Şimdi Ara

WORLD KARTTA 150 TL ÜZERI AKARYAKITA 10 TL WORLD PUAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.281
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 Nisan tarihinde tek seferde 150 TL üzeri akaryakıt alımına 10 TL world puan

Kampanyaya world Mobil üzerinden katılım gerekiyor.
    15 Mayisa kadar olan 4*125 petrolofisi ile kampanyasının ilk harcaması gerçekleştirilebilir.

WORLD KARTTA 150 TL ÜZERI AKARYAKITA 10 TL WORLD PUAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exqwerex -- 1 Nisan 2020; 0:29:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Puanların bu dönem de silinmemesi lazım 10 TL puanı kullanmak için hasta mı olacağız, ATM lerde QR ile işlem yapın, EFT havale ücretsiz yaptıkdiyen bankalar, sağlığınız için temazsiz harcamayı 120 TL den 250 TL ye çıkardık diyen bankalar puani silmeyi unutmuyor, puan silinme gelmedikçe harcama yok!
  • 10 lirayida kullancak yer arariz bulamayiz. 10 lira icin korona olunmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayret Yapı Kredi ikinci 150'ye dememiş
  • Puanların bu dönem de silinmemesi lazım 10 TL puanı kullanmak için hasta mı olacağız, ATM lerde QR ile işlem yapın, EFT havale ücretsiz yaptıkdiyen bankalar, sağlığınız için temazsiz harcamayı 120 TL den 250 TL ye çıkardık diyen bankalar puani silmeyi unutmuyor, puan silinme gelmedikçe harcama yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 1 Nisan 2020; 0:45:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum.
    Axess gibi tüm bankaların bu süreçte puanları süresiz hale getirmesi gerekir
    En azından Yapı kredi World puanların kullanım yeri daha fazla, siz biliyorsunuzdur mesela Migros sanal market siparişi verirken.
    Maximum puanları internette sadece yemeksepetinde kullandırıyor

Forumda konusu açılmış Twitter’dan bankalara konu ile ilgili baskı da bulunmak amaçlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kikimato -- 1 Nisan 2020; 0:59:10 >
  • araçlar 150 liralık yakıt almıyor ki artık.
    depoda ne var, ne kadar alır, hesaplar şaştı.
  • Aytemiz mobil ödeme dahil olur mu deneyen var mı?

• carpediemsral kullanıcısına yanıt
    Aytemiz mobil bkm ödemesi olumlu 10 WP Kazandınız mesajı anında uygulamadan düşüyor. WORLD KARTTA 150 TL ÜZERI AKARYAKITA 10 TL WORLD PUAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smhylmz -- 1 Nisan 2020; 11:50:51 >
  • 33 yaşındayım 3 . arabam ilk defa benzin full .gaz da full nasıl alalım
  • önceki bp kampanyasının sonuncusunu alamadım 3. seferde depom fullenip arabayla gidecek yer kalmayınca :D
    sevinsem mi üzülsem mi
  • Keşke bidona alsaydınız hocam.30 liralık puan zayi olmuş.Yada kullaniyorsaniz sigara alıp ykb posundan cekim yapılabilirdi.

• Yarımdan azdı benim depo. 150 liralık aldım po'dan gittim karttan çektirdim bi baktım 135te pompa atmış reis dedim yarım depo 150ye dolmazdı dedim eee çok ucuzladı dedi yaa dedim öyle tabii neyse 15 lirayı elden aldım öyle hallettik yani bu ay zaten izinliyiz 3 tane daha 125 nasıl alırız bilemiyorum

• Bende gittim podan 150tllik benzin alayım dedim 120 aldı depo. Kalanında istemeyerek gaz aldım. Benzin 5,12tl gaz 3,7tl. Ödemeyi temassız yaptım, hem po 1.ye hem 150ye 10a hemde temassız 1.ye saydı. 15 mayısa kadar 3x125 daha yapacağız. Gazı uygun bulduğum po olursa onuda fullerim artık. Benzin düşeli gaz almıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.