Şimdi Ara

world mobil trendyol 300 e 40 ekstre indirimi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
21
Favori
22.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün TL kart ile ödeme yaptım. Henüz yansımadı ekstre indirimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25vkasımda KAmpanya katılımı sonrası 2600 TL cğzdan yüklemesi yaptım saymadı. Internetşubesinden kontrolvettim param/Trendyol diye görünüyor. muhtemelen world posundan geçmedi diye saymıyor. Fakat bunu benim seçmem mümkün değil ki. Müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım bakalım ne olacak.

Aynı işlemi eşimin kartıyla yaptım onda anında işledi sayaç hemde kredi kartı ekstreye yansıdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Dün TL kart ile ödeme yaptım. Henüz yansımadı ekstre indirimi.

1-2 güne yansır. benimde yatmamış ama hesap hareketlerine bakınca kazanmış görünüyorum

• cuzdani onayli hale getiremiyorum bakiyenin yanindaki i isareti bende cikmiyor. limit halen 750
    mh ariyorum onayli gozukuyor diyor cozum bilen varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Hesap hareketlerine baktım. İade görünüyor. Sadece yansımadı hesaba. Teşekkürler.

• Arkadaşlar 40 TL ekstre indirimi harici 50 TL worldpuan yatmayan var mı?

• bluee24 B kullanıcısına yanıt

ne zman yatacaktı

• bluee24 B kullanıcısına yanıt
    Benim de yatmadi. Yatan var mı acaba
  • 7 aralıkta yattı arkadaşlar puanlar
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi kontrol ettim. Aktif etmediğim başka bir word kartım vardı. Şifre dahi almamistim. Puanı ona yatırmislar. Islem yaptigim karta yatirmamislar.Anlaşılan o kartı da aktıf etmem istiyorlar. Puanı kullandığım karta transfer ettirebilir miyim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: imam139

Hocam şimdi kontrol ettim. Aktif etmediğim başka bir word kartım vardı. Şifre dahi almamistim. Puanı ona yatırmislar. Islem yaptigim karta yatirmamislar.Anlaşılan o kartı da aktıf etmem istiyorlar. Puanı kullandığım karta transfer ettirebilir miyim acaba

Müşteri hizmetlerini ara. Yardımcı olurlar

• Bu puanları hangi online sitelerde harcıyabiliyorduk bi listesi var mı güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: onurarli

Bunu buldum eski kayıtlılar geçer mi yoksa sanallarla ne olur bilemiyorum alırsak deneriz..

Bu indirim kupunu bugün tanımlanan oldumu bana gelmedi?

• fischerspooner07 F kullanıcısına yanıt
    World migros ta kullanlıyor
    Hepsiburada axess ve bonus
    N11 axess ve bonus
  • andree03 kullanıcısına yanıt

Hocam siz normal kartı eko'ya dönüştürdükten sonra mı gold için başvurdunuz. Ben normal kartı eko'ya çevirdim. Kart tesliminden sonra bugün aradım öyle bir şey yapılamadığını, aidat çıkacağını söylediler.

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

Mobil uygulama dan yeni kart başvurusu yapsaydınız keşke daha garanti olurdu

Siz isteyince olabilen bir şey değil o. Müşteri hizmetleri telefon açıp teklif ediyor. World ekonuz varmış, yanına aidatsız gold ister misiniz diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hayır benim ilk başvurum ekoya sonra opet world teklif etttiler.

• Mobilden başvuru yaptım son aşamaya gelince tamamlamadan bıraktım ona rağmen sms geldi onaylandı diye. Tamamlayın kartı göndereceğiz diyor :) Ama aidat çıkar demişti mh. 2 farklı mh iki farklı bilgi..

@daniel_wellington Bunu bilmiyordum. Ekoya çevirirken mh yapabilirsniiz demişti. Sonradan işler değişti.

@andree03 Benim normalden ekoya çevirme demekki ondan olmuyor. Teşekkürler.

• Yapı kredi aidatsız kredi kartı almak istiyorum hangisine başvurayım ne tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.