Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.032
Cevap
33
Favori
141.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım hocam ve sovyet tanklarina başladım öneriniz doğrultusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugunki 250altinida alarak is5 aldim, varsayilan mermi apcr ;))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutu görevlerini hep akşam tamamlıyordum. 15 saat pre hesap ve altın geliyordu. Dedim içimden bunlar günlük limit koymuştur pre tanklar için akşama bırakmayayım. Görevleri erken yaptım çıka çıka a32 çıktı . 1 gün pre hesap çıktı ve birkaç deneyim puanı yükseltme vs tırt şeyler. A32 yerine bari tier3 tanklar çıksaydı . Tier4 tam ölü bir tier. Tier5 geliyor falan , tier3 keyifli olurdu su76l çıksaydı. Diğer taraftan 15 saat pre benim için 15 gün pre gibi birşey günde 1 saat oynayan biri için mükemmel birşey . 1 günlük pre tırt. Birde altın çıkmadı bari altın verselerdi ya . Moralim bozuldu . Millete batır batır tank çıkıyor bize yok:)

• takım görevi vermeleri büyük vicdansızlık. Takım görevleri her zaman sıkıntı, düzenli platoon arkadaşı olmayanlar için pek tabi. Uğraşacaksın uğraşacaksın 40 wr li insanlarla oynayacaksın bitireceksin sonra arttırıcı verecek kahrolacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

takım görevi vermeleri büyük vicdansızlık. Takım görevleri her zaman sıkıntı, düzenli platoon arkadaşı olmayanlar için pek tabi. Uğraşacaksın uğraşacaksın 40 wr li insanlarla oynayacaksın bitireceksin sonra arttırıcı verecek kahrolacaksın.

mesela ben her ne kadar super noob dan noob seviyesine ulaşsamda takım oyununda pek beceremiyorum genelde tek oynadığım için sanırım
  • Akşam gel yaparız . Akşama ben arkadaşın hesabında görevleri yapacam . 8 9 gibi ben oyuna girerim.

• taptazesut T kullanıcısına yanıt
    Ben 19 dan sonra dışarıdayıım geceye kadar ama ondan öncesinde yapabiliriz.

• neyse bugünki görevden 45.03 çıktı yine iyidir
  • bir önceki kutuyu almadım. Uğraşmaya değmez gibi gelmişti. Şimdi aldım iki kutuyu toplam 4 kutu açmış oldum. (Allah rızası için bir dahakine takım görevi gelmesin lütfen 50 galibiyet iate takım isteme nolur.)

TOPLAMDA

695 altın. 30 adet 1 saatlik pre. 1 adet 24 saat pre. Ve diğerleri de bir sürü zart zurt işte. Havadan geldiği için bu da iyidir. Tankta gözüm yok bana çıkmaz adım gibi biliyorum zaten.

• Beyler kv-1 kullanıyorum tank çok yavaş... Varmı bi öneriniz...

• Tankı full yaptıktan sonra tank hakkında konuşabiliriz. Kv1 zırhlı tank olduğu için yavaş ama ilk açtığında ki gibi yavaş gelmez. Mürettabatı kredi ile %75 e çıkarman gerek. Sonra tier5 için 10 maça zaten mürettebat yüzde 100 olur . Motor paletleri açınca da zaten yeterli manevra seviyesine gelir , tabi bir medium light tank gibi bekleme. Kv1 oyundaki en iyi ağır tier5 tank.

• Hocam 7-8 maçta bitiyor takım görevi. Bence gayet güzel.

Murettabati %75 yapacaktım ama su an kredi sorunum var o yuzden yavas ilerliyorum...

• %50 mürettabat ile hiçbir tankla oynama. Kazanabileceğın maçları kaybedersin kredi kaybedersin aynı sey olur. Onun yerine full tanklarınla oyna kredi kas yüzde 75 yapıp oyna.

Su an %100 hocam... Kv1-S için kasmaya başladım

• Vicdansızlar.

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

• 60 küsür tlye o kutulardan aldım.Garajımda olan iii iv seviye falan tank vardı, ondan çıktı bi o kadar. :D o da bi işime yaramadı yani

• tenderbrans0n kullanıcısına yanıt
    aptalca işler yapıyorlar, ellerinde kalan kazancı da kaybedecekler diye düşünüyordum ama tersi oldu. 3.9 ile başlayan saçmalıklar silsilesiyle oyunun kesinlikle düşüşe geçeceğini düşünmüştüm. O sırada en yüksek ciro sıralamasında 90-120 arasında gidip geliyorlardı. Onun başlagıcıyla 60'ı buldular. Bugün ise 42. liği gördüler. Yiğidi öldürecek hakkını yemeyeceksin.

Ama açıkçası sizi anlamıyorum. Eskiden parasını verir tankı alırdın, ki fiyatlar 1/3 daha uygundu. Adam hem daha fazla alıyor hem de tankı satmak yerine tankı kazanma şansını satıyor ve daha çok kazanıyor. Ne denebilir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 13 Temmuz 2017; 0:34:36 >
  • tenderbrans0n kullanıcısına yanıt
    En mantıklısı her etkinlikte en ucuz paketten 1 tane almak. Ben öyle yaptım, vk 45.03 çıktı. Daha önce de fcm 50t.

• Ben bu "yeniliklerden" dolayı oyunu terkettim zaten. World of Warships Blitz bekliyorum artık, orayı b.k edene kadar oynabileceğiz en azından.
    World of Tanks Blitz (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 13 Temmuz 2017; 10:20:57 >
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.