Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6-7 normal sandık açtım en yüksek tılsım çıkanlara bet basarak açmaya başladım.

Ancak ne hikmetse sürekli, sahip olduğum en yüksek 2 pre olan tanklar ac4 sentinel ve t54 mod1'den başka birşey çıkmadı

Hatta sentinel bet'siz 2 kere tamamlanacak kadar çıktı diye düşünüyorum

3 sandıktan 1'i zaten mod1'di o da 1 kere tamamlanacak kadar çıkmıştır herhalde

Sorarım size forumdaşlarım şimdi bu tesadüf mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 8 Ocak 2018; 19:14:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt
    Adama da sahip olduğu lekpz çıkıp duruyordu. Bana da bişey çıkmadı. Bayraklarla da donanım açma parçalarını aldım, birde 2 tank slotunu kaptım. Bana en çok yarayan 5x ler oldu. Çok güzel klan seviyesi + tank kastım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

Adama da sahip olduğu lekpz çıkıp duruyordu. Bana da bişey çıkmadı. Bayraklarla da donanım açma parçalarını aldım, birde 2 tank slotunu kaptım. Bana en çok yarayan 5x ler oldu. Çok güzel klan seviyesi + tank kastım.

Ben de tank slotu aldım, kredi alacaktım sonra neyse ki 7'lik kutudan iyi kredi çıktı yine

• Lannn etkinlik kutusuna 30 tane pre. tank koymuşlar, bir açtım 5 DP desteği çıktı.

Seviyorum abi bu adamları, tam bir troll firma.

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 13 Şubat 2018; 18:51:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lady Sylvanas Windrunner

Lannn etkinlik kutusuna 30 tane pre. tank koymuşlar, bir açtım 5 DP desteği çıktı.

Seviyorum abi bu adamları, tam bir troll firma.

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Evet 30 tane tank, biri çıkmazsa öbürü çıkar diye açıyorsun ama destek

• Lady Sylvanas Windrunner kullanıcısına yanıt
    AFK_is_now_AFK kullanıcısına yanıt
    Şu kutu olayı çıktıktan sonra etkinliklerden donanım açmak için lazım olan parçalardan alıyorum. Kutudan tank çıkma olasılığı gerçekten düşük.

• Aktif bir klam varsa katilirim. Turnuva vs. Olursa cok iyi olur.

• quote:

Şu kutu olayı çıktıktan sonra etkinliklerden donanım açmak için lazım olan parçalardan alıyorum. Kutudan tank çıkma olasılığı gerçekten düşük.

Artık marketteki kutulardan tank çıkma ihtimalini açıklıyorlar, 121B kutusunda tank çıkma ihtimali %5 yazıyordu.

Bunu çook önce defalarca facebook grubunda söyledim, wg paramızın karşılığında şans eseri tank çıkacağını vaadediyor ama % kaç? Belki de %0.001. Bunu dediğimde linç etmeye kalkan mı dersin beğenmiyorsan sg diyen mi, wg'nin avukatlığına soyunan mı dersin.

Ülke insanımızın hakkını savunma konusunda çok sıkıntıları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AFK_is_now_AFK -- 27 Şubat 2018; 15:44:6 >
    Yüzde olayını Nikolaus söylemişti. Appstore ile alakalı bir durum. Wg de mecburen yüzeyi yazmak zorunda kalmış.

• quote:

Yüzde olayını Nikolaus söylemişti. Appstore ile alakalı bir durum. Wg de mecburen yüzeyi yazmak zorunda kalmış.

Tüketici haklarını savunan firmaları görmek güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: __Nikolaus__

Cruiser 3 aldım 3 günlük oynamayla millet 1 vuruşta indiriyor ben 7 8 anca. tank mı değişsem?

Başlangıç için is-7 öneriyoruz genelde

Tesekkurler dikkate alacağım

• Oyunda lag sorunu yaşayan var mı? Ping ve lag benim için hep sorun oldu bu oyunda, ama şimdiye kadar genelde iss den kaynaklıydılar. Ama son 3-4 gündür bir lag olayı var ki anlam veremiyorum. Ping düzgün olmasa da var, olsa da var, özellikle rakibin spotlandığı anlarda ve ben ateş ederken bir anda kaymalar oluyor oyunda. Oyun anlık donuyor ve rakip tank bir anda bir önceki pozisyonuna göre 10 metre ileride felan beliriyor. Oyunda sordum, benzer şikayetleri olanlar var. Noluyoruz anlamıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

bana bir kere çıktı ama 2. seviye. hiç oynamıyorum o tankla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

quote:

Orijinalden alıntı: __Nikolaus__

Cruiser 3 aldım 3 günlük oynamayla millet 1 vuruşta indiriyor ben 7 8 anca. tank mı değişsem?

Başlangıç için is-7 öneriyoruz genelde

Alıntıları Göster
    is-3 ile ilerliyorum. tüm donanımları açtım. çok iyi bir tank haline geldi artık. ters sidescrap olayını hala beceremiyorum ama ön altını saklamak ta çok işe yarıyor. tiger I de iyiydi. tiger II'yi yeni aldım bakalım... ama is-3 çok iyi. bir de kv-1s en üst topuyla çok iyiydi. o seviyelerde öyle bir top yok ve her vurduğumda karşımdaki şok oluyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

is-3 ile ilerliyorum. tüm donanımları açtım. çok iyi bir tank haline geldi artık. ters sidescrap olayını hala beceremiyorum ama ön altını saklamak ta çok işe yarıyor. tiger I de iyiydi. tiger II'yi yeni aldım bakalım... ama is-3 çok iyi. bir de kv-1s en üst topuyla çok iyiydi. o seviyelerde öyle bir top yok ve her vurduğumda karşımdaki şok oluyordu.

Alıntıları Göster
    Evet kv-1s'nin topu büyük kalibre olduğu için millet görünce çekiniyor baya

Ben ona bir de 9. seviye klan ikmalinde gelen mavi kamuflajı yapıştırdım, dosta güven düşmana korku salıyor bunu ciddi ciddi gördüm Takımı yönlendirmeme gerek kalmıyor bazen, kamuflajı gören peşime takılıyor en alakasız yerlere gitsem bile. Düşmanda ise bi tedirginlik oluyor "bu adam işi biliyor uzak durayım" fikri oluşturuyor

Is-3 cidden güzel tank, BL-9 topu çok caydırıcı, zırhı çok iyi yan taraflar boşluklu, heat yemiyor çoğu zaman. Bazen alakasız sektiriyor. Ve de güzel hızlanıyor. Yolun sonundaki IS-7'yi zaten onun 10. seviye hali gibi düşünebilirsiniz Yalnız o yolun 9. seviyesi IS-8 ise genelde oyuncuların en sevmediği tank, zırhtan yoksun ama etkin ateş gücü ve manevra kabiliyeti olan bir tank. Bi nevi kv-1s gibi aslında. Fakat is-3'ten sonra çoğu oyuncu afallıyor bi hayal kırıklığına uğruyor "bu tank dandik" gibi bir algı oluşuyor umarım ona yakalanmazsnız siz de

• quote:

Evet kv-1s'nin topu büyük kalibre olduğu için millet görünce çekiniyor baya

Ben ona bir de 9. seviye klan ikmalinde gelen mavi kamuflajı yapıştırdım, dosta güven düşmana korku salıyor bunu ciddi ciddi gördüm Takımı yönlendirmeme gerek kalmıyor bazen, kamuflajı gören peşime takılıyor en alakasız yerlere gitsem bile. Düşmanda ise bi tedirginlik oluyor "bu adam işi biliyor uzak durayım" fikri oluşturuyor

Is-3 cidden güzel tank, BL-9 topu çok caydırıcı, zırhı çok iyi yan taraflar boşluklu, heat yemiyor çoğu zaman. Bazen alakasız sektiriyor. Ve de güzel hızlanıyor. Yolun sonundaki IS-7'yi zaten onun 10. seviye hali gibi düşünebilirsiniz Yalnız o yolun 9. seviyesi IS-8 ise genelde oyuncuların en sevmediği tank, zırhtan yoksun ama etkin ateş gücü ve manevra kabiliyeti olan bir tank. Bi nevi kv-1s gibi aslında. Fakat is-3'ten sonra çoğu oyuncu afallıyor bi hayal kırıklığına uğruyor "bu tank dandik" gibi bir algı oluşuyor umarım ona yakalanmazsnız siz de

Alıntıları Göster
    evet kv-1s'in zırhı çok nazlıydı. fena deliniyordu. zırh olarak matilda gibi birşey görmedim. bir keresinde defalarca saydırdılar. sandım işim bitti ve dışardan seyrediyorum, meğer bişey olmamış. matilda'yı çok zor vuruyorlardı. defalarca ortalığı dağıttığım çok oldu, bir keresinde herkes matilda matilda diye tezahürata başladı. ancak bir yerden bir yere koşuşturdukları zaman resmen sümüklüböcek oluyor. neresi orta tank anlamadım.

is-3 ün ilk topu da çok iyiydi ama son topu aynı güce sahip olmasına rağmen çok hızlı bir top ve o yavaşlık handikapı yok. sanırım daha da isabetli.

• quote:

evet kv-1s'in zırhı çok nazlıydı. fena deliniyordu. zırh olarak matilda gibi birşey görmedim. bir keresinde defalarca saydırdılar. sandım işim bitti ve dışardan seyrediyorum, meğer bişey olmamış. matilda'yı çok zor vuruyorlardı. defalarca ortalığı dağıttığım çok oldu, bir keresinde herkes matilda matilda diye tezahürata başladı. ancak bir yerden bir yere koşuşturdukları zaman resmen sümüklüböcek oluyor. neresi orta tank anlamadım.

is-3 ün ilk topu da çok iyiydi ama son topu aynı güce sahip olmasına rağmen çok hızlı bir top ve o yavaşlık handikapı yok. sanırım daha da isabetli.

Alıntıları Göster
    Çok zırh bazen çok avantaj demek olmuyor maalesef. İşi bilen bir oyuncu matildayı rahatça saf dışı bırakabilir. Sanırım seviye 4'tü matilda, ben o seviyede en çok luchs ve dw2'yi seviyorum, hatta dw2 ile 7 kill yapmıştım bi maç

Aslına bakarsanız bazı orta tanklar heavylerden daha zırhlı oluyor ve çok yavaş oluyorlar mesela T26E4 Super Pershing, ya da T54 mod.1 mesela. İki tankın da mükemmel zırhları var hele super pershing, doğru açıda durunca kendi seviyesinde ölümsüz oluyor ancak kağnı gibi yavaş

• quote:

Çok zırh bazen çok avantaj demek olmuyor maalesef. İşi bilen bir oyuncu matildayı rahatça saf dışı bırakabilir. Sanırım seviye 4'tü matilda, ben o seviyede en çok luchs ve dw2'yi seviyorum, hatta dw2 ile 7 kill yapmıştım bi maç

Aslına bakarsanız bazı orta tanklar heavylerden daha zırhlı oluyor ve çok yavaş oluyorlar mesela T26E4 Super Pershing, ya da T54 mod.1 mesela. İki tankın da mükemmel zırhları var hele super pershing, doğru açıda durunca kendi seviyesinde ölümsüz oluyor ancak kağnı gibi yavaş

Alıntıları Göster
    matilda arkadan çok pis vuruluyor. ama önden çok zor. geçen arkadan vurdum. bir de bazı tanklar matilda'yı önden de delebiliyor. benim rekorum 5 kill.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 16 Nisan 2018; 0:43:29 >

• quote:

matilda arkadan çok pis vuruluyor. ama önden çok zor. geçen arkadan vurdum. bir de bazı tanklar matilda'yı önden de delebiliyor. benim rekorum 5 kill.

Alıntıları Göster
    T44-100 ya da Chieftain alabildiniz mi

• 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.