Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

FV183'ünde zayıf yönleri çok ayrıca dengesiz bir hasar potansiyeli var bazı tanklara 1500-1700 vurabiliyorken bazılarına 200-300 damage vuruyor o yüzden bu tankı eledim jagdpanzerE100'e gerek duymuyorum çünkü elimde taretlisi zaten var gözden ırak olan obj263'ü kestirdim gözüme delinmek bilmiyor 500-600 arası damage vuruyor belki ama odaklaması ve dolduruş süresi çok iyi.

O yolu da kestirdim gözüme ama Sıfırdan kasmak işkenceeeeeee
  • obj 263 kullananlar medium gibi davraniyor. Asil dengesiz olan o tank :) Ben boyle TD gormedim onden alttan ustten delinmiyor meret :) ama soyle uzaktan bakinca da dayanikli gibi gorunmuyor. Ayni tipde olan obj 261 de de oyle zirh olsa cigir acarmis artyler arasinda :D
  • Arkadaşlar her tankın değişik özellikleri var ve çok güzel dengelenmiş bence bu oyunun en çok bü özelliğini seviyorum. Oynamayı bilice med tanklar da hafif tanklarda hepsi güzel iş yapıyor. bunun nice örnekleri var. Mesela ben leopar 1ile test serverine girdim beğenmemiştim. Ama ohzman (saygıdeğer osman abi :) ) leop 1ile güzel maçlar yapmış, başka medlerle de güzel iş çıkarmış, onları görünece insan daha da çok hevesleniyor med için. ama sürekli ağır serisini oynadığım için pek de başarılı olduğum söylenemez medlerde. birde şu e 100 ün son topunu alamadım ama az kaldı fakat bazı yorumları okuyunca son topu alasım gelmedi. Delmiyor, nişan tutmuyor falan deniyor.ne yapacağım bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

WTF E100'den korkmanıza gerek yok HE mermiyi taret kısmına atın bakalım neler oluyor WTF E100'e 1000 damage'e varan hasarın yanı sıra motor yanmasına eşlik eden mürettebat kaybınıda göz önünde bulundurarak hesabınızı yapın ben E100'le oynarken eğer WTF dibimdeyse tankı sürekli çeviriyorum sağa sola ne kadar mermi sektirirsem avantajdır benim için herşey 2.mermi dolana kadar doldumu E100'ün karanlık namlusundan çıkan yüksek patlayıcılı heat mermi WTF E100'ün sonu oluyor onda şarjör varsa bizde heat var kanımca WTF ile tek atışta başa çıkabilecek td'ler FV183 ve jagdpanzerE100'dür.FV zaten heat mermi ile çoğu tanka tek atıyor jagdE100'de normal mermi ile 1000 damage vurduğuna göre heat mermi ile vuracağı hasar ortalaması daha yüksek olacaktır.

Bende HE'yi kullanarak 950 vurmuştum T-30'la. Ancak delemediğimde oldu normal mermiyle. WTF'yi delemeyen nadir oyunculardanım sanırım :D
  • 9.0 dan sonra en çok gelir getiren tank hangisi malum 9 ve 10 lar yutuyor krediyi :) kv-1 aldık ama sanki eski tadı yok iç kaplama aldım ama çok deliniyor 4-5 lere yoksa bunudamı tırpanladılar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HumWE

Degerli arkadasim 2 sn aralikla attigi dogru ama 5 degil sarjorde 6 mermi var :)

onuda dengelemek icin canim wte100 ume kagit gibi taret koyarak dengelemisler ve top yukleme surgusu havalandirma gibi ek donanimlar kaldirarak tankin yukleme suresini sabit tutmuslar,

wt 110 tonluk tam ramlemek icin yapilmis govdesi 200mm tareti 20mm olan iyi oynayanin elinde tam bir troll :)

Düşün artıkben bugüne kadar en fazla 5 sayabilmişim 6. Ya gerek bile kalmamış

Diyorsunuzki zırhı yok, misal is7 ile kafa kafayasın is7 aattı bir tane 470 hp aldı sira sende 11,2 sn var is7 nin reload süresinde 2x6=12.snde 1.5 tane is7 hakkın rahmetine kkavuştu

Bu arada yoksun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KojiroHyuga kullanıcısına yanıt
    wt e100 ün gövdesine atmayın delinmesi çok zor onun sırrı taretinde vurdun vurdun hele açıktaysan zaten atma direk kaç 2.ciyi atana kadar ateş kusar o :)
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Ben onada HE atıyorum en azından 400-500 damage yiyiyor delinen noktası var topun çevresinde ki metal plakadan ve alt kısmını görürseniz alttan damage yiyiyor ancak çok iyi odaklanan ve delen bir topa ihtiyacınız var buda genellikle alman tanklarını ve amerikan tanklarını işaret ediyor.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

quote:

Degerli arkadasim 2 sn aralikla attigi dogru ama 5 degil sarjorde 6 mermi var :)

onuda dengelemek icin canim wte100 ume kagit gibi taret koyarak dengelemisler ve top yukleme surgusu havalandirma gibi ek donanimlar kaldirarak tankin yukleme suresini sabit tutmuslar,

wt 110 tonluk tam ramlemek icin yapilmis govdesi 200mm tareti 20mm olan iyi oynayanin elinde tam bir troll :)

Düşün artıkben bugüne kadar en fazla 5 sayabilmişim 6. Ya gerek bile kalmamış

Diyorsunuzki zırhı yok, misal is7 ile kafa kafayasın is7 aattı bir tane 470 hp aldı sira sende 11,2 sn var is7 nin reload süresinde 2x6=12.snde 1.5 tane is7 hakkın rahmetine kkavuştu

Bu arada yoksun

ıs7 ye nerf gelmiş diyorlar denedinmi artık sektirmiyor yutuyormuş :)

biliyorsun mali krizdeyim kv-1 den medet umarak oynuyor kredi biriktiriyorum kv-2 yi araştırdık ama para yok :)

böyle batık zamanlarda pek oynayasım gelmiyor... :)
  • Bende 2 ay önce ıs7 aldım ama şuanki aklım olsa ıs4 e giderdim.

• İndirim varken KV 1 i alıp IS4 e gitmek iyi bir şeymiş gibi doğuyor içime bilemedim şimdi :)
  • Benimde son zamanlarda beğendiğim tanklardan obj263.
    Maustan kalın zırhı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 21 Nisan 2014; 13:43:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AydoganKunt

İndirim varken KV 1 i alıp IS4 e gitmek iyi bir şeymiş gibi doğuyor içime bilemedim şimdi :)

Bende iflas ettim biraz durumu düzelteyim diye indirimli aldım iyi oldu kv-2 araştırdım alıcam paralazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

Benimde son zamanlarda beğendiğim tanklardan obj263.
    Maustan kalın zırhı var.

bu tankın ağacı nasıl acaba bıktıran cinstenmi yoksa az diş sıkıp gidilebilen bir ağaçmı zırhı çok iyi td seven birisi olarak düşüneceğil bir tank :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AydoganKunt

İndirim varken KV 1 i alıp IS4 e gitmek iyi bir şeymiş gibi doğuyor içime bilemedim şimdi :)

Bende iflas ettim biraz durumu düzelteyim diye indirimli aldım iyi oldu kv-2 araştırdım alıcam paralazım :)

Bana da para lazım, Foch a gidecektim yonttular içimde kaldı. 8 lerde KV4 hoşuma gitmeye başladı zırh olarak. İndirim var KV 1 alıp para kasmak lazım 1 m para kaldı 6 level havanı açtım alacak para yok
  • hocam iyi güzel söylüyorsunda onuda yakalamak mesele seni tek yakaladımı kevgire çeviriyor direk garaj yolu bide ne hikmetse ilk attığı mermi ilede palet gidiyor kaçaçağın varsa da kaçamıyorsun..nedense kolay kasılabilen bir yol geliyor çünkü tier 7 den sonra çok iyi vuruyor lvl leri ki onu da geçtim 210 k exp kasıyorsun t 57 250 k exp bu tankın exp neden bu kadar düşük şaşırdım doğrusu...ve ben nedense acayip gıcık oldum bu tanka ve ağçtaki lvllerine..savaşın içinde birden bakıyorsun bri yerden 500 dmg yemişşin hiç olmadık yerden çıkıyorlar hele ki 3 tane rhm bide wtf auf bir oyunda gidip ormana pusuyorlarsa geleni indiriyorlar gideni indiriyorlar...şimdi zırhı kağıt diye ağlayan çok olacak ama aslında bir nevi oyunuda kaybetmelerinin çoğu ondan oluyor bana göre..çünkü diğerleri onlar basede beklerken eksik olup garaja gidiyorlar en sonunda onlarda aynı yolu izliyor..ben wtf aufu 1,5 haftada açarım eminim ki bana yeterki hasar verebileceğim bir tank olsun her şekilde tabi prenin de avantajıyla her oyun 1 k exp alırım..ama nedense hiç aalsım yok bu tankı...
  • HumWE kullanıcısına yanıt
    Kasan arkadaşım var, zor olmadığını söyledi.

• YKB_87 Y kullanıcısına yanıt
    wt serisinin en keyifli tankı rhm dir hatta en iyi tankı , alt ve üst tier herkez çekinir kamuflaj değerleri en yüksek tank denebilir hareket etmiyorsa görmek çok zor
    bir yerde pusu attıysa yaklaşamazsınız her atışta yontar :) sattığıma pişmanım ama alıp saklıcam garajda wt e100 külliyen zarar ama keyifli birini kıstırmaya görün ateş etmesi keyifli karşıdaki kapana sıkışmış kuş gibi sadece patlamayı bekler :)
  • garipkatip kullanıcısına yanıt
    E100'ün son topuyla aşırtma bile attığımı hatırlarım aşırtma nasıl atıyorsun diyenlere bir örnek vereyim bir maçta tepenin arkasında çok çok az bir kısmı gözüken bir AMX50B'yi aşırtma atarak imha ettim namluyu çok az yukarıya kaldırdım aramızda epey mesafe vardı mermi belli bir noktadan sonra alçaldı ve direkt olarak taretten vurdum adam tebrik etti bu iş biraz sabır ve emek gerektiren birşey ve sonuç olarak oyunculukta bitiyor normal mermiyi delebileceğim tanklara karşı kullanırım med serisi ve bazı tier10'lar E5'te buna dahil onun dışında genellikle kayaların arkasından oynadığım için he atarım.
  • HumWE kullanıcısına yanıt
    ben su-122-54 ,le cok cile cektim. elit yapip sattim makineyi. 263 u de almadim :) aslinda alsaymiydim? cunku savaslarda pek gorunen alet degil :/
  • 
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.