Şimdi Ara

world mobil trendyol 300 e 40 ekstre indirimi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
21
Favori
22.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben senden önce denedim :) 500 tl lik cüzdan yükledim, iki kampanyaya da saydı 90 tl puan göründü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drlaw38 D kullanıcısına yanıt
    300'ü daha önce harcadın mı? Ben 300'ü iptal edip 500 harcayacağım ama aynı şeyden bahsediyoruz değil mi?
  • sari tilki S kullanıcısına yanıt
    karta 300değil 299 gönderseydiniz belki indirim geri alınmazdı şimdi sıfırlandı mı sayaç
  • yaver_ Y kullanıcısına yanıt
    Valla hiç düşünemedim 😁 parayı gönderdim ama kartıma düşmedi maalesef hala. Sayaç da 0lanmadı. Başka banka kredi kartıma gönderseydim de iptal olir muydu onu da düşündüm ama nasıl olsa 500 tl tekrar harcayacağım için uğraşmadım.
  • Cüzdan olayında 1000 TL'lik ürünün; mesela 750'sini cüzdandan kullanıp kalanını karttan çektiremiyor muyduk?

Sarı sepette öyle bir seçenek çıkmıyor. Nerede yanlış yapıyorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Cüzdan ya hep ya hiç çalışıyor hocam

Aynı şeyden bahsediyoruz , 300 u harcamadım, dün yüklemiştim, bugün karta geri yükledim,

Sayaç sıfırlandı benim hemen, uygun alış veriş yapmadın dedi geri yükleyince

• Drlaw38 D kullanıcısına yanıt
    Benim sayac da sifirlamadi para da hesabima geri dönmedi. Ilginç. Arasım mi musteri hizmetlerini. 2 saat önce yaptim iptal islemini.
  • Bir türlü tlcard ile yükleme yapamıyorum hata veriyor karşılaşan var mı?Tek tlcard hata veriyor başka kartımla yükleme yapabiliyorum.

• Çok teşekkür ediyorum...500tl attım cüzdana...50+40+25 yattı hemen...250ye 25 kişiye özel vardı oda yattı

• quote:

Orijinalden alıntı: muratseker

Cüzdan ya hep ya hiç çalışıyor hocam
    Çok saçma.... Mantığı nedir ki bunun! Amazon'da(hediye kartı da cüzdan sayılır) böyle bir durum yok. İster kısmi ödeme yap istersen bakiyenin tamamını kullanıp üstünü tamamla...vs

1000 TL'lik ürün alacağım. Cüzdanda 750 TL var ama kullanamıyorum. Saçmalığın daniskası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 26 Kasım 2020; 10:14:3 >
  • aynı hesaba 2 karttan yükleme yapılabilir mi?

• Cüzdana yükleme yaptım geri iade ettim.. Kampanyalara katılımı iptal etti

• Arkadaşlar trendyol sipariş iptalinde kullanılan çeki geri veriyor mu?

• cüzdan işlemleri ty değil param olmuş kampanyada geçerli olmayacak o zaman

• inexo kullanıcısına yanıt

geçerli şimdi yükledim, bonus kartlarda param oluyordu

• Bagok kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfırlandı mı yoksa katılım hakkınız iptal mi oldu? Ben 300'u kartıma geri gonderdim tekrar 500 yuklemeyi dusunuyorum 50+40 icin.
  • akşam yüklediğim 350 tlyi iptal ettim bu sabah 500 tl yükledim 40 tl indirim sayacı sıfırlanmadı

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.