Şimdi Ara

World Of Final Fantasy Ana Konu - Ps4 ve PS Vita (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World of Final Fantasy adds Tifa and Rydia

Oyuna Tifa ve Rydia eklenmiş.

World Of Final Fantasy Ana Konu -  Ps4 ve PS Vita

• World Of Final Fantasy PS4 Gameplay - Çevrimiçi Savaşlar ve Ticaret nasıl çalışır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 12 Ekim 2016; 10:18:14 >
  • Bilgiler icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'ye kutulu olarak gelir mi tahmini olan var mı? Kutulu almak yerine Ps store a aynı parayı verip indirmek kötü oluyor.
  • Selamlar bende Vita ve Ps4 var eğer oyunu alırsam her iki konsolda oynayabilir miyim, bilgisi olan var mı?

• https://mariio128.com/world-final-fantasy-ps4-eu.html 45 dolar kargo bedava ıyı fıyat
    ff de 45 dolar arkadasşlar iyi fiyat 2 bölge ıkısıde
    https://mariio128.com/final-fantasy-xv-ps4-eu.html
  • Oyun güzel başladı eğer hikaye derinleşir ve şu lilikinlerin yerine biraz da yeni jiantlar çıkarsa daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Şu oyunun konusunu acmaya utanır insan.

Şu yorumu yazmaya utanır insan!
  • Mariio'da fiyat güzel de 9 dolar kargo olmasaydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Mariio'da fiyat güzel de 9 dolar kargo olmasaydı iyiydi

Mudur kargo bedavaydi eskiden simdi degismis sistem sanirim belki fazla oyunda ise yarayabilir

• Tek kelimeyle mükemmel oyun. Ff15 ön siparişi vermiştim karakterler çocuksu diye alıp almamakta terddüt ettim. Bi anlık galeyanla aldım, iyi ki almışım. FinalFantasyX in yerini tutabilecek yıllardır ilk oyun.

• Benim de çok beğendiğim bir oyun oldu. 45 saat oynadım ve neredeyse bitti sayılır ff 15 öncesi güzel oldu. Ama şu lilikinler yerine doru düzgün karakter çizimleri olsaymış efsane olurmuş.
  • İchimatsu kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Eğer lilikinker olmasa normal karakter tasarımı olsa 10-11-12 tarzı efsane olurmuş. Ama bence fazla efsane olurmuş ff15i baltayacak düzeyde çünkü 15 sıra tabanlı değil. Benim gibi eski sıra tabanlı final fantasyleri seven kimse 15i almazdı öyle olsa. Kendi kendilerine rakip olmamak için biraz basite kaçmışlar sanırım

• cobainn kullanıcısına yanıt
    FF 15'in dövüş sistemi kingdom hearts'a benziyor bu yüzden bence oldukça zevkli olacak. Oyunu bitirdim ikincisi çıkarsa seve seve alırım.
  • Konu ölmüş normal

• oynanis güzel, karekterler cok tatli ve hikaye tatmin edici ve sürükleyici
    50 küsür saat oynadim oyunu ve bir saniye bile sikmadi cok eglendim oynarken
    jrpg ve ff hastasi olarak bayildim
    world of final fantasyden sonra ff15e gecmek daha da zor oluyor
    cok sinir bozucu bir oyun yav
    bu oyunu yapan abilerle ff15i yapan abiler bir olamaz
  • 23 Mart'ta indirilebilir ücretsiz içerik olarak Final Fantasy XII karakteri olan Balthier summon olarak ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 11 Mart 2017; 19:36:22 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.