Şimdi Ara

world mobil trendyol 300 e 40 ekstre indirimi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
21
Favori
22.374
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanal kartta geçerli arkadaşlar. 90 tl kazandım.
  • Az önce cüzdana iki ayrı world ve paraf card ile yükleme yaptım. World sanallartlara 40+40 ekstre indirimi ve 50+50 puan verdi. 2 paraf card içinde 30+30 puan verdi. Toplamda 2000 lira yükleme ile 240 lira avantaj sağlanabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cüzdana 500 TL atınca ne alıyorsunuz?
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt

evet doğrudur ben o şekilde world gold aldım kullanıyorum

• Cüzdan açtım 10 verdi TL yükledim 10 daha verdi 500 attım 90 da öyle geldi. Yarın tosla dan 250 atarım 30 da ordan gelir bir çeyrek alırım. Yüzde 2 den 14tl de ordan gelirse güzel combo olur gibi geliyor bana birde altın yükselir de çeyreği 850 den satarsam Allah bereket versin:)

• akeles198657 A kullanıcısına yanıt
    Olur
  • TL card a bağlı sanal kart ile 540 yükledim hiçbir işleme saymadı. Siz kredi kartının sanal kartı ile mi yüklediniz?

• 40 TL gelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 attım 40,50,25 bana Özel ,10 da Play'den geldi gençler

• 1 çeyrek aldım.

Trendyolpara altın alımında kullanılmıyor arkadaşlar.

Cüzdan da 6TL vardı trendyolpara olarak kullandırmadı.

Onu da kendim tamamladım.

• Benim de 40tl gelmiş, dijital banka kartı ile yapmıştım( pcden internet bankacılığına girip yapılıyor,mobilden yapılmıyor bu)

• çüzdandaki paranın skt varmı bilen varmı ?

• Tl card ile işlemi tamamladım. Indirim vadesiz hesaba mi yatacak

• chessmania kullanıcısına yanıt

500 tl yapsaydın 50 TL puan gelirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

500 tl yapsaydın 50 TL puan gelirdi

Zaten 500 yaptım hocam:)

• Arkadaşlar bilenler aydınlatırsa sevinirim.Kampanyaya katılıp cüzdana 300tl yükledim world ile, 30 liralık da kupon kullandım.300 liralık alışverişe 270 ödemiş oldum. Trendyol müşteri temsilcisine sorduğumda 40tl indirim cüzdanda geçerli değil dedi. Yapıkredi m.t ise geçerli ama gün sonu yansır dedi. Ekstrede şuan 300 görünüyor. Gün sonu ekstre indirimi yansır mı? Cüzdanda kalan son 30tlyi karta iade yapsam ekstre indirimi gelse bile daha sonra iptal olur mu?

• Trendyol cüzdan açıldı, 10 TL Hediye, 10 TL yükledim 10 TL daha hediye etti, world sanal kart ile 500 TL cüzdana yatırıldı, 50 TL WP + 40 TL kampanyası geçerli oldu, sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Sarı fiyatı dışarda 460 TL burda 500 TL puan zaten farka gidiyor kazanç nerde?
    altının gelmesi 4-5 günü bulduğundan yolda değer kazanıyor ki kazanç kısmıda burada :)) Yoruma Git sewwenkalp - 26 Kasım 2020; 8:26:53

Hesap yanlış oldu öyleyse ogünden beri altın düşüşte.Tuğrul gramı satıştan çekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 27 Kasım 2020; 20:29:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TL card ile bir türlü ödeme kabul etmedi world nakit kart oluyor mu?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.