Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (352. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-368EFBB24

Alışıyorum. Açılı durma falan biliyorum ama pratiğe dökmek mesele. Sınıf 8 Rus T-44 ile 3468 hasar yaptım az önce. 2000 hasara kadar da çıkmaya başladım genelde. O kadar kötüydüm ki 1000 hasar bile veremiyordum önceden. Manevra kabiliyeti çok güzel bir tank. Vur kaç saklan, sürekli konum değiştir falan yapmaya çalışıyorum. Yakalarlarsa her yerimden deliyorlar.

Bir yandan ağır tank sınıflarında ilerliyorum iki tane. YouTube'ta videolar var arada bakıyorum.

burda konstantin diye biri vardi eskiden rus antalyada yasayan, derdi hep oncelikli hedefin canindan fazlasini vurmaya calis.

sonra konu sahibi ve kanali olan gunes sey dedi canini koru mac sonuna kadar.bu gibi bilgilere uyarak gelisiyor.

ya dersin oyun bu gelismek onemli mi?zaman ayirip oynadigin seyde kotu olursan zevk alamazsin ki.

adam 30 k mac yapmis %50 wr ile oynuyor ilk gun neyse son gun o.bir sey oluyor pat diye dalip ölüyor.oyunda en onemli sey sabır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Etkinliklerden kazandığım premium tanklar olmasa kredi kasmak oldukça zor. Üst seviye tanklara erişemeyeceğiz yoksa kolay kolay. 9. sınıf (t-44'ten sonraki tank) için deneyim topladım ama kredi lazım diye premium tank oynayıp kredi topluyorum.

Kasada kredi varmış. Aldım T-54'ümü. Biriken serbest dp ile de yeni parçalarını taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 31 Ocak 2021; 16:40:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamla teke tek kaldım, ucu ucuna kaybettim. En yüksek hasar kaydım oldu aynı zamanda.

Avcumun içi de su içinde kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 8 Şubat 2021; 20:37:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba sabah bilgisayarımı açtığımda steam uzun güncelleme yaptı.. sonra wot açmaya çalıştım bir türlü açmadı.. akşam oldu bilgisayarı aç kapa gene açmıyor.. başlangıçta açılır gibi oluyor resimde kalıyor ne yapmalıyım.. tşk

• arkadaşlar dün gece wot blitz hesabım çalınmış. Rus serverine transfer tamamlandı diye rusça bir mail geldi ve artık hesaba ulaşamıyorum.

Tavsiyem şifrenizi değiştirin yada 2FA koruması falan varsa açın hepsini.

EU dan oyuna girmeye çalıştığımda you account moved to another server diyor...

• Vidyolarında bahsettiğin arkadaşın sinan bu sinan mı? kazanma oranını yüksek görünce bu olabilir dedim:

• beyinsis B kullanıcısına yanıt

E5 ile oynuyor xddd ve nicki doğru. Evet bahsedilen Sinan o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlyone12 kullanıcısına yanıt
    Şanssız bir seferine denk gelmişiz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Cümleten Selamun Aleykum,

Oyuna yıllar sonra tekrar döndüm (şimdilik). Eskiden kalan birikmiş kaleksiyon tankları falan satınca 17.000 altın birikti. Kumar hırsıyla mantıksız bir hareket yaparak kutulara bastım ama çok karlı çıktım.

25.000 altınlık tank çektim
    400.000 Serbest Deneyim geldi
    x5, x4, x3'ler sayesinde T32'den kurtulup m103'ü oynamadan serbest deneyim e4'ü çektim (10. seviye araştırma indirimi itemiyle kullandım). Ru251'i de o sayede geçtim ama serbest deneyimime kıyamadım. 400.000 serbest deneyimim kaldı.

Sonuç olarak dün gece oyuna olan şevkim çok yükseldi çünkü çok karlı bir gündü.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Tuzak lan bu oyun. Kumar bağımlısı oldum oyun oynadığım yok kutu açıp duruyorum hiçbir şey de vermiyor. Koleksiyon tankımı satmış kutu almış hiçbir şey de çıkaramamıştım. Sonra parası neyse verip tankımı geri aldım. Şuan o tankı tekrar satıp kutu almamak için krndimi zor tutuyorum. 7500 altına 22 gizemli kutu geliyor. 22 kutudan 5 gizemli sertifika havada karada çıkmalı ama bir tane bile çıkmayacak. 100 kutu açtım belki 1ü tane çıkmadı. Allah belanı versin Wargaming. Oyun yapma git Amerika'da kumar oteli aç.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Para tuzağı bunlar para  

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.