bizim klan iyi, saha komutanlarıda iyi, eğitimlerde güzel fakat taze kana ihtiyacımız var, sayımız yeterli ama tank çeşitliliğimiz çok olmadığı için bazı haritalarda zorlanıyoruz. Yeri geliyor 10 med lazım oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte tamda damarıma bastım. Bu wot ta en sevmediğim şey nişan alırken kullandığın tanka muhtaçsın, nasıl söyleyelim, adamın sadece taretinin bir kısmı görünüyor, sen tareti işaretliyorsun top nişanı haliyle biraz yukarı kendiliğinden çıkıyor, yani düşme açısını tank hesaplıyor. ama ben dağa çarpmasın diye biraz daha yukarı alığyorum bu kezde taa uzaktaki dağa nişan alıyor ve top kendiliğinden vurmak isteğimiz tanktan 4 5 m yukarı kalkıyor, o zamanda haliyle attığın mermi vurmaya çalıştığın hedefin 3 metre üstünden geçiyor, aslında serbes nişan olacak, yani düşme mesafesini tank değil oyuncu hesaplayarak yukarı nişan alacak, o zamang gerçek nişancılar belli olur,
  • Oyun sistematiği gerçeğe yakın bir işleyişle hareket ediyor gerçekte bir mermi belli bir mesafeden sonra rüzgar vs. etkisiyle birlikte yön değiştirebilir hızını kaybedip düşüşe geçer bu merminin kalibresine bağlıdır E100'de mermi çıkış hızıda hantal bir yapıda ateş ediyorsun 1-2 saniye sonra namludan çıkıyor sanki mermi uzaktaki bir hedefleride 3-4 saniye sonra vuruyor aynı bir arty gibi.
  • şu hp olayı çok canımı sıkmaya başladı....spot olayından söz etmiyorum bile
  • Hangi app bu? Bi ara vardı ama sadece android içindi. iOS'a da çıkmış sonunda demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Homerius

ben su-122-54 ,le cok cile cektim. elit yapip sattim makineyi. 263 u de almadim :) aslinda alsaymiydim? cunku savaslarda pek gorunen alet degil :/

su12254 seride zayif zirh ve tierina gore topu biraz kotu gibi ama o on zirhi icin deniyecegim su100 satmistim full , geri aldim basladik bakalim . maus gibi bir on zirh ve kaliteli bir top denemem lazim 263 u , aslinda obj-704 ilede cekiyorum ama guclu topuna hatir oynuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HumWE -- 21 Nisan 2014; 17:47:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Hangi app bu? Bi ara vardı ama sadece android içindi. iOS'a da çıkmış sonunda demek.

Genelde tam tersi olur biz bekleriz aylarca bir uygulamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gölge kule -- 21 Nisan 2014; 18:02:00 >
  • bu e100 e ne yaptilar yahu, bu ara hep 40-50k kar birakir oldu :)
  • beyler,kendi tankını vuranlar bir ara direkt ban oluyordu.oyundan atıyordu.şimdi yinemi değişmiş.Adam oyun başlar başlamaz önündekini patlattı ve oyuna devam ,böyle 3-4 tane denk geldi bana gördüğüm.... birde şikayet 10 adet yapılmış,ama kendi takımına hasar yok bu ne iş anlamadım.
  • gölge kule kullanıcısına yanıt
    var mı bu app'in adı? android için?
  • J1mB0's Crosshair Mod'u kullanan varsa arkadaş bana şu şeyleri ayarlamayı bi anlatın be ya :)
  • İki tane var, biri wotopedia ücretsiz, diğeri wot helpher ücretli ama ben onuda jailbreakten yükledim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: General Juhziz

Oldu güzelim sen rahatsız oluyorsun diye konuşmayalım birde.

ne alaka anlayamadım doğrusu sizin konuşmanızla ne alakası var benim söylemimin
    ayrıca sizin oyunla pek alakanız yok galiba %1 kalmış tanka ateş ettiğinizde hiç mi denk gelmedi sıfır hasarla deldi geçti dediğini duymadınız mı yani çok ilginç çünkü benim başıma çok sık geliyor ve can
    sıkıcı bir hale büründü bu iş...

• :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BESİKTASK06

:D:D:D

çok amatörce bir cevap olmuş wg de görevli bir personel için . . . oyunun 2.dünya savaşı oyunu olmadığından haberi bile yok vatandaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardgamer34 -- 21 Nisan 2014; 22:22:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

Benimde son zamanlarda beğendiğim tanklardan obj263.

Maustan kalın zırhı var.

bu hangi uygulama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BESİKTASK06

:D:D:D

centurion,leopard 1 ve m60 ikinci dünya savaşı zamanı tankları mı? diye sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 21 Nisan 2014; 22:43:47 >
  • arkadaşlar bu wot bir ayda 50 gb kotayı doldurur mu kotaya bakayım dedim 45 50 arası gidip gelmiş şifremi mi dağıttılar acepp
  • 
Sayfa: önceki 21652166216721682169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.