Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.032
Cevap
33
Favori
141.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sağ sağlim gelmeni temenni ediyorum

oyunu herkes bıraktı sanırım, çünkü başlık dibe çöktü :d

ben de artık girmemeye başladım. özellikle şu mağum firmanın tanklara belirlediği saçma fiyatlardan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu oynamıyorum ama kumar sevdalısı olduğum için hemen hemen düzenli şekilde kutuları açıyorum. 500-1000 arası bir aştın verdi tam emin değilim. Sonra garajımda olmayan 8 tier sp'i verince çok mutlu olmuştum. Bir süre sonra daha önceleri gıcık alıp parayla satın aldığım ama kredi için sattığımdan dolayı çok pişman olduğum için bana kutudan çıkmasını çok istediğim t-25 çıktı. Sonra da ıs-6 çıktı. Ama garajımda zaten olduğu için yanlış değilsem 3.5-4 m kredi verdi. Sonra merak edip ıs-6'nın kredi fiyatına baktım 2.5 m idi. Çok şaşırmıştım sebebini de anlamadım ama üzümü yedim bağını sormadım.

Peki bunları niye anlattım? Kutular acayip nerf yemiş çünkü. 1 aydır ha bire yedek parça veriyor. sadece 5 altın daha çıkmalı ki yüzde 50 indirim geldiğinde garajıma 1 adet 5 tier preyi daha ekleyebileyim, ama çıkmıyor. Bu arada gelen beleş altınlarla churcili beleş aldım sayılır. Kutular bana yaradı. Sömürdüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: __Nikolaus__

Şafak 72

Kolay gelsin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam t49'un modül hasarı cidden berbat olmuş bırakın cephane patlatmayı yangın zor çıkıyor artık. Yangın çıkarmak için bile kırk takla atacaksak 152'lik topun anlamı nedir ki

Bu konuda bişey yapamaz mıyız hocam heryerden kırptılar tankı, bari modül hasarı bufflansın

Rhm'ye ru251'e bile tek atamayacaksak t49'un özelliği ne

• Kutuları iyice mahfetmişler. Çok nadiren kredi çıkıyor onun dışında tamamen yedek parça veriyor. Sadece ve sadece +5 altına daha ihtiyacım var. Bir daha ki yüzde 50 indirimde bir tane daha 5 tier tank garajıma ekleyebilecem o sayede. 2 ay boyunca beni ihya eden kutulardan iki aya yakındır hiçbirşey çıkmıyor.

• güzel oyun
  • tankların haritalara göre nerde durması gerektiğine dair video varmı? bugün 2 tane behcet çok fena süpürdü beni ya
  • Steam üzerinden geri döndüm oyuna.

Beleş kutular gelmiş para falan veriyor şaşırttı beni WG.
  • Altın satın alamıyorum beyler neden ?
    World of Tanks Blitz (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hann- -- 12 Aralık 2017; 14:53:0 >
  • Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    hoş geldin

kutuların pek bir albenisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Hann-

Altın satın alamıyorum beyler neden ?
    World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Sizi boykot mu ediyorlar hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Hann-

tankların haritalara göre nerde durması gerektiğine dair video varmı? bugün 2 tane behcet çok fena süpürdü beni ya

Hocam TD'lerin duracağı yerler bellidir zaten, her mapte iki kanat olur iki kanatta da tdlerin pusması için hazırlanan bi köşe vardır. Genelde çalılıklı, arka cephede kalan ama yüksek, bölgeye hakim bir tepe olur.

Medium ve hafifler maç başı spot yapmaya giderler, her mapin spot için uygun bir noktası vardır Güneş hocamın videolarından bu noktaları görebilirsiniz.

Heavyler ise her telden çalarlar takıma göre oynarsınız.

• Aga yeni güncellemeyle her şeyin zırhını 200mm yapmışlar, anlamıyorum bu heriflerin bi ortası yok mu

• löwe nerf mi yedi? bu tankı bi hevesle aldım, ama beklentimi karşılamadı xd

odaklanması biraz daha hızlı olabilir gibi. gerçi is 6 ya göre çok hızlı, ama is 6 ya göre

• quote:

Orijinalden alıntı: tenderbrans0n

löwe nerf mi yedi? bu tankı bi hevesle aldım, ama beklentimi karşılamadı xd

odaklanması biraz daha hızlı olabilir gibi. gerçi is 6 ya göre çok hızlı, ama is 6 ya göre

Sonraki güncelleme buff alıyor

• oyunu artık bıraktım, sarmıyor

tanklarımı düşünen biri varsa özelden ulaşsın. uygun bir değere teslim edebilirim

incelemek isteyen özele gelsin
    edit: e posta değişme probleminden dolayı satış da iptal, ama oyuna girmeme konusunda kararlıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenderbrans0n -- 27 Aralık 2017; 5:49:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenderbrans0n

oyunu artık bıraktım, sarmıyor

tanklarımı düşünen biri varsa özelden ulaşsın. uygun bir değere teslim edebilirim

incelemek isteyen özele gelsin
    edit: e posta değişme probleminden dolayı satış da iptal, ama oyuna girmeme konusunda kararlıyım

Blitz fair resmen çöp aga, ben de bişey sandıydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 27 Aralık 2017; 18:56:34 >

• AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt
    ?

• AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

M60'ın kredi getirisi hala normal araçlar kadar mı?

• 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.