Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Patch sonrası bende Ruslara geçmek istiyorum.

Bu zamana kadar full Alman oynadım. Beta da böyle bir fırsat ile Ruslarıda deneme şansım olacak. Böylece final sürümünde gerçek Account'umda ne seçeceğime karar verebilirim.

Beta sürümüne fazla kaptırmayın bence. Adı üstünde sadece test ediyoruz. 10 Eylül'de resetliyoruz bile diyebilirler!

Clan olayı devreye girerse iyi olacak. Yeni haritalarda gelecekmiş sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan
    Eger ben MAUS aldıgımda bir PzIV tek basına beni oldurebilecekse benim bu oyun icin harcadıgım saatlere yazık.

Aslında oyunun teknik yapısı itibariyle bir PzIII bile tek başına bir Maus'u imha edebilir. Çünkü ağır tankların hem gövdeleri hem de taretleri yeterince hızlı dönemiyor. Böyle olunca orta sınıf bir tankla birebirde bu ağır tankların arkasına çok kolay sarkabiliyorsunuz ve etrafında dönerken hızınız sayesinde toplarının ateş hattından kaçabiliyorsunuz. Örneğin Ferdinand'ın tareti de olmadığından tek başına hızlı araçlara karşı çaresiz durumda. Ama oyunun ana yapısı gereği bu tür tankları tek başına yakalamanız oldukça zor, mutlaka etrafında sizi engelleyecek bir tank bulunuyor.
  • @Father Torque
    Hocam doğru söylüyorsun da Pz III'te Maus'u delebilecek bir top var mı İstediği kadar etrafında hızlı dönsün arka zırhını bile delemez Pz III...

@Cedriccan
    Bak son cümlende söylemişsin nedenini mekanik sorunlar yüzünden terkedilmiş tıpkı Volkswagen'in şu anki araçları gibi çoğunda Motor arızası çıkabiliyor servisler vosvos dolu Ama bir BMW bir Mercedeste bunu göremiyoruz akıllandılar tıpkı Japonlar gibi sıfır hatayla araç yapıyorlar
  • @OzanSRC, AP hatta Premium'la bile zor ama HE zarar veriyor. Söylemek istediğim hızlı bir orta tankla gerekirse vurulmadan Maus'a 50 kez ateş edebilirsiniz. Bu arada Japon'ların kaliteden bahsetmişken elemanlara nazar değdirdik, Toyota 1 milyon aracı daha motor arıza olasılığı nedeniyle geri çağırmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

@OzanSRC, AP hatta Premium'la bile zor ama HE zarar veriyor. Söylemek istediğim hızlı bir orta tankla gerekirse vurulmadan Maus'a 50 kez ateş edebilirsiniz. Bu arada Japon'ların kaliteden bahsetmişken elemanlara nazar değdirdik, Toyota 1 milyon aracı daha motor arıza olasılığı nedeniyle geri çağırmış.

Bence hicbir tank Maus'a 50 kere ates edemez. Yani acıklık bir mapte olsa bile, mapin sonuna kadar gider ve arkadasını mapin bittigi yere verir. O olmasa bile bir sekilde vurabilir yani.
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Gezerken bu resmi buldum bilgisi olan var mı?

(Eğer tahmin ettiğim şekilde işliyorsa bu oyundan çok zevk alacağız )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanay54 -- 28 Ağustos 2010; 9:20:46 >
  • oyun güzel mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanay54

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Yalnız Clanın ismine bittim. Panzerfaust
    Biz de Panzerschreck falan mı yapsak.
    quote:

On September 1, we will be on air again with all the players connected to the American servers.

Yalnız kotu bir haberim var size. Yanlıs anlamadıysam Avrupa Server'ı test serverıymıs. Kuzey Amerika'da bir server acılacakmıs ve butun oyuncular oraya baglanacakmıs.
    Bu da pinglerimizin en iyi ihtimalle 180-200 olması demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyftn -- 28 Ağustos 2010; 12:27:49 >
  • Bu sıfırlanma işi iyi oldu. Önce Alman tankları ile başlamıştım çok sevdiğim için ama Rus tanklarını gereğinden fazla güçlü yaptıkları için KV'ye geçmiştim. Şimdi sıfırlandığı için kararsız kaldım neleri tavsiye edersiniz hangi ülke ve ne tür tank?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Revenge*

Bu sıfırlanma işi iyi oldu. Önce Alman tankları ile başlamıştım çok sevdiğim için ama Rus tanklarını gereğinden fazla güçlü yaptıkları için KV'ye geçmiştim. Şimdi sıfırlandığı için kararsız kaldım neleri tavsiye edersiniz hangi ülke ve ne tür tank?

Alman TD'lerinin bariz ustun olmasından dolayı, ben Alman TD'lerinden devam edicem.

Arkadaslar bir de birseyi fark ettiniz mi bilmiyorum. Mesela biz bir tank acmak icin once kendi tankımızın butun upgradelerini yapardık, sonra oteki tankı acardık.
    Simdi verecekleri exp'ler ile upgrade yapmamıza gerek kalmayacak, dogrudan sonraki tanka gecicez. Bu da bize asırı exp avantajı saglayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyftn -- 28 Ağustos 2010; 12:30:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cedriccan

quote:

Orijinalden alıntı: *Revenge*

Bu sıfırlanma işi iyi oldu. Önce Alman tankları ile başlamıştım çok sevdiğim için ama Rus tanklarını gereğinden fazla güçlü yaptıkları için KV'ye geçmiştim. Şimdi sıfırlandığı için kararsız kaldım neleri tavsiye edersiniz hangi ülke ve ne tür tank?

Alman TD'lerinin bariz ustun olmasından dolayı, ben Alman TD'lerinden devam edicem.

Arkadaslar bir de birseyi fark ettiniz mi bilmiyorum. Mesela biz bir tank acmak icin once kendi tankımızın butun upgradelerini yapardık, sonra oteki tankı acardık.
    Simdi verecekleri exp'ler ile upgrade yapmamıza gerek kalmayacak, dogrudan sonraki tanka gecicez. Bu da bize asırı exp avantajı saglayacak.

Evet haklısınız bu süper haber.. Free xp olarak geri ödeyecek olmaları..

Bakalım credit olayı nasıl olacak, tankın satın alış fiyatı mı yoksa iade fiyatı mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1
    Bakalım credit olayı nasıl olacak, tankın satın alış fiyatı mı yoksa iade fiyatı mı.

Resmi açıklamada bu konu zaten açıkça belirtilmişti. Tüm tank, mühimmat, vb için satın alınma fiyatı ödenecek.
  • Arkadaslar isterseniz Clan'ın ismini simdiden kararlastıralım. Ben Panzerschreck'ten yanayım. Herkes kendi fikrini soylerse oylama yapabiliriz.

Panzerschreck:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyftn -- 28 Ağustos 2010; 16:33:56 >
  • Sanırım ilk aşamada Amerika serverı olacaktır, sonrasında Avrupa serverı açmaları mantıklı olur.
  • Çok orjinal ve güzel bir oyuna benziyor eğer arcade simulasyon arasında iyi bir noktada olursa oyun çok güzel olur.Betasına kaydoldum email atacaklarmış
  • Arkadaslar tekrar ediyorum, Clan icin isim onerilerinizi belirtirseniz 1 Eylul'e kadar bir karara varabiliriz.
  • Turkish Armed Forces olabilir belki, Türklerin bulunacağı bir clanın ismi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanay54

End war gibi olabilir sanırım.Yani şu şekilde.Oyunda 3 taraf vardı.AB-amarika-Rusya.Harita da böyle bölgelere ayrılmıştı.Örneğin fransa üzerinde AB ile Rusya arasında günlük binlerce çatışma oluyor diyelim.Bu çatışmalardan %50'nin üstünde üstünlük sağlayan taraf bölgeyi de ele geçiriyor veya elinde tutmaya devam ediyor.Her gün sonunda çatışmaların sonucuna göre harita da güncelleniyor.Yanlız Wot'da taraf seçme nasıl olacak onu bilmiyorum.Sonuçta rus-alman tankları aynı takımda yer alabiliyor.Bu da mantıksızlık yaratır.Tahminime göre klanlar mücedele edecek.
  • Konuyu gördüm indireyim diyorum ama fazla zamanım yok oyun iyi diyorsanız indiricem, pvp durumu nasıl?
    Ve başvurdum beta için ama başka bir şey yapmam lazım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

Konuyu gördüm indireyim diyorum ama fazla zamanım yok oyun iyi diyorsanız indiricem, pvp durumu nasıl?
    Ve başvurdum beta için ama başka bir şey yapmam lazım mı?

Hocam merhaba,
    Oncelikle fazla zamanınız yoksa pek bulasmayın derim. Zira cok zaman yiyebiliyor. Ben LYS'ye hazırlanıyorum ve okul basladıgında bırakmayı dusunuyorum. Simdi bile belli bir plana uyarak oynuyorum.
    PVP'den neyi kast ettiginizi anlamadım oncelikle. Basvurduysanız ve keyiniz geldiyse baska birsey yapmanıza gerek yok. Tek yapacagınız oyunu indirip sifreniz ve email'ınız ile oyuna girmek.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.