Şimdi Ara

Wordpressle İlgili 2 Soru...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar wordpress kullanıyorum wp-mail-smtp adında bi eklenti yüklüyorum mail ayarlarını yapmak için eklentiyi kuruyor ama etkinleştire düzenleye yada sile tıkladığımda sitenin anasayfasına yönleniyor problem neden kaynaklanıyor olabilir?

2. bir problem de üyeler avatar yüklediğinde crop image tıklayınca yine anasayfaya gidiyor daha önce oluyodu ama tema ve eklentileri türkçeye çeviriyorum sanırım yanlış biyeri deiştirdim ondan olabilir...

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• teklif için saolun ama 2 dklık iş ben kendim de yapabilirim sadece avatar crop ile ilgili php doyasını bulup orjinaliyle deiştiricem bu kadar buddypresste bi dosya büyük ihtimal
  • Türkçeleştirme yaparken php dosyadan yapma, lang klasörü varsa onun içinden değiştir, yoksa da mecburen phpden, yalnız dikkat etmen gereken nokta dil karakterinin (çevireceğin kelime/cümlenin) tanımlayıcısını silme yoksa anlamsız bir ifade olur ve fonksiyonunu yitirir.
  • biz de zaten iletişim formu var eğer gelirsenizbilgi verebiliriz..
  • eğer eklentiyi silceksen wordpress admin paneli üzerinden değilde ftp üzerinden silersen belki düzelir
  • ucretli yaparı mdedigimde şikayet eden kişi kalkıp ben ettim diyebilirmi aranızda bekliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.