Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O bakımdan söyledim zaten hocam. Hayır biz de acemiydik zamanında ama 10 mt ilerideki düşman takım arkadaşımızı vururken vagonlar arasından 100 mt ilerideki düşmanı vurmaya çalışmadık. Asıl korktuğum şey Android'de klavye+mouse şeklinde oynanmayı sağlayacak bir yol bulunması. O zaman kötü olur.
  • Hocam bırakın 100m ötedekini vurma, ona da razıyım bazen bugün Maus dalında tier 5'e gelene kadar neler gördüm neler. hepsi dağlarda tüneyenleri mi ararsın, ben ortalarda tanklarla kapışıp ölürken. Elimdeki fragları alacağım diye yanıma topluca gelip base kaybedenleri mi ararsın, yada base capture olmuş 70+, kalan saniye de ucu ucuna yetecek bitirmeye iki salak bire bir kamış, bizimkisi terkediyor yerini base güme gidiyor sonuç berabere. ulan g.tünü kıpırdatmasan alacaz lan o oyunu, yok abi sazan çook.
    Akşama tier 5 yaptım da arkasından normal yedilerime döndüm, en azından burda ufak tefek takım ruhu oluşmaya başlıyor millette.

Yapımcılar "klavye+mouse oyun tarafından kesinlikle desteklenmeyecek. ancak bazı oyun kollar desteklenir" dedi. Bakalım uyanık elemanlar ne yapacak. Bgün rus forumlarda android dalını kontrol ediyorum, şimdiden klavye/mouse olur mu diyenler var, ama şimdilik aldıkları cevaplar kesinlikle HAYIR oluyor.
    Bir de "bende çalışmadı/siyah texture'lar, hesap makineme kursam gider mi" diyenler yok mu

• IS'te Master nasıl alınır hep merak ediyordum, 1.lik aldım ama Master bir türlü olmadı.
    Bugün öğrendim nasılmış Takımın ilk 2 dakkada ölüp su100 yardımıyla bir ölüm atlatırsan, arkasından o da göçüp seni 6vs1 bırakırsa, biraz da şansın varsa 6 frag, 4600 dmg, 4000+ tecrübe ve Master senindir İlk defa kendimdem bu kadar gurur duydum bu oyunda
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    3000 dmg civarında hiç M alamadım IS ile. Demekki işin sırrı 4***'miş.
  • Bu seviyeler haftada bir güncelleniyor ya, yani teorik olarak hafta başında millet daha yeni sınırı yükseltmemişken daha düşük damage ile alınabilir Master. (her çeşit tank için geçerli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 6 Kasım 2014; 7:08:53 >
    Yeni öğrendim onu bakın hocam. Ben herhangi bir sıfırlama olmadan 7 gün içindeki ortalamayı alıyor sanıyordum. Pz. 38 (t) ve Pz. 38 nA'da M aldım bugün. Fakat son oyunumda scout yapayım derken 6 düşmanı da tespit edip, hepsi bana odaklanmışken nasıl oldu bilmiyorum ama bir şekilde ölen 2 takım arkadaşından sonra kapattım oyunu.
    Bu arada bilgisi olan olur olmayan olur.
    http://forum.wotblitz.eu/index.php?/topic/3444-alman-tanklari-deneyim-yarismasi/

Ekleme: Vicdanı olan 1. ve 2. seviye harici katılsın. Slot alacağım yapmayın etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brampr -- 6 Kasım 2014; 17:18:21 >

• Yani ben öyle biliyorum, daha kesin bilgiye sahip arkadaşlar varsa düzeltsinler veya onaylasınlar lütfen :)
  • Bu haftasonu yine premium hesapta, tanklarda ve eğitimde indirimler var + x3 tecrübe var.
    Tier 2-5 %50
    Tier 6-7 %30 indirimli
    Bir de ruslara yeni Tier 8 premium tank is6 geliyor. yarın öğleden sonra premium dükkana 52TL civarı fiyatıyla gelmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 6 Kasım 2014; 19:18:55 >
    Şunları daha ucuz yapsalar da alsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Citizen kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar genelde bu tier için 25 dolarda sabitleniyor. Yani Apple bize yine de uygun kurdan veriyor, ruslara daha da uygun kurdan veriyorlar ama 800 ruble civarı (ki güncel kur bugün 46 rubleye vurduğunu düşünürsek çok uygundur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Fiyatlar genelde bu tier için 25 dolarda sabitleniyor. Yani Apple bize yine de uygun kurdan veriyor, ruslara daha da uygun kurdan veriyorlar ama 800 ruble civarı (ki güncel kur bugün 46 rubleye vurduğunu düşünürsek çok uygundur)

Sonuçta 50 lira hocam 20-30 tl falan olsaydı alırdım belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    30 liraya Fury var şimdilik :))
  • quote:

30 liraya Fury var şimdilik :))

Aman hocam kalsın is-6 superpershing düşünüyorum ben löwe de olabilir.

bu dedikleriniz mi yoksa t34 mü? ben t34e doğru bakıyorum da. hem zırh delmesi hem damage en yükseği onda. Siz ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

bu dedikleriniz mi yoksa t34 mü? ben t34e doğru bakıyorum da. hem zırh delmesi hem damage en yükseği onda. Siz ne tavsiye edersiniz?

T26E4 müş. Ben de onu t34 sanıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Citizen -- 6 Kasım 2014; 23:59:53 >
    Pershingin atışı o kadar etkili değil ki.
  • Maus dalında hıc bir indirim yok,işimize yaramadı bu hafta indirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre the king kullanıcısına yanıt
    Nasıl yok? Bende görünüyor indirim.

World of Tanks Blitz (Ana Konu) World of Tanks Blitz (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 7 Kasım 2014; 10:28:32 >

• Pz. 38 (t) şu an açık ara en iyi Tier 4 tank oyundaki. Tabi biraz takım arkadaşlarına bakıyor ama 1vs1'de gerçekten alamayacağınız Tier 4 ve 5 yok. Blitz için geçerli tabi.
  • x3+ premiumla tank ası almak.
    World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Edit: Keşke x5 im olsaydı dedirtecek olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Citizen -- 8 Kasım 2014; 22:43:30 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.