Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.032
Cevap
33
Favori
141.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TechZone

Onlar kendi ana konularını oluştursunlar ya da buradan devam etsinler.. bize ne? Oyun aynı nasılsa..

Bende TR'de server kurulmasını istiyorum aslında.. Bugüne kadar gördüğüm en düşük anlık ping değeri 68ms idi.. 25mbit uydunet kullanıyorum genelde 80 - 100ms arası gidip geliyor. Yurtdışı çıkışlarımız rezalet olduğu için normal..

Eskiden 1mbit adsl varken Battlfield 2'de 120ms'in altına düşmezdi, hiçbir gelişme yok demek ki 10 yıldan fazla oldu..

Sizinki yine iyi ben 10 yıllık 1 mbit i bile alınca şükredecek haldeyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi oyunda şöyle bir şeye uyuz oluyorum, bende A25 AT mı ne anti tank var.. Tüm eklemeleri yapınca gücü 890 oluyor maksimum.. Basit bir IS ya da Persing (IS3 ya da Persing II falan değil) güç 750'ye falan düştüğünde tek atışta beni vuruyor.

Adamın alabileceği mermi belli, vereceği maksimum zararda belli, o atışında bana gelen top mühimmata da denk gelmiyor, nasıl oluyor da patlıyorum bir türlü çözemedim.. Hilesi mi var acaba diye düşünüyorum sürekli..

• quote:

Şimdi oyunda şöyle bir şeye uyuz oluyorum, bende A25 AT mı ne anti tank var.. Tüm eklemeleri yapınca gücü 890 oluyor maksimum.. Basit bir IS ya da Persing (IS3 ya da Persing II falan değil) güç 750'ye falan düştüğünde tek atışta beni vuruyor.

Adamın alabileceği mermi belli, vereceği maksimum zararda belli, o atışında bana gelen top mühimmata da denk gelmiyor, nasıl oluyor da patlıyorum bir türlü çözemedim.. Hilesi mi var acaba diye düşünüyorum sürekli..

Yanıyor olabilir misin ? Veya aynı anda 2 kişi sıkıyordur muhtemelen böyle çünkü bu şeklide çok tank patlattım aynı anda sıkarak.

Aynı sorun burda da varhttp://forum.wotblitz.eu/index.php?/topic/3295-t-43-one-hit-deaths/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Citizen -- 28 Ekim 2014; 7:09:51 >

• Çok büyük ihtimalle mühimmat patlamsından dolayı gidiyorsunuz. Eskiden bu durumda patlayan kişiye de patlama simgesi gösteriliyordu (düşmanı vurduğumuzda gözüktüğü gibi), ama son güncellemelerde bu simge kaldırıldı sadece kısa süreliğine yazıyla bildiriliyor. Hata bazı kişiler bu yazının onlarda gözükmediğini bug olarak bildirmişti blitz forumlarında.
    1.3.0 zaten çok sıkıntılı bir güncelleme oldu. Bende oyundan atmalar çoğaldı son zamanda mesela. Bir an önce 1.4.0 çıksa da düzeltseler keşke.

• Yok bende mühimmattan dolayı patlamayınca simge görünüyor, ayrıca bu zamana kadar sadece 1 kere oyundan atma oldu o da elektrikler gidip wireless kopunca (modem kapanınca) öyle kalakaldı her şey menüye attı.. Onun dışında oyundan atmayla ilgili falan hiçbir şey yaşamadım..

Benim dediğim olayın mühimmat ile alakası yok, çünkü adam önden ateş atıyor, arka yan ya da direk arkadan ateş edilirse denk gelebiliyor elbet ona lafım yok ama saçma.. 1.3'ten sonra ve anti tanklarda olmaya başladı bu durum. 1.4'ü bekleyelim o halde

• Yaw şu random takımlar özellikle sabah saatlerinde ne kadar sazan dolu oluyor. Ard arda gelen yenilgilelre stat'lar yerlerde sürünüyor. Amerikan middle tank ve destroyer kasacam diye %55 win rate'ten 53'lere düştüm ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Konuyu biraz hortlayayım.
    Kimse oynamıyor mu bu oyunu? Niye bu kadar sessiz. Golden Joystick'te 2'lik aldık sevinmemiz lazım. Şu an x5 tecrübe kazanma fırsatı da var.

ABD, Rus ve Alman tankarın tier 5-6 olanların tamamına sahibim (rus destroyerlar hariç). Beraber oynamak isteyen olursa beklerim.

PCde oynadıktan sonra dokunmatik ekran ölüm gibi geliyor bu oyunda
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Bende biraz ters oldu, PC'de uzun süre önce denedim, ama alışamadım. Mobil verisyonu deneyince ise acayip sardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Konuyu biraz hortlayayım.
    Kimse oynamıyor mu bu oyunu? Niye bu kadar sessiz. Golden Joystick'te 2'lik aldık sevinmemiz lazım. Şu an x5 tecrübe kazanma fırsatı da var.

ABD, Rus ve Alman tankarın tier 5-6 olanların tamamına sahibim (rus destroyerlar hariç). Beraber oynamak isteyen olursa beklerim.

PCde oynadıktan sonra dokunmatik ekran ölüm gibi geliyor bu oyunda

Pc im kaldırmıyor ben de bu haldeyim

• Bende pc de sevmedim
    Blitz daha Heyecanlı geliyor bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

Bende pc de sevmedim
    Blitz daha Heyecanlı geliyor bana

1 kişi bile önemli olunca epey heyecan yapıyor insan.

• Blitz'teki nickim forumdakiyle aynı, tier 6-7 platoon için ekleyin beni arkadaşlar.
  • Sa Arkadaşlar ,

Bende oyuna yeni başladım . bugun 1.günüm yardımcı olabilcek ve birlikte oynayacağım var mı?

Teşekkürler,
    İyi oyunlar
  • cino0527 kullanıcısına yanıt
    Az daha önce yazaydın iyiydi, daha dün akşam elimdeki tier 2'leri sattım. Beni ekleyebilirsin, ama en düşük tier 4 ile katılabilirim sana.

• Bende 2 aydır oynuyorum.
    Nick: serdarkiziltug

Mac de oynandığından haberim yoktu. iPad de çok zevkliydi, birde pc de deniyelim.
  • Rus forumdan yapılan duyuruya göre 30 ekim - 3 kasım arası cadılar bayramı kutlaması adına x3 deneyim tier 6-7 tanlar (premiumlara dahil) için %30 indirim, tier 8 için %10 indirim bizi bekliyor.
    Ayrıca 180 ve 360 gün premium hesap fiyatlarında da %15 indirim olacak.
  • Türk takımımız yok mu? Dahil olsak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Türk takımımız yok mu? Dahil olsak?

Takım derken ?

• Oyunda takım yarat diye bir seçenek var ya.. Bu şekilde oluşturulmuş bir takım yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyunda takım yarat diye bir seçenek var ya.. Bu şekilde oluşturulmuş bir takım yok mu?

O platoon yani bir arkadaşınızla kuracağınız takım. İsmi vb yok 2 kişi aynı maça girmenizi sağlıyor sadece.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.