Şimdi Ara

World of Tanks - Soru & Cevap (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
4.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sovyet Tankı Tank Avcısı OBJ 268'e herhangi bir değişiklik var mı? şuan tank çok kötü bir durumda dikkatinizi büyük ihtimal çekmiştir ki artık neredeyse kimse bu tank ile oynamıyor.Benim gibi acemi olanlar hariç.İlk benim gibi başlayanlar yanlışlıkla bu rezil tanka denk geliyor.
  • aliksan kullanıcısına yanıt
    Birkaç güncelleme önce buff aldı
    Mermi hızı arttı eskiden 760 civarında iken 950 oldu
    Birde namlu sağ sol açıları arttı

Ama tankda motor gücü eksikliği ve hız eksikliği
    bariz ortada
    Tabii tank T10 baz alınarak geliştirildiği içinde zırhı, motoru , hızını artıramıolar.

Bu bağlamda çin avcıları devreye girio onlarda onların avcılar isu yolunu baz alıolar (IX-X) ama ön zırhları daha iyi tabi

Ama obj263 ıs7 şase'sine dayandığı için hem hızlı hemde zırhlıdır.
    Her ne kadar önü mızrak burun olmasada ıs7 baz alınarak geliştirilmiştir.
    Ve alt plakayı saklarsanda kolay kolay mermi yemezsin
    Ama 7-8-9lvl çilesine katlanırsın.
    Zaten topuda ıs7 topunun gelişmiş hâlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysef -- 8 Ekim 2017; 12:34:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wargaming Türkiye

quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan_Pasha

Oyun artık iyice pay2wine dönüştü ki bunu 5 yıllık wot oyuncusu olarak söylüyorum.Pahalı ve hormonlu pre tankları satıp oyunun dengesini alt üst etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz.Benim para verip aldığım t8 tankım sizin piyasaya sürdüğünüz yeni pre tanklar tarafından al aşağı ediliyor.

Yeni gelen sıralamalı savaş pek tutumadı gibi.Verilen emek ve kazanılan ödül dengesizdi.Ayrıca 30 vs 30 savaşlar uzun vadede tutmayacak gibi.Yeni bir şeyler eklenecek mi oyuna yoksa ya tutarsa mantığına devam mı?

Merhaba,

Oyunun pat 2 win'e dönüştüğü konusunda sizinle aynı şekilde düşünmüyoruz. Aldığınız veya alacağınız herhangi bir tank size galibiyeti garanti etmemektedir ve kazanmanız kesin olarak sağlanmamaktadır. Son zamanlarda çıkan bazı premium tanklar, eski premium tanklara göre daha güçlü karakteristiklere sahip olduğu için bu tarz bir düşünce oluşmasına sebep olmuş olabilir. Ancak eski premium tankları düzenli olarak gözlemlemekte ve gerektiğinde özelliklerine düzenlemeler getirmekteyiz. Örneğin; yakın zamanda özellikleri geliştirilen Löwe.

Sıralamalı savaşlar konusunda, ilerleme oyuncular için biraz zorluydu, aşamalarda ilerlemek için gerekli olan sıralama puanı oldukça yüksekti. Bu sebeple düşürmeye karar vermiştik. İlerleyen sezonlarda bu kadar zor olmamasına dikkat edeceğiz.

30 vs 30 savaşlar içinse şu anda oldukça popüler olduklarını ve bu sebeple Büyük savaşlarla karşılaşma oranının arttırıldığını belirtebiliriz.

- vuque

hocam adam fırından ekmegi yememiş. Ekmeğinizi almış ve beyenmemiş sizin anladığnız örneğe göre böyle

• Bir daha olsun ben görmedim bu topici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 8 Ekim 2017; 12:48:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun PC ve PS4 de ek üyelik olmadan oynanıyor ama xbox one da gold isteniyor hiç mantıklı değil hem xbox için gold hemde sizin oyununuz için gold almak gerekiyor yoksa ilerlenmiyor anlaşın ms ile online için sizin oyun gold istemesin ki wot içerisinde gold alabilelim ikisi birden çok masraflı ve genelde almayı tercih ettiğimiz live gold oluyor.
  • wot pişmanlıktır .

oynayacaksanız wot blitz oynayın ben öyle yapıyorum

tabi bu benim düşüncem.

tiger 2 almıştım en son wot ta.

son topu açmak ayrı zor.

kv-13 ün deneyimini açmıştım.

pre yok=para yok

alamadım tankı 3-4 yıldır öyle duruyor.

bende sildim oyunu rahatladım.wot blitz oynuyorum.çok eğlenceli geliyor bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 den beri oynamıyorum yapacağınız oyunu öpeyim.Anlaşılan daha kötü yapmışsınız oyunu.
  • War Thunder varken bu oyunu oynayan kaldı mı?
  • fair game diye ortaya çıkıp da şu sonuçlar defalarca üst üste nasıl oluyor bunu bir soran olmamış.World of Tanks - Soru & CevapWorld of Tanks - Soru & CevapWorld of Tanks - Soru & CevapWorld of Tanks - Soru & Cevap

• Selam arkadaşlar bir sorum olacak. Kablonet kullanıyorum 25mbit world of tanks 60-80 arası pingle haftaiçleri gayet rahat oynuyorum bazen genellikle haftasonları 100 lere çıkıyor ping ve oyun benim için oynanamaz hale geliyor. Acaba turkcell superonline fiber e geçsem ping değerlerinde düşüş olurmu?
  • holyturk06 kullanıcısına yanıt
    Ayni sorun son patchden sonra bircok kiside daha var. Forumlarda da bu konuda soylemler artmis durumda. Saniyorumki durumu WOT un kendisi cozmesi gerekecek.
  • bir süredir oynamıyordum.. oyunun yine ping 'mi yamuldu??merak etmeyin çok sürmez geçer düzelir..sıklıkla olur..grip hastalığı gibi..ama esas konular sorunlar düzelmez..kanser gibi yavaş yavaş öldürür..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.