Şimdi Ara

World of Tanks MOD paylaşımı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
34.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • penetre modunu nereye kuracağız söylermisiniz
  • beyler ben bu dosyaları belirtilen yere attım ama birşey olmadı bi yardımcı olabilir misiniz . şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman284

penetre modunu nereye kuracağız söylermisiniz

mirkantovda tam olarak ne yapmanız gerektiği yazıyor res_mods adlı klasörde 7.3ün içine atılacak dosyalar
  • drongo-lab.ru güzel modlar var.
  • Son çıkan versiyon 7.3 ile uyumlu "Penetration mod" var mı arkadaşlar?
    Ya da yukarıda verilen mod version 7.3 ile çalışır mı?

Teşekkürler...
  • Sorumun cevabını bu sitede buldum galiba... Şu anki son versiyon 7.3 ile uyumlu "World of Tanks - Skin penetration mod" Turbobit ve Letitbit linkleri veriliyor.
    http://all4wot.ru/category/skins-probitie/

Not: MOD dosyalarını yukarıda bahsedilen klasörlere RAR olarak ve ayrıca açık klasör olarak attım. Ancak değişiklik yok! Acaba aktive etmek için bir tuş kombinasyonu falan mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulaş-ım -- 17 Mayıs 2012; 16:22:11 >

• Hortlatalım bu konuyu önemlilerden birisi çünkü.
  • WOT TWEAKER

Sistemi yetersiz olan oyuncular için, belirli efektleri kapatma modu.

İndirmek için tıklayınız

BU PROGRAM ÇALIŞMIYOR ARKADAŞLAR...ŞUNLARI GERÇEKTEN TAM BİR ÇATI ALTINDA GÜZEL BİR ŞEKİLDE TAM TAMINA YARDIMCI BİR FORM ŞEKLİNDE DÜZENLESEK !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firavun_16 -- 9 Kasım 2012; 10:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEJAWU77

WOT TWEAKER

Sistemi yetersiz olan oyuncular için, belirli efektleri kapatma modu.

İndirmek için tıklayınız

BU PROGRAM ÇALIŞMIYOR ARKADAŞLAR...ŞUNLARI GERÇEKTEN TAM BİR ÇATI ALTINDA GÜZEL BİR ŞEKİLDE TAM TAMINA YARDIMCI BİR FORM ŞEKLİNDE DÜZENLESEK !!!

googleden arat forumlarda falan 8.1 için uyumlu olan bulunuyo. linkini verirdim ama şuan iş yerindeyim kurmasını bilmiyorsan tarif ederim.
  • abi bu wot twekare tam olarak nereye kuracaz :) gene ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynx88

abi bu wot twekare tam olarak nereye kuracaz :) gene ben

pm attım.
  • http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/132000-performans-sikintisi-cekenlere-ozellikle-eski-laptoplar-icin/

buradaki maddelerin güncel hallerini yaparsan baya rahatlama sağlarsın fps açısından.
  • Beyler rakibin zayıf yerlerini gösteren bir mod var. Hangisi o ya da nereden bulabilir. Birbirine karışmış linkler.
  • 8.2 ses yaması varmı mayback engıne??
  • KONUYU HORTLATMALIYIZ BEYLER. HA GAYRET.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pomatesli Dasta

Beyler rakibin zayıf yerlerini gösteren bir mod var. Hangisi o ya da nereden bulabilir. Birbirine karışmış linkler.

evet banada lazım o mod bulan varmı ??
  • TZB klanına oyuncular alınmaktadır...klan savaşlarına katılacak kapasitede olanlar bana PM atabilirler...herkese iyi oyunlar...
  • oyunda mod kullanımında sıkıntı yok değil mi? özellikle şu tankların zayıf noktalarını gösteren modlarda. bot muamelesi yapmasınlar sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

oyunda mod kullanımında sıkıntı yok değil mi? özellikle şu tankların zayıf noktalarını gösteren modlarda. bot muamelesi yapmasınlar sonra?

emin değilim ama hit zone denilen modun yasak olması lazım . diğer over target modları serbest . wot forumdan araştırmak lazım . siz kullanırsanız ekran görüntüsünü internet üzerinde paylaşmayın . ne olur ne olmaz .
  • tamam teşekkür ettim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.