Şimdi Ara

World 4*100 opet harcamaya 25 tl ekstre indirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
6
Favori
2.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yakıtınızı Opet'ten alın, 25 TL ekstre indirimi kazanın!
    Akaryakıtınızı Opet'ten alın, 25 TL ekstre indirimi kazanın!
    World ile Opet'ten 4 kere 100 TL'lik akaryakıt alışverişlerinize 25 TL ekstre indirimi!

Kampanyaya katılmak için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaranızı SMS ile 4454'e göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Koşulları
    Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarından 15 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1-10 Ocak 2016 tarihleri arasında bir sonraki World üyesi OPET istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. TEB Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakıp, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 31 ARALIK 2015’tir. Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. Kazanılan indirimler 21 Ocak 2016 tarihinde kredi kartlarına yansıtılacaktır. 1-10 Ocak 2016 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya Otobilim işlemleri, TEB, Vakıfbank, Albaraka Worldcard’lar dahil olup, Worldpuan ve World Business kart ve Anadolubank Worldcard'lar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Ayrıntılı bilgi için:www.worldcard.com.trwww.opet.com.tr

• 4x80 kampanyasıyla birleşir mi acaba. Aksi durum gözükmüyor sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi kulanilabilirligi var kampanyanin

• Yakıt alımından sonra mesaj gönderimi YKB da kabul ediliyor mu?
  • Vakıf word hata verdi göndermeyin daha aktif değil galiba

• Opet world kartla birlesiyor mu? Su 4x80tl ile?

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Opet world kartla birlesiyor mu? Su 4x80tl ile?

Olsa iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opet worldcard a ait bir bilgi yok, bence 4*80 ile bu birleşmez.
  • Nuvo/TL cardlar dahil olabilir mi? Hariç diye yazmamışlar

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/akaryakitinizi-opetten-alin-25-tl-ekstre-indirimi-kazanin/s-26/c-6791.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolkien -- 15 Kasım 2015; 19:37:19 >
  • Tesekkurler fakat orani cok az tutmuslar.

• Yazın yapı kredinin benzer kampanyası petrol ofisi için yapılmıştı. Moneyclub kartınında kampanyasıyla birleştirerek kampanyadan yararlanmaya çalıştım. 5 tane 100 ve üstüne de bir sonraki ay 25 liralık yakıt aldım. Kampanya 4 tane 100 olmasına rağmen 5 tane yapmıştım, çünkü bir yerde pos yapı kredi posu değildi. Fakat indirim yapılmadı. Şikayet kaydı oluşturdum. Cevap yok, aradım. Biri diğerine aktarıyor, yarım saat telefonda gezindim. En son meramımı anlattım, harcamaları tek tek incelettim. Sonuç 1 alışverişim petrol ofisi değilmiş. Ya dedim ben girdiğim yeri bilmiyor muyum? Okuma yazmam yok mu? Fişte petrol ofisi yazıyor, tabelada petrol ofisi yazıyor, world üye işyeri daha ne olsun. Koskoca banka 25 lirayı vermemek için neler yapıyor, bi daha da sizinle çalışmam deyip restimi de çektim. Sonuç nafile, olmaz dediler. Aradan baya bir vakit geçti, ekstreyi incelerken indirimin yapıldığını gördüm. Şartlara uymadığımı iddia ettikleri indirimi yapmışlardı. Şikayetime olumsuz cevap vermelerine rağmen indirim yapılmış fakat herhangi bir bildirim de yapılmamıştı. O gün bugündür yapı krediden soğudum.

• Up

• yapıkredi world ve vakıfbank worldcard kartlarım var. 2 kart ile bu kampanyadan yararlanabilir miyim. Bilginiz var mı ?
  • bu 400e 25 kampanyalarına katılmıyorum.400e 50 liralardan bugünlere gelindi.siz böyle katılmaya devam ettikçe yakında 400e 10 verecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 16 Kasım 2015; 0:00:02 >
  • Rez

• quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

4x80 kampanyasıyla birleşir mi acaba. Aksi durum gözükmüyor sanki

Bence de birleşir. Dediğiniz gibi aksi bur durum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

Opet worldcard a ait bir bilgi yok, bence 4*80 ile bu birleşmez.

Bilgi yok ama birleşme ihtimali yüksek ben mesaj attım kayıt başarılı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kulka

quote:

Orijinalden alıntı: mavisim_

Opet worldcard a ait bir bilgi yok, bence 4*80 ile bu birleşmez.

Bilgi yok ama birleşme ihtimali yüksek ben mesaj attım kayıt başarılı oldu.

sadece opet worldcard ınız mı var?
    katılım için acaba başka kartı almış olabilir mi diye soruyorum.
  • kulka K kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba,
    opet world card ile worldğn diğer kartları arasında bi fark var mı ben de şuan gold kart var bunu opet worldcard ile değiştirsem yine aynı kampanyalardan ya da taksit fırsatlarından yararlanabiliyor muyum? bilginiz var mı tşk
  • ben de katıldım, güzel oldu. Nasıl olsa düzenli olarak yakıt alıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.